Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 82 EsimeneEsimene ... 1927282930313979 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    No mina ja arvutid lihtsalt ei sobi kokku, alati on midagi pe..es.

    On soovitusi, et mida peale hakata?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    No mina ja arvutid lihtsalt ei sobi kokku, alati on midagi pe..es.

    On soovitusi, et mida peale hakata?
    Vennas, kas alles installisid PT3? Kui jah, kas siis oli enne postgresql installitud (näiteks PT2, HEM'iga kaasas)? Kui jah siis on parool vale ja pead käsitsi õige parooli panema.

  3. #3

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vennas, kas alles installisid PT3? Kui jah, kas siis oli enne postgresql installitud (näiteks PT2, HEM'iga kaasas)? Kui jah siis on parool vale ja pead käsitsi õige parooli panema.
    Installisin üleeile mõlemad uuesti endale ja siis kõik töötas, täna peale arvuti restarti enam ei tööta, tee mis tahad.

    //Ei tea, kui hea või halb idee see on, aga tegin uue database...

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma muutsin kogemata midagi PT3-s ja nüüd hand history lahter pole paigas. Kasutasin searchi ka, aga ikkagi ei leia HH folderit. Kus kohas see folder asuma peaks?

  5. #5

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$
    Ma muutsin kogemata midagi PT3-s ja nüüd hand history lahter pole paigas. Kasutasin searchi ka, aga ikkagi ei leia HH folderit. Kus kohas see folder asuma peaks?
    Poker starsist valid instant hand history options, ja seal on folderi koht näha

  6. #6

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Quote from: vaporum on October 23, 2009, 11:15:20 AM



    Pokerstarsis menüüst - Request > Tournament History > My last 3 Tournaments

    Siis nad saadavad sulle E-mailile vajaliku info, copy kogu maili sisu kuhugi *.txt file ja Pokertrackerist vali Manual Import > Import from file(s)

    Kahjuks pead seda koguaeg hakkama käsitsi tegema, automaatselt ei saa, sest Starsi Hand History filedel pole kaasas infot turniiri tulemuste kohta.


    Ei julge siin enam küsida teema nii ära nämmutatud aga häda suur. Kopeerisin notepadi, on text file, manual importisin
    näitab vist et ei tunne ära 2009/12/19 10:32:13: Import beginning
    2009/12/19 10:32:13: Import file: C:\Users\Meelis\Documents\_39_turniiri.txt
    2009/12/19 10:32:13: Unrecognized file format.
    2009/12/19 10:32:13: Import complete. 0 hands in 1 file were imported. (0 errors, 0 duplicates)
    2009/12/19 10:32:14:
    2009/12/19 10:32:23: Housekeeping...
    2009/12/19 10:32:51: Housekeeping complete.

    oskate midagi soovitada

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Uus BETA väljas:

    Added:
    * Omaha (limited to PokerStars, Party Poker, Full Tilt and iPoker)


  8. #8

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Uus BETA väljas:

    Added:
    * Omaha (limited to PokerStars, Party Poker, Full Tilt and iPoker)

    n1

    mul oli probleem serial keyga aga update ära tõmbasin hakkas tööle

  9. #9
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    n1

    mul oli probleem serial keyga aga update ära tõmbasin hakkas tööle
    Sama siin!

  10. #10

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Hetkel kah sikutan trialit, vaatan järgi mis asi väärt on ka.

  11. #11

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suur tänu teatamast :D

  12. #12

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***


    3.00 beta 30.1

    Fixed:

    * Hud: Popups (issues with the taskbar)
    * Hud: Config not being able to change the separator (Mac)
    * Hud: Infinite symbol
    * Import: Party hand issues
    * Backup: Database names containing certain characters causing problems

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Uus BETA väljas:

    Added:
    * Omaha (limited to PokerStars, Party Poker, Full Tilt and iPoker)

    Mis nüüd trackib omaha käsi??

  14. #14

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul selline probleem, igakord kui koos trackeriga starsis grindin tuleb laudadesse jube lag. Ja kuna statse praeguses limiidis eriti ei kasuta, siis tekib selline küsimus, et kas tracker avamata olles ka mu käsi salvestab? ( Et nagu pärast tööle pannes impordib ära vms.)

  15. #15
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Allanaator13
    Mul selline probleem, igakord kui koos trackeriga starsis grindin tuleb laudadesse jube lag. Ja kuna statse praeguses limiidis eriti ei kasuta, siis tekib selline küsimus, et kas tracker avamata olles ka mu käsi salvestab? ( Et nagu pärast tööle pannes impordib ära vms.)
    kui pokkerisait salvestab käsi kõvakettale siis jh.

    aga soovitan sul datebasele housekeeping ära teha.. ehk läheb kiiremaks.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    lasin endale win7 peale arvutisse....
    kui ma nüüd hakkan PT3 installima kas peab midagi olulist jälgima ka ja teisiti tegema....viimati installisin seda PT3 pool a tagasi....

    PostgreSQL algul pakub mulle mingit Vista service pack 1'e varjanti...kas selle peaks tirima endale?

  17. #17

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Milles võib probleem olla, kui mul viskab seda PT3 tööle pannes Gonfigure PostgreSQL Server??? Mida sellega peale hakkan?

  18. #18

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    heihei?

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kureko1
    Milles võib probleem olla, kui mul viskab seda PT3 tööle pannes Gonfigure PostgreSQL Server??? Mida sellega peale hakkan?
    Mina teen PostregSQLile uninstall/installi seepeale. Seda juhtub mul tihti, mingi 3-4x kuus.

  20. #20

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mis vahe on Cold callil ja call PFR statsidel?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES