Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 83 EsimeneEsimene ... 816171819202868 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 1655
  1. #341
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Kas kuidagi saaks PT3 kuvada ka VPP per hand stati ja näiteks set flop% analoogselt HEMile?
    http://www.pokertracker.com/repository/
    tõmba flopped set.

    VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
    ei oska seltada hetkel.

  2. #342
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    http://www.pokertracker.com/repository/
    tõmba flopped set.

    VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
    ei oska seltada hetkel.
    Kas mingi nipiga saaks selle sessionsi alla ka?

  3. #343
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    See statistics värk vist trial versiooniga ei tööta eks?

  4. #344
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 263

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    See statistics värk vist trial versiooniga ei tööta eks?
    ?

  5. #345
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Minu meelest oli nii et kui hakata looma mingit oma statistics settingut siis trial versiooniga ütleb et ei ole lubatud....

    Ma selle pärast küsin et kui PT kodukalt tõmmata endale mingi statistics fail siis kas see trialiga läheb käima või ei?

    Või ma panen praegu mingit kämmalt siin ja ajan midagi segi totaalselt.....

    Pln ärge olge kurjad :D

  6. #346
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Ranka mul oli õigus jah Trial versioonis ei saa teha järgmist:

    Configure-Configure Stats

  7. #347
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 263

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Ranka mul oli õigus jah Trial versioonis ei saa teha järgmist:

    Configure-Configure Stats
    Ma tean seda aga ma ei saanud su küsimusest aru.

  8. #348
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Aga õnneks annab FT mulle homme 25päeva eest 50$ ja see trial saab vahetatud full versioni vastu ;D

  9. #349
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    http://www.pokertracker.com/repository/
    tõmba flopped set.

    VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
    ei oska seltada hetkel.
    Tänud Variatsioon, kuid siit set% stati importides viskas ta selle "configure settings" all "holdem cash hand" alla. Seega saab teda lisada "Hands" menüü statistikasse. Ja seal aktiveerides tekib miski error, mis käte lahtris veaskriptina kajastub. Ühesõnaga - kuidas saada see General - Player Statistics alla, sest sinna teda installides topitakse ta ikka Hands alla?

    Segane jutt, kuid kes teab, sai loodetavasti aru. Tänan ette!

    EDIT: VPP stati leidsin repositoryst ja toimib kenasti!


  10. #350
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Tänud Variatsioon, kuid siit set% stati importides viskas ta selle "configure settings" all "holdem cash hand" alla. Seega saab teda lisada "Hands" menüü statistikasse. Ja seal aktiveerides tekib miski error, mis käte lahtris veaskriptina kajastub. Ühesõnaga - kuidas saada see General - Player Statistics alla, sest sinna teda installides topitakse ta ikka Hands alla?

    Segane jutt, kuid kes teab, sai loodetavasti aru. Tänan ette!

    EDIT: VPP stati leidsin repositoryst ja toimib kenasti!

    ma ei tea.. ma kasutan flopped set stati ainult "reports" tabi all.
    ei näe ka põhjust miks ma peaks iga sess vaataam kui palju ma olen seti hitinud.

  11. #351
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ole veel kord tänatud. "Reports" on minu jaoks seni avastamata ala. Paistab lahe!

  12. #352
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Ole veel kord tänatud. "Reports" on minu jaoks seni avastamata ala. Paistab lahe!
    yw. anna teada kui hätta jääd.

  13. #353

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervitus pokkerisõbrad, olen uus siin foorumis ja kuna pokkerimängus on viimasel ajal downswing olnud otsustasin proovida PT3 60 päeva trialit, jälgisin PT kodukalt saadavat infot nii täpselt ja arusaadavalt kui võimalik, aga ei suutnud läbi närida. Nimelt sain aru et kui panen Starsis auto import peale ja hakkan mängima peaks käed pokertrackerisse tulema? Seal manual config. tabi all on punaselt kirjas pokerstars is not configured to save hand histories to disk ja käsi ta pockertrackerisse ei viska, oskab keegi aidata äkki?

  14. #354
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Allanaator13
    Tervitus pokkerisõbrad, olen uus siin foorumis ja kuna pokkerimängus on viimasel ajal downswing olnud otsustasin proovida PT3 60 päeva trialit, jälgisin PT kodukalt saadavat infot nii täpselt ja arusaadavalt kui võimalik, aga ei suutnud läbi närida. Nimelt sain aru et kui panen Starsis auto import peale ja hakkan mängima peaks käed pokertrackerisse tulema? Seal manual config. tabi all on punaselt kirjas pokerstars is not configured to save hand histories to disk ja käsi ta pockertrackerisse ei viska, oskab keegi aidata äkki?
    pokerstars -> options -> hand history options -> [X] save HH to disck.

  15. #355

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tuhat tänu, sain vist tööle :P.

  16. #356

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Üks küsimus veel, mis need VP,PR,AFq tähendavad :P (ma tean ma olen donk:D) Ja kas trialil saab neid üldse muuta? Need mis lauas kuvatakse.

  17. #357
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Allanaator13
    Üks küsimus veel, mis need VP,PR,AFq tähendavad :P (ma tean ma olen donk:D) Ja kas trialil saab neid üldse muuta? Need mis lauas kuvatakse.
    basic statid. http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,388.0.html
    jh saab.

  18. #358
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Configureerisin HUD-i ja nüüd on kõik statsid ühe rea peal. Mida peaks tegema, et saaksin statsid nime alla? Praegu on raske isegi foldi vajutada. Keegi võiks kiiresti vastata. Aitäh.

    /Sain korda juba, ei leidnud New Line statsidest alguses.

  19. #359

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul selline naljakas lugu, et tracker käsi impordib, aga statse mulle lauda ei kuva, mida teha, keegi teab? Kusjuures, eile kõik toimis... :-\


    Tulid juba iseenesest tagasi...

  20. #360
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 263

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Mul selline naljakas lugu, et tracker käsi impordib, aga statse mulle lauda ei kuva, mida teha, keegi teab? Kusjuures, eile kõik toimis... :-\


    Tulid juba iseenesest tagasi...
    Mis pokkeritoas mängid? Tundub, et sul on liiga suur HH fail või liigapalju HH faile, mis mingil põhjusel ei lähe arhiivi. Kui tegu primaga siis viska korra nädala GameHistory.dat fail minema aga enne veendu, et käed on imporditud träkkerisse.

Lehekülg 18, kokku 83 EsimeneEsimene ... 816171819202868 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES