Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 82 EsimeneEsimene ... 1624252627283676 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pkmarek
    No ei oleeee.... ;D
    Donk flop olemas, kirjeldus küll erinev teistest donkidest......


  2. #2

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline probleem esines PT 3 allalaadimisel ja instaalimisel, et viirusetõrje leidis 4-5 troojat. Programm käima ei lähe: Downloaditud sai kodulehelt. Keegi oskab aidata? Või mõnd muud programmi pakkuda millega saaks unibetist käsi alla tirida ja analüüsida.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ahangama sul Beta? sest 5.2-l küll ei ole, aga kuna Trial pooleli, siis ei taha Betat veel tõmmata :P

    Ilusti pkmareki pildil ka see näha ju, et puudub Donk Flop .

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Ahangama sul Beta? sest 5.2-l küll ei ole, aga kuna Trial pooleli, siis ei taha Betat veel tõmmata :P

    Ilusti pkmareki pildil ka see näha ju, et puudub Donk Flop .

    Version 3.00 build 5.2

  5. #5

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Saab keegi anda mingeid videolinke HUDi seadistamiseks, esimese lehe link surnud. Ma ei saa endal state õigetesse kohta, ma arvutivõhik ka muidugi.

  6. #6

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***



    selline probleem siis.
    Statsid kuvab muidu ilusti lauda oma õigel kohal, aga üks hetk lihtsalt läheb selliseks nagu pildil. Vahest aitab cascade tables, vahest peab kõik aknad ükshaaval taskbarile viima ja siis kui uuesti üles tulevad, siis on probleem kadunud mingi 30mintiks-1h.
    Varem sellist pulli ei ole olnud, tänase sessi ajal(2h) juhtus seda 3-4korda

  7. #7
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Noor pokerdaja ja juba shortstackib :-\

  8. #8
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Noor pokerdaja ja juba shortstackib :-\
    Kus sa seda näed ? 5$ tal ju lauas seega 100BB

    Kas oled nii teind, et viid hudi õigele kohale ära siis see väike PT3 logo seal üleval sinna peale klikk ja "save layout" ?


  9. #9

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Kus sa seda näed ? 5$ tal ju lauas seega 100BB

    Kas oled nii teind, et viid hudi õigele kohale ära siis see väike PT3 logo seal üleval sinna peale klikk ja "save layout" ?
    Olen. lihtsalt muidu on laudades kõik korras, aga lihtsalt üks hetk viskab nagu segamini need statsid. õigemini alumise laua statsid kuvab ka lauda jne jne.

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    lauad vahetuvad liiga kiiresti sul ja HUD ei jõua järgi
    mul vahel sama asi siis kui kasutan stack mode + AHK siis jääb ka HUD toppama

  11. #11
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***



    Help!

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Olen täna vahelduva eduga pt3-e näppinud ja suutnud väga tilti minna.. Ma ei tea kas see on 29h magamatust või milles asi..

    Millest ma siiani pole aru saanud ka koos õpetustega, et miks ei impordi ta mul automaatselt microgamingu käsi sinna, okei see selleks, exportisin triost käe ajaloo ja importisin manuaalselt pt-sse. Uppis siis ära siis tegi selle housekeepingu, aga ajalugu kuskile ei tulnud..

    Teine asi. Et Pacificu kliendist tuleks auto import peab kliendis seadistama ära, et salvestaks käed , nii lugesin välja PT Guidest, kuid seda kohta pacificus ei ole lihtsalt kuskil seadetes, et ma seda teha saaks..


  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Save HH peaks kuskil olema.
    Jutu esimene pool jäi minu jaoks arusaamatuks!

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tee mis tahad, aga ei leia. Enivei, lähen kunagi magama ja kui ärkan selge peaga siis proovin ehk selgusele jõuda.. Mõlemas osas.

  15. #15
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Teine asi. Et Pacificu kliendist tuleks auto import peab kliendis seadistama ära, et salvestaks käed , nii lugesin välja PT Guidest, kuid seda kohta pacificus ei ole lihtsalt kuskil seadetes, et ma seda teha saaks..
    http://www.pokertracker.com/products...cs/?doc=paccfg

  16. #16

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pacificus mina ka ei leidnud handhistory salvestamise kohta enne kui eestikeelse versiooni maha lasin ja ingliskeelse peale tagasi. Seal on see kenasti olemas kusagil settingute all.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hillu
    Pacificus mina ka ei leidnud handhistory salvestamise kohta enne kui eestikeelse versiooni maha lasin ja ingliskeelse peale tagasi. Seal on see kenasti olemas kusagil settingute all.
    Kusjuures eile endal ajusid n******s mõtlesin täpselt sama, et tuleb eng ver peale lükata.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pacificu koha pealt sain korda, leidsin HH optionsi.

    Eile veel oli siin teema alguses video mingi üleval, õpetus vms, ma ei jõudnudki seda vaadata, mõtlesin, et täna vaatan, aaga enam seda pole.. ? Igatahes, mõtlesin, et äkki keegi teab anda linki mingi ala step by step tutoriali oma.
    Sest tahaks väga saada toimima seda ja püüda aru saada selle sisust.

  19. #19

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi PT3 micro parooli ei taha müüa?

  20. #20

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kellegil veel PT crashima hakkanud viimasel ajal? Mingi visual c++ errori vistkab ette ja peale seda laksust kinni kõik.
    peab vist HEMi peale üle minema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES