Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 83 EsimeneEsimene ... 917181920212969 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1655
  1. #361

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab äkki keegi mind sellise asjaga ka aidata, nimelt mul kõik statsid segamini ( mitte mängijate juures vaid laiali laual nimede juures teise mängija statsid). Mängin Starsis ja manual configurationist panin 9 table aga ei aidanud..

  2. #362
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Prefered seating pane peale. see peaks aitama.

  3. #363

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oli peal, alguses kui kasutama hakkasin oli kõik ok, siis kui mängisin mitu lauda korraga ei viitsinud jamada nende statidega ja panin nad pop up use only, ja siis proovisin tagasi muuta ja kõik on laiali..

  4. #364

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    importisin täna natuke käsi, tahtsiń küsida kui PT hooldab seda kas ta teeb ainult need käed mis importisin või kogu databaasi?

    julm aeg juab igatahes läinud , vist pole lootust täna mängima saada

  5. #365

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Terv,

    Kas keegi oskab õelda, kuidas ja kas saab olemas olevat andmebaasi mängijate kohta tõsta ümber kas siis HUD-le või uuele PT3-le. Hetkel kasutan "musta", kuid sellega jamad (ei kuva state õige inimese juurde partys, kuid PS teeb seda). Ega mul uue versiooni vastu vahetades andmebaasid kaduma ei lähe?

  6. #366
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Teen just PT3 lahti kohe ütlen...

    Nii siis: database-management-export

    nii see peaks käima, aga loe ikka PT3 kodukalt ka

  7. #367

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Teen just PT3 lahti kohe ütlen...

    Nii siis: database-management-export

    nii see peaks käima, aga loe ikka PT3 kodukalt ka
    Ma tegin selle ära, aga kuidas ma saan nüüd need exporditud kaustad uude või teise arvutisse sisse lugeda?

  8. #368

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    sealt kui improtima paned seal kõrval on manual import riba, valid sealt kausta kus käed on ja ta hakkab siis tegema.

    peale importimist teeb ta automaatselt valituna databaasi hoolduse ja läheb päris pikalt. ööseks pane tegema

  9. #369

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul ei ole seal sellist riba. ainult export on olemas.

  10. #370

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Mul ei ole seal sellist riba. ainult export on olemas.
    peab olema.

    see on seal kus alguses paned start auto import kui mängima hakkad pokkeritoas..

    vaata uuri leiad kindlasti.


    ma ei oska paremini seletada :D

  11. #371

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    peab olema.

    see on seal kus alguses paned start auto import kui mängima hakkad pokkeritoas..

    vaata uuri leiad kindlasti.


    ma ei oska paremini seletada :D
    aa ok seal vb tõesti on. kohe vaatan. Aga mul nüüd selline jama, et kõik eelnev on ära kustunud, miks see nii on?

  12. #372
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Midagi ei tohiks ära kustuda...export ei tohiks seda mõjutada

  13. #373

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere,

    Selline probleem, et võitsin HU SnG. PT3 näitab samuti, et lõpetasin 1. kohaga, aga raha poleks ma nagu selle eest saanud. Varem pole sellist probleemi olnud. Oskab ehk keegi aidata?

    Pilt ka:



    Tänud,
    Kaspar

  14. #374

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas KK074213
    Tere,

    Selline probleem, et võitsin HU SnG. PT3 näitab samuti, et lõpetasin 1. kohaga, aga raha poleks ma nagu selle eest saanud. Varem pole sellist probleemi olnud. Oskab ehk keegi aidata?

    Pilt ka:



    Tänud,
    Kaspar

    sisesta käsitsi sisse summa mis võitsid

    enter tournament result vms, üleval ribal

  15. #375

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suured tänud! :)

  16. #376
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Laadisin alla just triali variandi ( olen seda teinud hiljuti muude arvutite peal ka), kuid nüüd lööb alla sellise errori :
    Unable to begin feeder import process. Reason: Unsupported database type: PokerTracker 3 Database ()

    Milles probleem ilmneb?

    Ettetänades

  17. #377
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Kas selle PostSQL v mis ta ongi tegi ikka ära sul kui installisid?

  18. #378
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Kas selle PostSQL v mis ta ongi tegi ikka ära sul kui installisid?
    Jep- auto ise tegi ...

    EDIT: pfff, ise läks korda nüüd , ty

  19. #379
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi oskab öelda kas PT3 suppordib Littlewoodsi? (Pacificu skin). Mul on Littlewoodsi klient installitud, aga PT3 ei 'autodetecti' seda. Kuskil inffi pole raisk.

  20. #380
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Küsimus mängijate selekteerimise kohta. Kuidas on võimalik selekteerida andmebaasis olevaid mängijaid kätearvu järgi näiteks?

Lehekülg 19, kokku 83 EsimeneEsimene ... 917181920212969 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 27 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 27 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES