Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 82 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    mul ei ole vaja 65643445345 statistika lauda või kõik peab eri värvi olema jms. :)
    kuidas üldse saab kasumit näidata, kui tuled ei vilgu ja viled ei kisa? ??? :o ???

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    kuidas üldse saab kasumit näidata, kui tuled ei vilgu ja viled ei kisa? ??? :o ???

    Põhimõtteliselt ei saagi, aprillist saadik langus:

    http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/ranka666'][/URL]

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
    Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas EdgarP
    Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
    Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?
    Kas cashis ka ei saa statte lauda?

  5. #5
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas cashis ka ei saa statte lauda?
    Ilmselt asi minus, aga ei saa jah... :S aga kui keegi köh köh tahab PT3 soetamise teemal asju arutada , siis PM palun.

  6. #6

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas EdgarP
    Mul endal selline mure, et HEM ei kuva stase lauale ja üldse ajab tilti- hetkel miski üle poole tuhande Doni ilma progeta teinud ja ise samuti palju statsi näitajalt ei nõua-seega sobiks PT3 väga hästi.
    Kas PT3 sharemine on keelatud endiselt, st kellegiga 2 peal selle soetamine ?
    ma ei tea kui keelatud see on aga mul on küll sõbraga kahepeale üks litsents ja hetkel (ptüi-ptüi-ptüi) juba paar kuud mänginud. no problems so far.

  7. #7

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Triali olid teinud nii häirivaks, et ostsin kohe full versiooni.

    * The first month of TableTracker is free with a new PokerTracker 3 purchase. You will not be billed until the end of the first month at which point you will be charged the normal subscription rate. Cancel at any time.

    Läbi MB, ega sellele TableTrackerile mingit otsekorraldust peale ei pandud, et iga kuu kannab automaatselt üle?

  8. #8

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    saan aint 30 kätt trackida. see ütleb, et ma aint observin aga tegelt mängin ju. Kuidas seda fixida? Settingutest panin oma kasutaja nime küll sisse.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    saan aint 30 kätt trackida. see ütleb, et ma aint observin aga tegelt mängin ju. Kuidas seda fixida? Settingutest panin oma kasutaja nime küll sisse.
    PokerStars käsi salvestab kõvakettale? Kui jah, kas siis PT3 auto-import seadete HH aadress ühtib PokerStars HH aadressiga?

  10. #10

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    PokerStars käsi salvestab kõvakettale? Kui jah, kas siis PT3 auto-import seadete HH aadress ühtib PokerStars HH aadressiga?
    tänud õigele teele juhatamise eest. Sain nüüd korda, viga elimineeritud :).

  11. #11

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas HUDi suurust, asukohta muuta. jäävad nuppude peale hetkel :S.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    Kuidas HUDi suurust, asukohta muuta. jäävad nuppude peale hetkel :S.
    Parem click statistkal ja lohista sinna kus tahad. Siis üleval laua keskel on PT3 ikoon, sinna click ja save layout salvestamaks statistika asukohta.

  13. #13

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Parem click statistkal ja lohista sinna kus tahad. Siis üleval laua keskel on PT3 ikoon, sinna click ja save layout salvestamaks statistika asukohta.
    tänan veelkord :)

  14. #14
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Loodan, et see jutt ei ole vastuolus foorumi reeglitega - ei tohiks olla otseselt konkureeriv pakkumine. Nimelt oli vaja endal just Poker Tracker välja osta. Otsustasin, et kuskil toas teda boonusena lahti mängima ei viitsi hakata ja leidsin sellise pakkumise http://www.poker-strategy.org/default.aspx?tabid=268. Ühesõnaga - foorumi kasutajaks registreerusin, tuli paar maili vahetada ja paari tunni pärast oli minu arvutis Poker Tracker $72 eest.

    P.S. Kuidas saab lisada uue moodsa layoutiga default popup HUDi veergudesse datafielde?

  15. #15
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Huvitav, miks lõpetavad TableNinja+AHK töö, kui PT3 auto importima panen? Mingi konflikt?

    edit: Niikaua töötavad, kui esimesed käed kohale jõuavad.

    edit: Kui hud kinni panna, siis töötab auto importides ka.
    Vaata, et HUD ei kataks lauas üleval poti suurust ega muud infot.

  16. #16
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas kellegil on peale updatet ehk v3 build 5.1 olnud probleeme FTPs matrixi hudiga ? Kui keegi neid üldse mängib :o.

    http://www.pokertracker.com/forums/v...p?f=16&t=21602
    Suppordist öeldi, et kuna punktid window screenil ei lähe sinna ka hud.. ffs fullscreeniga jäid ka sinna punktid alles...
    Anyway pole seal hudiga suurt tehagi, kuid poker tracker võiks ikka oma tööd teha ! Äkki aitab mingi beta versiooni tõmbamine ?

  17. #17

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peale build 5.1 upgrademist ei näita enam mitte mingit statistikat nende käte kohta, mis peale upgrade-i mängitud. HUD ja käte import töötavad korralikult. Milles võiks asi olla?

  18. #18

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

    What should I do? :P

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

    What should I do? :P
    Googles oli olemas, kuidas passwordi muuta või teada saada, kui ununenud ;D Kirjuta lost postqres password

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

    What should I do? :P
    Proovi paroolideks:
    a) postgrespass
    b) postgres

    EDIT: Parooli peaksid nägema ka nii. HEM->File->Database Managment ja siis parooli lahtris on parool.

Lehekülg 14, kokku 82 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES