Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 83 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1655
  1. #21

    Re: POKER TRAKER 3

    Väga bro ülevaade, Ranka! Tänud. Ise kasutan ka PT3-e ja igati rahul.

    PS! Super oleks, kui saaksid millalgi PT3-e HUD-i seadistamisest lähemalt rääkida (Tigrano artikkel puudutab ikkagi HEM-i).

  2. #22
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: POKER TRAKER 3

    Ise otsustasin ka eile lõplikult PT3 kasuks ja tegin ostu ära.

    Küsimus tekkis, et kuidas seda laua avarage vpipi kuvama saab panna?

  3. #23

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Ise otsustasin ka eile lõplikult PT3 kasuks ja tegin ostu ära.

    Küsimus tekkis, et kuidas seda laua avarage vpipi kuvama saab panna?
    Võtad selle Hud akna ette, siis ma tegin uue gruppi (Lisasin VPIP and PFR) ja siis Group optionite alt Show: omast valid Table Avarage

  4. #24

    Re: POKER TRAKER 3

    Teadjamatele küsimus. PT3-s näitab nii "rake" kui "MGR" (monthly gross rake) numbrit. 2+2-st sain nagu aru, et kui rakebacki arvutamiseks läheb, siis võetakse aluseks MGR. Kas see vastab tõele?

  5. #25

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Teadjamatele küsimus. PT3-s näitab nii "rake" kui "MGR" (monthly gross rake) numbrit. 2+2-st sain nagu aru, et kui rakebacki arvutamiseks läheb, siis võetakse aluseks MGR. Kas see vastab tõele?
    Rake peaks olema see, mis on sinu võidetud pottidest maha võetud.
    MGR on rake kokku ja jagatud mängijate vahel lauas, ehk jah sellest peaks rakebacki saama

  6. #26
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas Sulgpallur
    Rake peaks olema see, mis on sinu võidetud pottidest maha võetud.
    MGR on rake kokku ja jagatud mängijate vahel lauas, ehk jah sellest peaks rakebacki saama
    Vastupidi suht.

    Ja rakebacki arvutab iga tuba omamoodi, FTP-s näiteks dealt meetodil ehk see, mida sa näed rake lahtri all.

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Väga bro ülevaade, Ranka! Tänud. Ise kasutan ka PT3-e ja igati rahul.

    PS! Super oleks, kui saaksid millalgi PT3-e HUD-i seadistamisest lähemalt rääkida (Tigrano artikkel puudutab ikkagi HEM-i).
    No ma ei ole õige inimene neist rääkima, sest ma olen "lihtne mees" ning ei kasuta lauas millionit statti. Popupis ainult hädavajalik, laual samuti (enam pole mitte midagi peale VPIP, PFR, AF, HANDS - ja tulemused paranesid tunduvalt!). Samuti ei kasuta värvide kodeeringuid - kõik on kogu aeg ühe värvi.

    Ainus, mis on vajalik ja mida soovitan kõikidele.
    Ma ei tea 6maxi average table VPIP-d aga full-ringis, pane see AVG VPIP lauda ja las olla hästi hele värv - näiteks VALGE. Ja tehke värvi koodkodeering, et kui AVG VPIP on 16 või väiksem, siis olgu ERK PUNANE! Ja kui see VPIP on erk punane, siis saate automaatselt silma vähi ning see hakkab silma jääma ja kui olete lauas rohkem, kui 30 kätt mänginud, siis vaadake oma paremale käele - kui seal fishi pole, kelle stack 60BB+, siis blindid maha ja laske jehat. 16 on minu jaoks FR "pask" laud ning seal ei saa olla ena msuuri fishe.

    6maxi, on see number suurem aga kui keegi oskab öelda, mis tema arvates on 6maxis, hea ja halb laud, siis visake siia numbrit ja kasutage samat süsteemi.

    EDIT: Muutsin pealkirja ka ilusamaks.

  8. #28
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: POKER TRACKER 3

    NL400s obv mängijad vähe teised, aga NL50s ma ei karda absoluutselt lauda, kus avg vpip 11 ja vastas 8 supernovat, kes vaikselt blinde loovutavad mulle.

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Samuti meeldib mulle PT3 graafik, mis kindlasti beadib HEM graafikut. Ja eriti meeldib mulle, et PT3 graafikus ei ole EV joont ja tõesti loodan, et seda ei hakka ka kunagi olema!
    Sellisel juhul mul on sulle halbu uudiseid! Külastan aegajalt PT3 feature requests foorumit, teen seal ettepanekuid ja samas loen ka teiste omasid. On silma jäänud, et paljud nõuavad EV graafikut ja peavad seda väga oluliseks, üks vend lausa julges seal väita, et see on "enamuse meie jaoks olulisim asi". Ma mõtlesin vihaga, et WTF, kust sa arvad teadvat, mis TEISTE kasutajate jaoks kõige olulisem on? Ühesõnaga eeldada võib, et see sinna tuleb, kuid vaevalt, et see probleem peaks olema, ilmselt saab vajadusel välja lülitada, right?

  10. #30
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    No ma ei ole õige inimene neist rääkima, sest ma olen "lihtne mees" ning ei kasuta lauas millionit statti. Popupis ainult hädavajalik, laual samuti (enam pole mitte midagi peale VPIP, PFR, AF, HANDS - ja tulemused paranesid tunduvalt!). Samuti ei kasuta värvide kodeeringuid - kõik on kogu aeg ühe värvi.

    Ainus, mis on vajalik ja mida soovitan kõikidele.
    Ma ei tea 6maxi average table VPIP-d aga full-ringis, pane see AVG VPIP lauda ja las olla hästi hele värv - näiteks VALGE. Ja tehke värvi koodkodeering, et kui AVG VPIP on 16 või väiksem, siis olgu ERK PUNANE! Ja kui see VPIP on erk punane, siis saate automaatselt silma vähi ning see hakkab silma jääma ja kui olete lauas rohkem, kui 30 kätt mänginud, siis vaadake oma paremale käele - kui seal fishi pole, kelle stack 60BB+, siis blindid maha ja laske jehat. 16 on minu jaoks FR "pask" laud ning seal ei saa olla ena msuuri fishe.

    6maxi, on see number suurem aga kui keegi oskab öelda, mis tema arvates on 6maxis, hea ja halb laud, siis visake siia numbrit ja kasutage samat süsteemi.

    EDIT: Muutsin pealkirja ka ilusamaks.
    minumeelest on 6maxis hea laud suure vpip ja pfr erinevusega, endale meeldivad vähemalt sellised. 21/11 on oluliselt parem kui 26/22

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: POKER TRACKER 3

    Toon selle jutu offtopicust asjakohase teema juurde:

    Ma ise olen ka registreeritud PT3 omanik ja ei kurda, kuigi ilmselgelt ma pole sama nõudlik kasutaja kui ranka saab olema.
    Siinkohal oleks ka sobiv PT3 peale mõtlevatele lowrolleritele vihjata, et on üks hea moodus, kuidas PT3 ausal!!! teel ilma otseselt maksmata välja teenida, kui evaluation period on läbi saamas. Üldiselt ma boonusehooramist ei fänna, kuid minu hinnangul oli see kasumlikum ja lihtsam kui ükski muu boonusehooramine. Tuleb minna lihtsalt PT3 kodulehele ja kui üleval ääres on red kingsi bänner siis seda klikkida ja järgida juhiseid (liituda sealt kaudu red kingsiga (ongame) ja mängida kõigest 250 punni, sng mängijale tähendab see kõigest näiteks 50 korda $11 sng) aga kui seal on titan pokeri vastav pakkumine (eestlastele ei toimi, eksole) siis refreshida PT3 lehte nii kaua, kuni tuleb red kingsi oma. 250 ongame punktikese eest PT3 litsents, ülimalt hea diil imo.

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas Tisko
    Sellisel juhul mul on sulle halbu uudiseid! Külastan aegajalt PT3 feature requests foorumit, teen seal ettepanekuid ja samas loen ka teiste omasid. On silma jäänud, et paljud nõuavad EV graafikut ja peavad seda väga oluliseks, üks vend lausa julges seal väita, et see on "enamuse meie jaoks olulisim asi". Ma mõtlesin vihaga, et WTF, kust sa arvad teadvat, mis TEISTE kasutajate jaoks kõige olulisem on? Ühesõnaga eeldada võib, et see sinna tuleb, kuid vaevalt, et see probleem peaks olema, ilmselt saab vajadusel välja lülitada, right?
    Kui nad tõesti peaks EV graafiku sisse tooma enne teiste tubade toetust (prima), bugide parandamist, lisade tegemist (normaalne filter HUD-ile, suurust muutvad statid jne) siis jääb minu koostöö PT3-ega väga väikeseks.

    Ja PT3 jaoks on olemas third-party programm (Holdem Luck või miski sellise nimega), mis on analoogne pokerEV-le ja seetõttu lootsin, et EV graafikut ei nõuta ning ei hakka nii pea olema.

    Obv, et saab seda välja - ja sisselülitada aga millegipärast ma liialt vaatan seda graafikut ning hakkab teinekord mängu häirima ;(

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRACKER 3

    Tsitaat Algselt postitas Tisko
    Toon selle jutu offtopicust asjakohase teema juurde:

    Ma ise olen ka registreeritud PT3 omanik ja ei kurda, kuigi ilmselgelt ma pole sama nõudlik kasutaja kui ranka saab olema.
    Siinkohal oleks ka sobiv PT3 peale mõtlevatele lowrolleritele vihjata, et on üks hea moodus, kuidas PT3 ausal!!! teel ilma otseselt maksmata välja teenida, kui evaluation period on läbi saamas. Üldiselt ma boonusehooramist ei fänna, kuid minu hinnangul oli see kasumlikum ja lihtsam kui ükski muu boonusehooramine. Tuleb minna lihtsalt PT3 kodulehele ja kui üleval ääres on red kingsi bänner siis seda klikkida ja järgida juhiseid (liituda sealt kaudu red kingsiga (ongame) ja mängida kõigest 250 punni, sng mängijale tähendab see kõigest näiteks 50 korda $11 sng) aga kui seal on titan pokeri vastav pakkumine (eestlastele ei toimi, eksole) siis refreshida PT3 lehte nii kaua, kuni tuleb red kingsi oma. 250 ongame punktikese eest PT3 litsents, ülimalt hea diil imo.
    Yeah, enam, kui hea diil.

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRACKER 3

    Esimene suurem jama leitud! 2 cash lauda + turna ning muutsin turna statte, mille peale HUD hangutas kõik lauad ning kasutades Windows Task Manageri pidin killima maha trackeri hudi. Selle aja sees muidugi time outisin.

  15. #35
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: POKER TRACKER 3

    Suured tänud info eest Tisko.
    Ilmselt võtan ise selle boonusehooramise ette.
    $250 rake mängimise eest saab siis PT3, pole paha diil :)

  16. #36
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRACKER 3

    Tsitaat Algselt postitas taavi19
    Suured tänud info eest Tisko.
    Ilmselt võtan ise selle boonusehooramise ette.
    $250 rake mängimise eest saab siis PT3, pole paha diil :)
    siis sisuliselt ju 30% rakeback, mis ei paista sugugi enam nii hea diil olevat...

  17. #37
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: POKER TRACKER 3

    Ei ole nii, sest 250 punkti ongames ei tähenda, et sina oled 250$ reiki maksnud, vaid siiski kordades vähem. Oletades, et potist võetakse 3$ reiki ja selles potis on 4 mängija panused, siis kõik need 4 mängijat saavad 3 punkti.

  18. #38
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: POKER TRACKER 3

    Sain valesti aru siis. Siis vist tegemist ikkagi päris hea diiliga

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRACKER 3

    Täna lasin self exclude maha võtta ning hakkasin mängima jälle 400NL-1000NL ja pean kurbusega tõdema, et PT3 on sellise süsteemi juures väga kasutu pill!!!!

    Sest nüüd on mul kindlasti vaja, et HUD näitaks ainult viimased 30 päeva statistikat. Kas seda on kuidagi võimalik teha? Kui jah, siis andke teada või vaikige igavesti!

  20. #40
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: POKER TRACKER 3

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Täna lasin self exclude maha võtta ning hakkasin mängima jälle 400NL-1000NL ja pean kurbusega tõdema, et PT3 on sellise süsteemi juures väga kasutu pill!!!!

    Sest nüüd on mul kindlasti vaja, et HUD näitaks ainult viimased 30 päeva statistikat. Kas seda on kuidagi võimalik teha? Kui jah, siis andke teada või vaikige igavesti!
    Kas HUD siis ei allugi filtriga määratud kuupäevadele? Mängijate loetelu on küll filtri kuupäevades sõltuv...

Lehekülg 2, kokku 83 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES