Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1422232425263474 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 1655
  1. #461

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sul on vana PT3 versioon. Sinu versioon on v3.00 build 5.2 (pärineb ajast 6. august, 2009) aga kõige uuem versioon on v3.00 beta 29.1 (lasti välja 1. oktoober, 2009), mille saad tõmmata: http://www.pokertracker.com/products...3.00.b29.1.exe

    Tõmba ära, sulge PT3, installi ja testi ning ütle, kas hakkas tööle või mitte.
    Working good, ty!

  2. #462
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 305

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas J0kker
    Working good, ty!
    Vastutasuks Eva MSN pliiz.

  3. #463

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas PT3´est saab kuidagi välja võtta sellist infot, et kuipalju terve laud minu valitud limiidis foldib minu tehtud PFR peale? Lisaks ka, et kuipalju kordi saan vastu 1+ calli ja kuipalju Re-Raise. Oleks väga vaja sellist infot kuidagi välja võtta, et mõnda teooriat läbi mõelda...

  4. #464

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas on võimalik kuidagi saada sellist statti mis nagu fold to donkbet?

  5. #465
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    u 10 posti eespool oli sellest just juttu

  6. #466

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    oeh ma lähen juba närvi, et ma ühte asja üles ei leia.

    niih player statistics(kus näitab vpip, pfr, 3bet etc) ehk siis minu enda andmed, kuidas ma saan sinna loetellu ka teisi statse lisada? tahaks teada oma cbetti jne jne.
    ning kas on võimalik sessiooni kaupa ka vaadata just nii, et millise käega kaotasin kõige rohkem.Mõtlen just nii, et saab vaadata et sessiooni käigus kaotasin ntx 12$ just 33-ga. (mis siis et ntx olen total 15$plussis, aga just näen neid käsi milles kaotasin suure poti)

  7. #467
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 305

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Miks tournamentside alt näitab et kõik täna mängitud SNGd on kaotatud? Ei arvesta võite millegipärast`?!

    Kas turkad peab ise manuaalselt sisestama? Mängin partys
    Kui party saadab kirja tulemustest, siis salvesta see notepadi ja proovi too notepad sisse importida. Anna teada, kas funkab või mitte.

  8. #468
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 305

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    oeh ma lähen juba närvi, et ma ühte asja üles ei leia.

    niih player statistics(kus näitab vpip, pfr, 3bet etc) ehk siis minu enda andmed, kuidas ma saan sinna loetellu ka teisi statse lisada? tahaks teada oma cbetti jne jne.
    ning kas on võimalik sessiooni kaupa ka vaadata just nii, et millise käega kaotasin kõige rohkem.Mõtlen just nii, et saab vaadata et sessiooni käigus kaotasin ntx 12$ just 33-ga. (mis siis et ntx olen total 15$plussis, aga just näen neid käsi milles kaotasin suure poti)
    Paremal ääres on "tööriista" märk (mutrivõti). Vajuta selle peale, uues aknas vasakul poole on statid, mida saad kasutada ja paremal statid, mida hetkel kuvab.

  9. #469

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Paremal ääres on "tööriista" märk (mutrivõti). Vajuta selle peale, uues aknas vasakul poole on statid, mida saad kasutada ja paremal statid, mida hetkel kuvab.
    no krt kohe üldse ei näinud alguses seda tööriistamärki.
    nüüd tean ja tänud

  10. #470

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii siis mõtlesin ka selle alla laadida, kuid tuleb error auto importimisega.
    Error siis järgmine: Unable to launch auto-import for site: PokerStars. Reason: PokerStars auto-importer needs to be configured.
    Äkki suudate aidata pole varem kasutanud siukest programmi :).

  11. #471
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    äkki on asi selles et sul ei ole ära määratud PT3s millisesse kausta Pokerstars oma käed salvestab...ja tee kindlaks kas PS üldse käsi salvestab sul!


  12. #472

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Aga äkki saad siit ka välja aidata et kuidas ma panen starsis käed salvestama?

  13. #473
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas yevi
    Aga äkki saad siit ka välja aidata et kuidas ma panen starsis käed salvestama?
    options -> hand history -> [X] save hand history

  14. #474

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sellega sain nüüd hakkama aga, ma ei saa enda screen name kuidagi välja toodud keegi võiks mingi lingi või õpetuse anda kuidas see asi kõik tööle läheks .

  15. #475
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas yevi
    Sellega sain nüüd hakkama aga, ma ei saa enda screen name kuidagi välja toodud keegi võiks mingi lingi või õpetuse anda kuidas see asi kõik tööle läheks .
    PT -> options/settings -> my screen name vms..

    vaata PT ringi... näpi nuppe ja proovi..

  16. #476
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    minu meelest parim abimees ever :
    ( Click to show/hide )


  17. #477

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul siis niisugune error käte importimisel Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
    oskab keegi aitata! Kas on õige ?

    Move Processed Files To :C:\Program Files\PokerTracker 3\Processed
    Hand History Directory :C:\Program Files\PokerStars\HandHistory


    2009/11/17 17:44:25: PokerStars: Found 1 files to monitor.
    2009/11/17 17:44:25: PokerStars: Loading hand history file: C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\HeltsM\HH20091117 Rhea fast - $0.02-$0.04 - USD Limiit Hold'em.txt
    2009/11/17 17:44:25: Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
    2009/11/17 17:44:31: PokerStars: Stopping auto-import.
    2009/11/17 17:44:31: Auto-Import stopped.


  18. #478
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    kas sul on uusim PT versioon?

  19. #479

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    jah 60 päeva free trail

  20. #480
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    proovi datebase "housekeepida"

    PT -> datebase -> housekeep

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 41 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 41 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES