Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 83 EsimeneEsimene ... 513141516172565 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1655
  1. #281
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    no, mängin partys. Kus poolt seate lugema hakatakse? Istun potist paremalt kuuendas..panin selle ära.. aga ikka vigaselt.. osades laudedes juba enamvähem aga osade nimed üldse keset lauda. Restartima peab ka, et effekti võtaks?

    võtsin pref seatingu maha ja ikka on valesti?! tra ***** küll pea hakkab valutama seda vigast hudi vaadates...


    Kuidas panna nii, et ta specis admneid koguks? jätaks ööse lahti mingi 10000 lauda.


    TRA JA ***** KUI STATSE ADDIN SIIS LÄHEB JÄLLE KÕIK PAIGAST ÄRA NO MINGE *****
    Võta lahti suvaline laud, vaata paar kätt ja siis võta lahti HH ning näed, mis seat on mis numbriga. Nii lihtne see ongi.

  2. #282
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Kiire küsimus enne formatit. Kui nüüd format C teha, kuidas ma oma database salvestan. Tõstan postgres kausta mälupulgale ja kõik???
    Või on mingi teine varjant?!

  3. #283
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Kiire küsimus enne formatit. Kui nüüd format C teha, kuidas ma oma database salvestan. Tõstan postgres kausta mälupulgale ja kõik???
    Või on mingi teine varjant?!

    Kindlasti mitte, vaid HEMis või PT3-s on sisse ehitatud võimalus andmebaasist koopia teha. Postqresi kausta kopeerides vaevalt, et midagi alles jääb sest kogu inf on ikkagi andmebaasis kuskil.

    Vaata optionsi alla, HEMis on database management. PT3 kohta ei oska öelda.

  4. #284
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Sain sinu abiga juba tehtud. Tänud

  5. #285
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Kas PT3 crabbib automaatselt hande kui observer oled?
    PokerStarsis ainult 30 esimest kätt.

  6. #286

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$
    Keegi teab siis?
    expordid PT3-st käed

    võtad database managment, sealt export ning valid kausta kuhu ja mida. midagi sellist oli ei viitsi pt3 lahti võtta

  7. #287
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$
    Keegi teab siis?
    Soovitava oleks käed eksportida. Kui alla 500,000 käe, siis ekspordi kindlasti, sest tagasi importimine võtab kõigest tund/kaks + andmebaasi korrastamiseks ka tund/kaks (öösel magamise aeg hea importima panna). Kui on rohkem käsi, siis ma kasutaks ka käte eksportimise meetodit aga import läheb väga pikaks - mul kulub 5-6 tundi impordiks ja 15-16 tundi andmebaasi korrastamiseks või siis tee postgresqlist backup. Kuidas teha, selleks googelda aga seda ma eriti ei soovita, kuna endal läks korra nii andmebaas vastu taevast, sest backup oli vigane - õnneks eksportisin ennem ka käed :)

  8. #288
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    PT3 ei impordi omaha käsi, kas ei peagi?
    Ei peagi.

    EDIT: selle jaoks on Poker Tracker Omaha (soovitan) või HEM.

  9. #289

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ohjah. No olen nüüd PT3e trialit kasutanud paar päeva, sest liigun läpakaga ja HEM seal streigib. Ei taha raha kulutada ja ei taha HEMi nii alatult reeta, kuid meeldib, sigudik. Meeldib isegi väga. Eriti stattide esitamine. Tra. küll.

  10. #290
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Ohjah. No olen nüüd PT3e trialit kasutanud paar päeva, sest liigun läpakaga ja HEM seal streigib. Ei taha raha kulutada ja ei taha HEMi nii alatult reeta, kuid meeldib, sigudik. Meeldib isegi väga. Eriti stattide esitamine. Tra. küll.
    Sinuga nõustun, kuigi nüüd kasutan PT2-te.

  11. #291
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sinuga nõustun, kuigi nüüd kasutan PT2-te.
    Järjest paremaks läheb :o

  12. #292
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Järjest vanemaks läheb :o
    FYP, old school

  13. #293
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    FYP, old school
    Mingi mõjuv põhjus/argument ka? Või lihtsuses peitub lihtsalt võlu?

  14. #294

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    pagan, käivitades näitab pokertracker oma ovaalset logo ja sinna ta seisma jääbki. Keegi teab aidata?

  15. #295
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Loodan, et mäletan õigesti:
    PT3->Configure->Configure HUD

    Siis on seal uus aken, kus vajuta nuppu "New", Grupi nimeks pane näiteks: "Laua Statid" ja "Show" lahtrist vali: "Table Averages: Show on Table". Kui see tehtud vajuta "Stats" lahtrile ja lisa seal statid, mida tahad lauda kuvada - kui VPIP ja PFR siis lisadki VPIP ja PFR.
    Tegin kõik nagu öeldud, aga ei kuva seda uut gruppi lauda. Mida teha?

  16. #296
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Tegin kõik nagu öeldud, aga ei kuva seda uut gruppi lauda. Mida teha?
    Panen oma screenshotid:
    PT3->Options->Configure HUD. Table averages on siis uus grupp


    Ja eelmise akna Stats lahte:

  17. #297
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kõik on nii nagu pildil, trialiga ei saa siis või milles asi huvitav?

    edit: seal kus sull on kirjas statistics, on mul text.

  18. #298
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    HUDga mingi jama.
    Nimelt asi järgmine - PT3 impordib kõik SNG käed ilusti. Aga HUD lauda ei tule. Restarti olen teinud.

    Cashis sellist probleemi ei ole - peale 1 käe mängimist on HUD ja statid ilusti olemas.

    Äkki oskab keegi aidata!

  19. #299
    Klubi Liige Kasutaja MM avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    129

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    sama probleem tõenäoliselt
    PT3 screwed up after vista update.:
    http://www.pokertracker.com/forums/v...p?f=16&t=22234

  20. #300
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas MM
    sama probleem tõenäoliselt
    PT3 screwed up after vista update.:
    http://www.pokertracker.com/forums/v...p?f=16&t=22234
    Kas see on mulle mõeldud?
    Kui jah siis ilmselt ei ole asi selles.

    1) Mul pole Vistat vaid XP
    2) Käed tulevad PT'sse sisse ja ma näen neid seal aga HUD'i ei kuvata laual.

    Antud tekstis oli minu arusaamist mööda hoopis teine deela.

Lehekülg 15, kokku 83 EsimeneEsimene ... 513141516172565 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES