Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 83 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1655
  1. #261

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Triali olid teinud nii häirivaks, et ostsin kohe full versiooni.

    * The first month of TableTracker is free with a new PokerTracker 3 purchase. You will not be billed until the end of the first month at which point you will be charged the normal subscription rate. Cancel at any time.

    Läbi MB, ega sellele TableTrackerile mingit otsekorraldust peale ei pandud, et iga kuu kannab automaatselt üle?

  2. #262

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    saan aint 30 kätt trackida. see ütleb, et ma aint observin aga tegelt mängin ju. Kuidas seda fixida? Settingutest panin oma kasutaja nime küll sisse.

  3. #263
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    saan aint 30 kätt trackida. see ütleb, et ma aint observin aga tegelt mängin ju. Kuidas seda fixida? Settingutest panin oma kasutaja nime küll sisse.
    PokerStars käsi salvestab kõvakettale? Kui jah, kas siis PT3 auto-import seadete HH aadress ühtib PokerStars HH aadressiga?

  4. #264

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    PokerStars käsi salvestab kõvakettale? Kui jah, kas siis PT3 auto-import seadete HH aadress ühtib PokerStars HH aadressiga?
    tänud õigele teele juhatamise eest. Sain nüüd korda, viga elimineeritud :).

  5. #265

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas HUDi suurust, asukohta muuta. jäävad nuppude peale hetkel :S.

  6. #266
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    Kuidas HUDi suurust, asukohta muuta. jäävad nuppude peale hetkel :S.
    Parem click statistkal ja lohista sinna kus tahad. Siis üleval laua keskel on PT3 ikoon, sinna click ja save layout salvestamaks statistika asukohta.

  7. #267

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Parem click statistkal ja lohista sinna kus tahad. Siis üleval laua keskel on PT3 ikoon, sinna click ja save layout salvestamaks statistika asukohta.
    tänan veelkord :)

  8. #268
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Loodan, et see jutt ei ole vastuolus foorumi reeglitega - ei tohiks olla otseselt konkureeriv pakkumine. Nimelt oli vaja endal just Poker Tracker välja osta. Otsustasin, et kuskil toas teda boonusena lahti mängima ei viitsi hakata ja leidsin sellise pakkumise http://www.poker-strategy.org/default.aspx?tabid=268. Ühesõnaga - foorumi kasutajaks registreerusin, tuli paar maili vahetada ja paari tunni pärast oli minu arvutis Poker Tracker $72 eest.

    P.S. Kuidas saab lisada uue moodsa layoutiga default popup HUDi veergudesse datafielde?

  9. #269
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Huvitav, miks lõpetavad TableNinja+AHK töö, kui PT3 auto importima panen? Mingi konflikt?

    edit: Niikaua töötavad, kui esimesed käed kohale jõuavad.

    edit: Kui hud kinni panna, siis töötab auto importides ka.
    Vaata, et HUD ei kataks lauas üleval poti suurust ega muud infot.

  10. #270
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas kellegil on peale updatet ehk v3 build 5.1 olnud probleeme FTPs matrixi hudiga ? Kui keegi neid üldse mängib :o.

    http://www.pokertracker.com/forums/v...p?f=16&t=21602
    Suppordist öeldi, et kuna punktid window screenil ei lähe sinna ka hud.. ffs fullscreeniga jäid ka sinna punktid alles...
    Anyway pole seal hudiga suurt tehagi, kuid poker tracker võiks ikka oma tööd teha ! Äkki aitab mingi beta versiooni tõmbamine ?

  11. #271

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peale build 5.1 upgrademist ei näita enam mitte mingit statistikat nende käte kohta, mis peale upgrade-i mängitud. HUD ja käte import töötavad korralikult. Milles võiks asi olla?

  12. #272

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

    What should I do? :P

  13. #273
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

    What should I do? :P
    Googles oli olemas, kuidas passwordi muuta või teada saada, kui ununenud ;D Kirjuta lost postqres password

  14. #274
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mässan selle PT3ga ning olen postgres-iga hädas. Mul on see juba HEMist olemas, aga nüüd ta peab uuesti pt3-s conectima. Siin on passwordi nurk ning seda passwordi ma tõesti ei oska öelda.

    What should I do? :P
    Proovi paroolideks:
    a) postgrespass
    b) postgres

    EDIT: Parooli peaksid nägema ka nii. HEM->File->Database Managment ja siis parooli lahtris on parool.

  15. #275

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sain google abiga. Algul tundus õpetus nagu hiina keel, kuid sain õnneks tehtud ikka. :D

  16. #276
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    hEI

    ei saanud esimese hooga pacificus PT3 käima, directory panin paika, mis veel?
    Pacific Poker: Found 0 files to monitor.

  17. #277
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peale viimast update`i pea iga sessi ajal korra jookseb kokku. Kas kellelgi sama probleem? Seda siis Starsis ja kuni 24 lauda. Mänguvälisel ajal töötab tõrgeteta.

  18. #278
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Peale viimast update`i pea iga sessi ajal korra jookseb kokku. Kas kellelgi sama probleem? Seda siis Starsis ja kuni 24 lauda. Mänguvälisel ajal töötab tõrgeteta.
    Kas su versioon on v3.00 build 5.2 ? Mul selline versioon ja töötab tõrgeteta, isegi 24-al laual.

  19. #279
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas su versioon on v3.00 build 5.2 ? Mul selline versioon ja töötab tõrgeteta, isegi 24-al laual.
    5.1 versioon siiski. Tänud vihje eest!

  20. #280

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Nii, sain lõpuks endale PT3 täisversiooni. Plaan oleks siis hudi kasutama hakata, aga selline probleem, et nimed ei ole õigete mängijate kohal. Kuskilt settingutest tuleb midagi käppida, aga ei leia.. Ja kas kuskil on mingit õpetust kuidas neid statse panna nii nagu tiganro õpetuses hemil pandud?!

    kui prefered seati kasutad kuskil toas siis märgi see sealt ära kust importima hakkad, vajutad selle toa ikooni peale kus mängid ja nt. Partypoker configuratsion ning määrad preferred seatingu kus parasjagu istud.
    ning kui statse paika tahad salvestada siis tõstad paika ning vajutan PT ikooni peale mis lauas ja vajutad save layout

    statse saab muuta ülevalt Configure ja Configure hud, Group all on standard statsid, aga vajuta seal new ning stats riba pealt saad otsida mida vaja ja teed kaks klõpsu stati peal mida vaja
    natuke nuputa ja uuri , ei tohiks väga keeruline olla.

Lehekülg 14, kokku 83 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES