Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1725262728293777 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 1655
  1. #521
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ja ei taha teha mul pt kuidagi pokerstarsiga koostööd. Algul jamas pikalt ja ei hakkanud käsi importima ja sisi kui hakkas siis ei tulnud hud lauda ja kui tuli siis ei kattunud nimed nimedega ja osad näitajad olid üldse kellegi sellise mängja oma keda lauaski pole. Siis lakkas importimast, panin stop site iport ja siis uuesti start, importis 2 kätt ja oligi kõik.. milles ikkagi probleem ? Hetkel ikka mängin turkat, läbi saab siis teen manaual ipordi, vaatan mis saab.


    E: Okei, Kuna mul ei hakkanudki pt3 käsi importima, õigupoolest mul ei salvestanudki hand historyt pokerstars/handhistory kausta siis tellisin omale HH emailile, et kuidas ma nüüd kogu selle teksti peaks saama pt3 imortima ?

  2. #522
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Panen siia ka küsimuse kuna ei suutnud kuskilt vastust leida....ühesõnaga:

    Kuidas filtreerida PT3s välja graafik ilma blindedeta?
    PT.com foorumist mina vastust ei suutnud leida!

  3. #523
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Panen siia ka küsimuse kuna ei suutnud kuskilt vastust leida....ühesõnaga:

    Kuidas filtreerida PT3s välja graafik ilma blindedeta?
    PT.com foorumist mina vastust ei suutnud leida!
    fiters: post blind
    ja selectid NOT

  4. #524
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    aitäh!
    olemas

  5. #525
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    käte impordimine

    probleem
    kuna paar päeva sai mängitud võõra arvuti taga, oleks ikka vaja, et pokertracker arvestaks seda ka ja seetõttu küsisin pacificult oma hand historyt sel perioodil. nad saatsid ära aga tavalises selle notepad formaadis kus lihtsalt rodu teksti, PT3 ei loe seda, saan ma üldse kuidagi need sisse arvestada, oskab keegi öelda?

  6. #526
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: käte impordimine

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    probleem
    kuna paar päeva sai mängitud võõra arvuti taga, oleks ikka vaja, et pokertracker arvestaks seda ka ja seetõttu küsisin pacificult oma hand historyt sel perioodil. nad saatsid ära aga tavalises selle notepad formaadis kus lihtsalt rodu teksti, PT3 ei loe seda, saan ma üldse kuidagi need sisse arvestada, oskab keegi öelda?
    Loodetavasti kedagi ei sega, et ma selle siis teemasse tõstsin, eraldi teemat selle jaoks pole minu meelest vaja.

  7. #527
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    olin täiesti ära unustanud, et see teema ka olemas. aga jah nimelt siis selline probleem, mingi moodusega peaks saama ju neid ikka sisse tuua

  8. #528
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas manual impordi proovisid käed sisse tõmmata?

  9. #529
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Import > Manual Import > Import From File(s)

  10. #530
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ta ei tunne faili ära, proovisin nii :(

  11. #531

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas see on normaalne kui panen poker tracker 3 tööle ja siis panen begin auto import ja siis mingi 10 minutit jooksevad need läbimängitud käed seal all valges kastis ja alles siis ´tuleb hud kui need lõpetavad jooksmise seal all. Ja kas seda kuidagi ära ei saa ? kunagi kui on veel rohkem mängitud käsi siis ootan pool päeva?
    Kui keegi aru sai midagi siis võiks vastata :D

  12. #532
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Minul on beta trialiga see teema jätkuvalt, et ca korra nädalas jookseb kinni ja enam käima ei lähe, hakkab andmebaasi jama ajama. Siis teen PostregSQLile unistall/install ja töötab jälle. Protsess on juba käppa saanud, ei oska enam põdedagi.

  13. #533

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tilps
    kas see on normaalne kui panen poker tracker 3 tööle ja siis panen begin auto import ja siis mingi 10 minutit jooksevad need läbimängitud käed seal all valges kastis ja alles siis ´tuleb hud kui need lõpetavad jooksmise seal all. Ja kas seda kuidagi ära ei saa ? kunagi kui on veel rohkem mängitud käsi siis ootan pool päeva?
    Kui keegi aru sai midagi siis võiks vastata :D
    pead panema linnukese sinna ette kus on : move processed files to
    kindlasti vaata , et ta ei saadaks käsi sinna kuhu pokkerituba salvetab, muidu hakkab protsess otsast peale

  14. #534

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas on võimalik HUDi abil lauda kuvada ka selle laua mängijate keskmine VPIP eraldi HUDi tekitatavasse kastikesse? Eraldi iga mängija juures on olemas aga ehk saaks lisaks ka laua keskmise kuvada?

  15. #535
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Kas on võimalik HUDi abil lauda kuvada ka selle laua mängijate keskmine VPIP eraldi HUDi tekitatavasse kastikesse? Eraldi iga mängija juures on olemas aga ehk saaks lisaks ka laua keskmise kuvada?
    jh.. HUD -> new stat -> table only

  16. #536

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud!

  17. #537

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas saada HUD tööle turniiridel?
    Tean, et peab sisetama turnade tulemused käsitsi, kas kõikide turnade tulemused tuleb sisetada üks haaval ja käsitsi? Ma ei saanud sellega hakkama.
    Kui turnade tulemused on sisestama siis, ei töötagi HUD?
    Mängin pokerstarsis.
    PT3 on trial versioon, see ei tohiks selles osas midagi muuta.

  18. #538

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    Kellegil veel PT crashima hakkanud viimasel ajal? Mingi visual c++ errori vistkab ette ja peale seda laksust kinni kõik.
    peab vist HEMi peale üle minema.
    Mul ta crashib juba pikemat aega nii. Pole ausalt öelda viitsinud uurida kah, kas üldse annab fixida või peab uuendusi ootama vms.
    Iga sessi ajal saan teda ikka oma 3-4 korda uuesti tööle panna. :D Nüüd olen muidugi targem ja ei näpi teda sessi ajal, siis ei lähe ka tilti. :D

  19. #539

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline probleem, et microgamingus/primas täpsemalt unibetis kui lauas statside peale vajutan ning popup avaneb kaovad statsid ära. googeldades ka ei leidnud otsest vastust, on kellelgi sellist probleemi old või teab järsku lahendust? tänud juba ette ära! kõige uuem beta on PT3el peal.

  20. #540

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pean endale selle softi ära ostma. Kas on ka soodsamaid võimalusi, kui see nende ametlikult kodulehelt otse osta?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES