Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 82 EsimeneEsimene ... 210111213142262 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)



    Sama teema, jõudsin koju tagasi, lasin selle update peale.. lasin 1 laua prooviks lahti.. 1 hand imporditud ja kõik...

    Peale selle ei suuda ta siiani minu nime lauast leida.. kõik muud playerid on olemas aga minu oma mitte listis... :-[

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sõber, mida sa teed? Sul on kaust ju puha vale, PT3 tahab importida käsi kaustast: C:\Program Files\Poker Tracker 3 ja tõesti kahtlen, et PokerStars.com oma käed sinna salvestab!

    PokerStars->Options->Instant Hand History Options sealt leiad asukoha, kuhu PokerStars.com käed salveatab. Selle peale ava PT3 Importimis lahter (see, mis screen-shotil) ja klõpsa PokerStars Configuration. Seal saad paika panna selle asukoha, kus PT3 käsi hakkab importima ja selle aadress peab ühtima PokerStars.com aadressiga (enne antud Instant Hand History asukohaga)

    Ja neid käsi, mis ta praegu impordib - ma arvan, et ta impordib Observed hande.

  3. #3

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sõber, mida sa teed? Sul on kaust ju puha vale, PT3 tahab importida käsi kaustast: C:\Program Files\Poker Tracker 3 ja tõesti kahtlen, et PokerStars.com oma käed sinna salvestab!

    PokerStars->Options->Instant Hand History Options sealt leiad asukoha, kuhu PokerStars.com käed salveatab. Selle peale ava PT3 Importimis lahter (see, mis screen-shotil) ja klõpsa PokerStars Configuration. Seal saad paika panna selle asukoha, kus PT3 käsi hakkab importima ja selle aadress peab ühtima PokerStars.com aadressiga (enne antud Instant Hand History asukohaga)

    Ja neid käsi, mis ta praegu impordib - ma arvan, et ta impordib Observed hande.
    Tänud, korras :-[

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Võta heaks :)

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT3 HUD käitub siis nagu siin öeldud? lihsalt istun lauas, mängin käe ja statid tulevad ette?
    küsin sellep, et kasutasin ennem pokerofficit ja seal tuli kõike teha manuaalselt.

    1. Launch PokerTracker 3 and make sure that it is automatically importing hand histories. For information on configuring automatic import of hand histories, see your Configuration Guide.
    2. Play a couple hands at a poker client compatible with PokerTracker 3. For information on compatible poker clients, see the section on Compatible Poker Clients in this guide.
    3. After a few hands, the HUD will show up on your table(s).
    4. You can then position the HUD stats as you like on your table by right-click-dragging them. See Positioning HUD Elements below.

  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Jah, tänapäeva PT3, HEMil jne on HUD sisse ehitatud, mis kuvab statid automaatselt HUDi käivitades lauda.

  7. #7
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Primas on euro/usd lauad, varem tegi nagu vahet neil, enam mitte?
    Valuutakursse vist ka konfida ei saa?

  8. #8

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Jihaaa, esimene post, kuna usun, et siin abi kõige lähem.

    Nimelt soovin endale Pokertrackerit soetada ning moneybookersis raha kenasti ka tekitatud. Probleem aga selles, et moneybookers soovib raha enne minu pangaarvele panna või krediitkaardiga maksta, mis hetkel ei ole aktuaalne ning võimalik. Et küsimus selles on, kas olen õigetele nuppudele ikka vajutanud ning moneybookersist PT3 eest maksta nõnda ei olegi võimalik nagu pokkerisaitidele raha üle kandmine?

    Tänud!

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    On küll võimalik maksta.

    Tee omale konto lehel: http://www.pokertracker.com ja siis mine PT3->Purchase (https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php) ja täida vajalikud lahtrid ära.

    EDIT: Ja SEB virtuaalkrediitkaardiga saab ka maksta.



  10. #10

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siiski, siiski ei lase ta mul läbi moneybookersi teistmoodi tasuda, kui ainult pangaülekandega või krediitkaardiga, olenemata sellest, et accoundil on vajalik summa olemas.

    Siit järgmine küsimus, et kas leidub mõnda usaldusväärset isikut, kes selle toote mulle soetaks ning koodid asjad ilma mingi skeemita mulle saadaks. Enne seda teeksin kas trios või pokerstarsis muidugi sõbrakande üle ning lisaks veel 5 dollarit. Maailma kõige lihtsamini teenitud raha.

    Tänud!

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hillu
    Siiski, siiski ei lase ta mul läbi moneybookersi teistmoodi tasuda, kui ainult pangaülekandega või krediitkaardiga, olenemata sellest, et accoundil on vajalik summa olemas.

    Siit järgmine küsimus, et kas leidub mõnda usaldusväärset isikut, kes selle toote mulle soetaks ning koodid asjad ilma mingi skeemita mulle saadaks. Enne seda teeksin kas trios või pokerstarsis muidugi sõbrakande üle ning lisaks veel 5 dollarit. Maailma kõige lihtsamini teenitud raha.

    Tänud!
    Kui leiad isiku, siis saada PT3 klienditoele kiri, et sinu eest maksab keegi kolmas isik NING et peale rahade saamist saadaksid nad koodid AINULT SULLE!

    Kunagi mangusin neilt, et ehk saaks läbi pokkeritubade maksta, et mule krediitkaarti pole siis pakkusid nad ülevaltoodud varianti välja.

    Aa ja 1 võimalus on veel. Kui sul on SEB või mõnel heal tuttaval on (näiteks vend, õde, ema, ise, tüdruk vms) siis kanna vajalik summa TrioBetist/PokerStarsist välja kasutades nende poolset väljamakset või siis vaheta rahasid "Rahade vahetamine (Buddy Transfer) New" teemas. Kui rahad SEB arvel, siis tee virutaalne krediitkaart ning saadki omale PT3 soetada.

  12. #12

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud Ranka, jään ootama siis heade inimeste nõusolekut, saate ühe regulaarse fishi endale sel puhul lauda juurde.

  13. #13

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    keegi oskab öelda miks pacificu toas trackeri statid iga kord erinevalt lauas kuvatakse? panen paika, siis järgmisel laual on jälle segamini kõik. salvestan kui layouti ära jne.. aga ei midagi.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    keegi oskab öelda miks pacificu toas trackeri statid iga kord erinevalt lauas kuvatakse? panen paika, siis järgmisel laual on jälle segamini kõik. salvestan kui layouti ära jne.. aga ei midagi.
    Kas Pacificus on Prefered seat? Kui jah, siis palun pane see ka PT3 paika.

  15. #15

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ei ole seda

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    ei ole seda
    Natuke uurisin teemat ja Pacific Pokkeritoal on valik "First Person View". Ma ei ole kindel aga minu teada on tegu valikuga, mis paneb mängija alla keskele istuma. Kui sa kasutad või ei kasuta seda, siis palun kontrolli üle, et sinu Pacific Pokkeri seaded ühtivad PT3 omadega.

    PT3->Auto Import (lahter)->Pacific Poker->Pacific Poker Configuration. Kui sa kasutad "First Person View" valikut, siis jälgi, et PT3-es oleks seal lahtris linnuke, kui ei siis jälgi, et seda seal ei ole.

    Kui ikka abi ei ole siis vaata äkki leiad abi siit teemast:
    https://www.pokertracker.com/forums/...g+place#p94796

  17. #17

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    suur tänu, uurin hiljem asja 8)

  18. #18

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas PT3 ga saab sng de statse ja graafikuid vaadata?
    kui saab siis kuidas?
    tänud

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    Kas PT3 ga saab sng de statse ja graafikuid vaadata?
    kui saab siis kuidas?
    tänud
    PT3-el on turniirde tugi olemas ja seega peaks saama vaadata. Selles pead peale SNG mängimist uuendama ära SNG-de tulemused. Kui mängid saitidel, mis saadavad tulemused emaili peale (näiteks PokerStars) siis lase seda teha (PokerStars->Requests->Tournament History). Kui kiri emaili pelae tulnud, siis salvesta see suvalisse tekst faili (näiteks notepad) ja impordi salvestatud fail PT3 manual improdiga sisse.

    Peale seda PT3 turniiri lahter ja graafikud.

  20. #20

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    põhimõtselt sain oma HUDi korda ka. ja sng'd ning turnad võtab PT3 automaatselt sisse, midagi ise lisama ei pea, kõik info on olemas ja saad järge pidada nagu tavaliselt :)

Lehekülg 12, kokku 82 EsimeneEsimene ... 210111213142262 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 33 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 33 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES