Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 83 EsimeneEsimene ... 715161718192767 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 1655
  1. #321
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    krt mul juba 9ndat tundi käib see import 600K käsi aint.. arvuti k suht okei tegelt.. õnneks vist viimase ülesande juures vist krdi tilti ajab

    edit: esimesel vaatlusel tundub et PT3 on küll midagi jõhkralt metsa pannud.. näitab et ma 73 000 $ eest reiki maksnud... samuti prima käsi pole importind ja hetkel suht palju asju segadusse ajavad..

  2. #322
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Miks mul AGG factor näitab mingeid imelikke arve.. st 1 komakoht on tagapool, näitab 33.3; 22.6 jne.. kui peaks olema 3.3 ja 2.6.. ja on juba pandud et DECIMALS=1

  3. #323
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Miks mul AGG factor näitab mingeid imelikke arve.. st 1 komakoht on tagapool, näitab 33.3; 22.6 jne.. kui peaks olema 3.3 ja 2.6.. ja on juba pandud et DECIMALS=1
    Tõenäoliselt Aggression Factorite asemel on sul statid Aggression Frequency. Esimene on beti(ka raise)/calli suhe arvestama checkimist ja foldimist (see mida meie kasutama standardina). Teine on beti, calli, foldi ja checki protsentuaalne suhe.

  4. #324
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Kas keegi h2rradest oskaks öelda, miks mu PT turniiride graafikuid ei n2ita, tegelt n2itab-aga nii nagu ma oleks kõik kaotanud.

  5. #325
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon
    Kas keegi h2rradest oskaks öelda, miks mu PT turniiride graafikuid ei n2ita, tegelt n2itab-aga nii nagu ma oleks kõik kaotanud.
    sa peaksid võidud manuaalselt sisestama PTi.
    tournaments -> enter result vms...

  6. #326
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    sa peaksid võidud manuaalselt sisestama PTi.
    tournaments -> enter result vms...
    Või laskma Starsis turniiride tulemused saata ja need sisse sisse importima.

  7. #327

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul pole laudades mängjate statsid õigete nimede all,kuidas seda muuta saab nii,et ei pea neid ükshaaval tõstma hakkama

  8. #328
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    mul pole laudades mängjate statsid õigete nimede all,kuidas seda muuta saab nii,et ei pea neid ükshaaval tõstma hakkama
    tõenäoliselt on siis teema preferred seatis.. ehk sul keerab sinu mängija alati ühte nurka vms istuma.. sellest tulenevalt pead siis PT3's ka märkima mis seatil sa istud, siis keerab ka teiste statid õiget pidi..

  9. #329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    tervist.

    Ma alustasin mängimist trios ning tahaks ka sinna state kuvada, kuid standardis ei ole seal triot (ma ei tea, ehk kuulub kuskile võrku, mis seal olemas). Kuidas ma saan lisada uut pokkerituba sinna loetellu?

    Tänud.

  10. #330

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    2009/09/20 21:23:59: Unable to begin feeder import process. Reason: Unable to login to database (PT3 DB). Reason: could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "localhost" and accepting TCP/IP connections on port 5432?


    ??? ei saa aru mis jama on,oskab keegi aidata?

  11. #331

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei oska sõnadesse panna, seda mida ma tahan, seega tegin pildi :). kuid küsimus jääb samaks. Kuidas ma saan sinna lahtrisse trio võrgu tekitada?



    Tänud.

    Sonsu



  12. #332

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    tõmba uuem versioon. :)

  13. #333

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    tõmba uuem versioon. :)
    Muid lahendusi ei ole ?

  14. #334

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Muid lahendusi ei ole ?
    Osta originaal.

  15. #335

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Muid lahendusi ei ole ?

    minuteada mitte.

  16. #336

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    siis on küll jamasti, kuna ma ei saa seda veel teha. Teadagi küll miks.

  17. #337

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    palju originaal plekib
    kuulsin sellist asja veel,et starsis saab transferiga maksta vms.
    vastab tõele?

  18. #338
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    siis on küll jamasti, kuna ma ei saa seda veel teha. Teadagi küll miks.
    Ma ei tea...räägi lähemalt ???

  19. #339
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Ei oska sõnadesse panna, seda mida ma tahan, seega tegin pildi :). kuid küsimus jääb samaks. Kuidas ma saan sinna lahtrisse trio võrgu tekitada?



    Tänud.

    Sonsu


    Linnuke ette Show hidden sites

  20. #340
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas kuidagi saaks PT3 kuvada ka VPP per hand stati ja näiteks set flop% analoogselt HEMile?

Lehekülg 17, kokku 83 EsimeneEsimene ... 715161718192767 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES