Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1119202122233171 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 1655
  1. #401
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Need peaks koos olema

  2. #402

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline jama, et kui panen autoimportima pokerstarsist käsi, siis hakkab erroreid viskama PLO kohta, mida ma mängisin väga väga ammu...tükk aega läheb enne kui statsid lauda tulevad, vahel ei tule üldse, keegi oskab aidata?

    Viga ise siis selline: PokerStars: Warning: Unrecognized game type: omaha pot limit ($0.02/$0.05)

  3. #403
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tõmbasin PT3 traiali, Hud töötab väga kenasti, aga turnade all puudub statistika.
    Uurisin natuke ja jõudsin otsaga, siia teemasse:
    http://forumserver.twoplustwo.com/45...-stars-409085/

    Ehk saan scriptiga ilusti starsilt ligi 700 turniiri kohta info, aga kuidas ma need nüüd trackerisse saan? Peab ju olema mõni teine võimalus, kui käsitsi toksima hakkata.
    Kuna mängin peamiselt SNGsid, siis tahaks just infot sealsete kätte kohta, aga praegu turnade all 0 kätt.

  4. #404
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    PT3 Hold em ei toeta omaha käsi minu teada. Selleks on olemas PT3 Omaha http://www.pokertracker.com/products/PTO/

    Minu teada on see nii. aga võin ka eksida

  5. #405
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Tõmbasin PT3 traiali, Hud töötab väga kenasti, aga turnade all puudub statistika.
    Uurisin natuke ja jõudsin otsaga, siia teemasse:
    http://forumserver.twoplustwo.com/45...-stars-409085/

    Ehk saan scriptiga ilusti starsilt ligi 700 turniiri kohta info, aga kuidas ma need nüüd trackerisse saan? Peab ju olema mõni teine võimalus, kui käsitsi toksima hakkata.
    Kuna mängin peamiselt SNGsid, siis tahaks just infot sealsete kätte kohta, aga praegu turnade all 0 kätt.
    Peaks tegema nii et kui küsid HH turniiride kohta PS'st siis salvestad need Text faili ja siis impordid selle faili.

  6. #406

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    PT3 Hold em ei toeta omaha käsi minu teada. Selleks on olemas PT3 Omaha http://www.pokertracker.com/products/PTO/

    Minu teada on see nii. aga võin ka eksida
    aga asi on selles, et ma ei mängigi omahat, aga ikka ta lööb mulle sellist kirja ette ja ei hakka korralikult kohe holdemi käsi importima...

  7. #407
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Krt imelik....uuri PT foorumist sealt peaks vastuse leidma ma arvan

  8. #408
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Peaks tegema nii et kui küsid HH turniiride kohta PS'st siis salvestad need Text faili ja siis impordid selle faili.
    ahah, tänks sellest oli nii palju kasu =/ .

    Nagu, 1. kuidas ma neid impordin ja 2. kui mul on 700emaili, kus igaühes ühe turna resuldid, siis ei oleks just kõige lõbusam neid ükshaaval copy/pasteda kuhugi txt file.

  9. #409
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Kui küsid PS turnade infot siis saadetakse sulle ikka üks mail kus on kõikide info.
    PTs on selline asi nagu manual import! sealt valid faili(d) ja kõik

  10. #410
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Paluksin abi seoses PT3 ja PokerStars istekohtadega. Kui lauda istuda ja liigutada enda istekohta ("sit here" funktsioon) endale meeldivaks siis HUD display järele ei tule vaid jääb iga mängija algse istekoha juurde.

    OK, käsitsi saab neid järele aidata aga seda ei jõua ju iga lauaga nokkima hakata. Kas automaatselt saab kuidagi ikka iga mängija kohta käiva HUD aknakese selle mängija õigele asukohale järele aidata?
    Pane paika pokkeritoa tarkvara iste, kus soovid istuda. Kui mängid PokerStarsis siis PokerStars->Options->Preferred Seat... Avanevas aknas vali ülevalt valikmenüüst omale laud/lauad ning igal laual kliki istme peale, kus tahad alati istuda. Siis kui istud lauda/vahetad lauda turniiril PokerStarsi tarkvara automaatselt liigutab sind sinu soovitud istmele.

    Kui oled eelistatud istme paika pannud siis anna sellest teada ka PokerTracker3-ele. Selleks mine PT3 auto-import lahtrisse ja vali PokerStarsi logo juures "PokerStars Configuration". Seal on samuti olemas lahtrid "Preferred Seat" ning pane sinna samad valikud, mis tegid PokerStars. Koha numbreid hakatakse lugema ülevalt zetoonikastist ja esimene parempoolne iste on number 1 ja nii kellaosuti suunas iga iste on järgmise numbriga.

    Kui mängid mõnes teises toas siis on kõik analoogne.




    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Selline jama, et kui panen autoimportima pokerstarsist käsi, siis hakkab erroreid viskama PLO kohta, mida ma mängisin väga väga ammu...tükk aega läheb enne kui statsid lauda tulevad, vahel ei tule üldse, keegi oskab aidata?

    Viga ise siis selline: PokerStars: Warning: Unrecognized game type: omaha pot limit ($0.02/$0.05)
    Kas PT3 PokerStars auto-importimise juures on linnuke, et ta automaatselt läbiloetud käed viib teise kausta? Kui jah siis pane asi korra tühjalt auto-importima ja kui impordidud siis lõpeta importimine ning ava kaust, kus asuvat PokerStarsi käed (PokerStars->Options->Instand Hand History Options ja avanevas aknas vajuta Open Folder nuppu). Kui sul neid käsi on veel tulevikus vaja, siis liiguta kõik kataloogis olevad failid uute kataloogi cut-paste meetodil. Kui neid käsi ei ole enam vaja (PLO käsi) siis viska nad lihtsalt minema. Kui tehtud siis testi kas PT3 nüüd funkab korralikult või mitte.

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Tõmbasin PT3 traiali, Hud töötab väga kenasti, aga turnade all puudub statistika.
    Uurisin natuke ja jõudsin otsaga, siia teemasse:
    http://forumserver.twoplustwo.com/45...-stars-409085/

    Ehk saan scriptiga ilusti starsilt ligi 700 turniiri kohta info, aga kuidas ma need nüüd trackerisse saan? Peab ju olema mõni teine võimalus, kui käsitsi toksima hakkata.
    Kuna mängin peamiselt SNGsid, siis tahaks just infot sealsete kätte kohta, aga praegu turnade all 0 kätt.
    Kõigi 700 turniiri kohta infi ei oska anda aga viimase 200 kohta küll. PokerStars->Requests->Tournament History... ja avanevas aknas kasti "My Last XXX tournaments" kirjuta number 200 ja pane OK. Olenevalt PokerStarsi serveri koormusest läheb 5 minutit kuni mõned tunnid aega (reeglina alla tunni) enne kui sulle turniiride ajalugu saadetakse. Kui see lõpuks sul käes, siis ava oma mailikastis turniiride ajalugu (kahjuks osad levinud mailid hotmail jne, ei suuda nii suuri faile avada :() ja kopeeri selles olev sisu notepadi (select all + copy, las jäävad muud mitte vajlikud asjad sinna, see ei häiri) ning salvesta fail. Siis PT3->manual import ja impordi see fail omale PT3.

  11. #411

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ranka, ole sa tänatud..sain oma mure lahendatud

  12. #412
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Ranka, ole sa tänatud..sain oma mure lahendatud
    np

  13. #413
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kõigi 700 turniiri kohta infi ei oska anda aga viimase 200 kohta küll. PokerStars->Requests->Tournament History... ja avanevas aknas kasti "My Last XXX tournaments" kirjuta number 200 ja pane OK. Olenevalt PokerStarsi serveri koormusest läheb 5 minutit kuni mõned tunnid aega (reeglina alla tunni) enne kui sulle turniiride ajalugu saadetakse. Kui see lõpuks sul käes, siis ava oma mailikastis turniiride ajalugu (kahjuks osad levinud mailid hotmail jne, ei suuda nii suuri faile avada :() ja kopeeri selles olev sisu notepadi (select all + copy, las jäävad muud mitte vajlikud asjad sinna, see ei häiri) ning salvesta fail. Siis PT3->manual import ja impordi see fail omale PT3.
    Jah, jõudsin eile ka umbes samasugusele arusaamale, saadan starsi supportile emaili, ehk saavad mulle saata siis infot ka vanemate turniiride kohta.

    Ja nüüd pean hakkama peale igat, set starsilt infot pärima ja importima?

    Holdem Manageriga ilmselt sellist jama ei oleks?

  14. #414
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Jah, jõudsin eile ka umbes samasugusele arusaamale, saadan starsi supportile emaili, ehk saavad mulle saata siis infot ka vanemate turniiride kohta.

    Ja nüüd pean hakkama peale igat, set starsilt infot pärima ja importima?

    Holdem Manageriga ilmselt sellist jama ei oleks?
    PokerStarsile kirjutamisega sa abi ei saa. Nad küll saadavad sulle soovitud turniirid (isegi lifetime) aga eba-standartse tabelina, mida minu HEM sisse ei importinud. Ometi HEM'i foorumites sorides support ütles, et peab importima. Mina seda importima ei saanud ja kuna ma turniirimängija ei ole, siis ei viitsinud rohkem uurida ning jätsin asja sinna paika.

    Sa ei pea iga turniiri kohta nõudma tee seda aeg-ajalt olenevalt su volüümist. Kui mängid 200 turniiri kuus, siis paar korda kuus turniiride tulemusi lasta saata läbi PokerStarsi lobby on OK. Kui 200 nädalas, siis tee seda paar korda nädalas.


  15. #415

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist,
    et selline probleem, nimelt vahepeal vahepeal panin mängijate statsid pop up use only peale. Sai kõrgemasse limiiti mindud kus vähemate laudadega mängin et tahaks tagasi panna need, aga probleem selles et ta viskab kõik statsid laua peale laiali, mängin Starsis ja olen trackeris pannud 9 seat table ja oma positsiooni paika.

  16. #416
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    PokerStarsile kirjutamisega sa abi ei saa. Nad küll saadavad sulle soovitud turniirid (isegi lifetime) aga eba-standartse tabelina, mida minu HEM sisse ei importinud. Ometi HEM'i foorumites sorides support ütles, et peab importima. Mina seda importima ei saanud ja kuna ma turniirimängija ei ole, siis ei viitsinud rohkem uurida ning jätsin asja sinna paika.

    Sa ei pea iga turniiri kohta nõudma tee seda aeg-ajalt olenevalt su volüümist. Kui mängid 200 turniiri kuus, siis paar korda kuus turniiride tulemusi lasta saata läbi PokerStarsi lobby on OK. Kui 200 nädalas, siis tee seda paar korda nädalas.

    tänud, stars saatis jah, mingi saasta =( .

    aga eks ma pean siis natukese aja tagant requestima starsilt infi, kui on tuju graafikut vaadata.

  17. #417

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere!
    Kasutan poker tracker 3 seda proovi versiooni(60päeva) ja oskab keegi öelda kuidas saan nullida oma mängitud käed? Teiste mängijate andmed võiksid alles jääda.

  18. #418
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Mis mõttes nullida? Kas databases või HUDil?

  19. #419
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ilmselt ta mõtleb HUDis jah, et kui mängin MTTd ja pannakse uude lauda, siis enda "image" teadmiseks oleks vaja näha ainult kätte arvu antud lauas. Noh, kuigi endal võiks ma oma stiili kohta natuke aimu olla tegelikult ^^

  20. #420

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tegelikult mõtlen neid cash laudade tabeleid ja graafikuid. Et tahaks hakata uut limiiti mängima nii et oleksid 0is kõik asjad.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES