Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1826272829303878 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 1655
  1. #541
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    On ikka. Osad saidid pakuvad tasuta kui lahti mängid teatud punktid peale registreerimist. Ise kasutasin seda - http://www.poker-strategy.org/default.aspx?tabid=268 (loodan, et pole vastuolus pro foorumi reeglitega).

  2. #542

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ohh... tööjuures filter blokib lingi ära ja kohe ligi ei saa. Kodus õhtul vaatan üle. Kas Starsis mängides ka kuidagi selle litsentsi (või litsentsisoodustuseni) on võimalik jõuda?

  3. #543
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Starsi poest PT osta ei saa.

  4. #544
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas siin leidub üht lahket inimest kellele ma saadaks Buddy Transferiga starsi raha ja sina maksad Krediitkaardiga või Moneybookersiga pokertrackeri eest ära?

  5. #545
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Kas siin leidub üht lahket inimest kellele ma saadaks Buddy Transferiga starsi raha ja sina maksad Krediitkaardiga või Moneybookersiga pokertrackeri eest ära?
    Miljoni dollari vihje - minu eelmises lingis oleva diili eest tasumine toimuski Starsi buddytransferina...

  6. #546
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nice, ehk siis on usaldusväärne ka :) .

    ok varsti saab jälle graafikut teha , nii armas ^^

  7. #547

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT3 crashib tõesti, aga noh selle vastu aitab see, et seda mitte näppida sessi ajal.
    Täna viimase sessi ajal kõik töötas normilt ja äkki enam juurde tulnud laudadele statse ei kuvanud.
    Samas käsi luges ja kõik muu tundus ok. Vanades laudades olid ilusti statsid olemas, aga uutes mitte.
    Any idea miks nii juhtus?

  8. #548

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT3 vahepeal uninstallitud ja nüüd uuesti peale pandud. Aga vahepeal ilma mängitud käsi sisse ei saa. Import ütleb:

    PokerStars: Unable to import hand (#36511067612). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: invalid input syntax for integer: "f" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "f" )

    Teab keegi aidata, et milles asi on?

    EDIT
    Viga andmebaasis ja ka PT3 suppordi poolt antud juhenditega korda ei saanud - ei jäänud muud üle kui teha uus andmebaas - kuna mind huvitavaid andmeid NL5 kohta oli seal vaid 2 kuu jägu siis on muidugi kahju aga ei midagi katastroofilist kadu :(

    Siiski küsin, et kas on veel ajaloost võimalik võtta välja oma playing history Starsis ja see kuidagi täisandmetega importida PT3e?

  9. #549
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
    On see üldse võimalik?

  10. #550

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
    On see üldse võimalik?

    statte on võimalik kuvada üheaegselt, mul toimib mitu kuud juba. Võin kuskile layout faili üles riputada. A ja mis version sul tracker on?

  11. #551
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas sawcrish
    Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
    On see üldse võimalik?

    statte on võimalik kuvada üheaegselt, mul toimib mitu kuud juba. Võin kuskile layout faili üles riputada. A ja mis version sul tracker on?
    aga riputa näiteks siia üles... versioon on v3.00 build 5.2

  12. #552
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Küsimus:

    enne kui te siia oma mure kirjutate...Kas te eelnevaid postitusi ka loete???

  13. #553

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ah kirjutan õpetuse lühidalt kaval-antsule

    configure/configure hud
    tee new group (Ülevalt Group ja vali alt new)
    pane nt. nimeks VPIP (Group Optionsi all) Paremal
    Type - Normal
    Separator - /
    Padding - 1
    Show-Table Averages:Show On Table

    Siis edasi võta ülevalt stats riba
    Ja otsi VP$IP ning addi ning alignment pane left







  14. #554

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    No mina ja arvutid lihtsalt ei sobi kokku, alati on midagi pe..es.

    On soovitusi, et mida peale hakata?

  15. #555
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    No mina ja arvutid lihtsalt ei sobi kokku, alati on midagi pe..es.

    On soovitusi, et mida peale hakata?
    Vennas, kas alles installisid PT3? Kui jah, kas siis oli enne postgresql installitud (näiteks PT2, HEM'iga kaasas)? Kui jah siis on parool vale ja pead käsitsi õige parooli panema.

  16. #556

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vennas, kas alles installisid PT3? Kui jah, kas siis oli enne postgresql installitud (näiteks PT2, HEM'iga kaasas)? Kui jah siis on parool vale ja pead käsitsi õige parooli panema.
    Installisin üleeile mõlemad uuesti endale ja siis kõik töötas, täna peale arvuti restarti enam ei tööta, tee mis tahad.

    //Ei tea, kui hea või halb idee see on, aga tegin uue database...

  17. #557
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma muutsin kogemata midagi PT3-s ja nüüd hand history lahter pole paigas. Kasutasin searchi ka, aga ikkagi ei leia HH folderit. Kus kohas see folder asuma peaks?

  18. #558

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$
    Ma muutsin kogemata midagi PT3-s ja nüüd hand history lahter pole paigas. Kasutasin searchi ka, aga ikkagi ei leia HH folderit. Kus kohas see folder asuma peaks?
    Poker starsist valid instant hand history options, ja seal on folderi koht näha

  19. #559

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Quote from: vaporum on October 23, 2009, 11:15:20 AM



    Pokerstarsis menüüst - Request > Tournament History > My last 3 Tournaments

    Siis nad saadavad sulle E-mailile vajaliku info, copy kogu maili sisu kuhugi *.txt file ja Pokertrackerist vali Manual Import > Import from file(s)

    Kahjuks pead seda koguaeg hakkama käsitsi tegema, automaatselt ei saa, sest Starsi Hand History filedel pole kaasas infot turniiri tulemuste kohta.


    Ei julge siin enam küsida teema nii ära nämmutatud aga häda suur. Kopeerisin notepadi, on text file, manual importisin
    näitab vist et ei tunne ära 2009/12/19 10:32:13: Import beginning
    2009/12/19 10:32:13: Import file: C:\Users\Meelis\Documents\_39_turniiri.txt
    2009/12/19 10:32:13: Unrecognized file format.
    2009/12/19 10:32:13: Import complete. 0 hands in 1 file were imported. (0 errors, 0 duplicates)
    2009/12/19 10:32:14:
    2009/12/19 10:32:23: Housekeeping...
    2009/12/19 10:32:51: Housekeeping complete.

    oskate midagi soovitada

  20. #560
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Uus BETA väljas:

    Added:
    * Omaha (limited to PokerStars, Party Poker, Full Tilt and iPoker)


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES