Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 83 EsimeneEsimene ... 2129303132334181 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 1655
  1. #601

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Command promptilt lased selle käima.

  2. #602
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PokerTracker has just experienced a fatal error.
    In order to help us improve PokerTracker 3 please enable logging, reproduce the crash, and then submit a Support Request. Attach the PokerTracker.log file and the crash log file (C:\Users\user\PokerTracker v3.00 beta 30.1-Crash_20100115.log) as well as a description of what you were doing when the crash happened.
    See Submitting a Bug Report for more information.


    Mul viskab koguaeg sellist errorit. Mingi 15-30 minutit on PT3 lahti ja siis lambist fatal error olenemata sellest, kas ma tol hetkel üldse trackeris miskit teen. Kellegil veel selline probleem esineb?

  3. #603
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul on ka sama kirja visanud ette, ei tea kas täpselt sama nriga , aga seda juhtub harvem ja tavaliselt lihtsalt panen uuesti tööle. Proovi ehk uuesti installida PT3 ja võtta kõige uuem versioon kodukalt.

  4. #604
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kõige uuem update sai just hiljuti ära tehtud, võibolla selles ongi asi. Kui aega saan siis saadan supporti ja vaatan mis nad vastavad.

  5. #605

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei saa Pokertrackerit kuidagi Microgamingus infot kuvama. Teistes keskkondades kuvab ilusti. Oskab keegi miskit soovitada?

  6. #606
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas andrus69
    Ei saa Pokertrackerit kuidagi Microgamingus infot kuvama. Teistes keskkondades kuvab ilusti. Oskab keegi miskit soovitada?
    Mis PT3 versioon?

  7. #607

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mis PT3 versioon?
    5.2 , Kasutan seda 60 päevast Trial versiooni hetkel. Äkki selles asi? Importimisel käed nagu loeks sisse ( Ütleb küll, et unrecognized tournament type), kuid HUD ei hakka kuvama ja Eraldi kasutajaid otsides on kõigi teiste keskkondade kasutajad otsingus näha, kuid Microgamingu omasid ei ole. ( Olen ka algaja kasutaja selle programmi puhul, kuid teistes keskkondades olen asja tööle saanud).

  8. #608
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$
    Kui PT3 seadistasin kunagi siis oli mingi koht kaua handhistoryt hoiab. Tahaks selle muuta maksimaalseks, aga ei mäleta, kus kohast seda muuta saab.
    Anyone?

  9. #609

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT3 tõmbab arvuti kooma iga kord kui käima panen, keegi teab mingit lahendust?

  10. #610
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas PT3 HUSNG'de tulemusi kuvama panna?

  11. #611
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous
    Kuidas PT3 HUSNG'de tulemusi kuvama panna?
    turnade-SNGde tulemusd sisestad käsitsi.

  12. #612
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas andrus69
    5.2 , Kasutan seda 60 päevast Trial versiooni hetkel. Äkki selles asi? Importimisel käed nagu loeks sisse ( Ütleb küll, et unrecognized tournament type), kuid HUD ei hakka kuvama ja Eraldi kasutajaid otsides on kõigi teiste keskkondade kasutajad otsingus näha, kuid Microgamingu omasid ei ole. ( Olen ka algaja kasutaja selle programmi puhul, kuid teistes keskkondades olen asja tööle saanud).
    Sinu versioon ajast ja arus - 5.2 pärineb augustist 2009.

    Siit saad viimase versiooni: http://www.pokertracker.com/products...30.1.pgsql.exe

  13. #613

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sinu versioon ajast ja arus - 5.2 pärineb augustist 2009.

    Siit saad viimase versiooni: http://www.pokertracker.com/products...30.1.pgsql.exe
    Tänud. Tirisin uue versiooni. Nüüd annab käivitades sellise teate: PokerTracker cannot display the Hud on MicroGaming tournament tables at this time because they cannot be uniquely identified.

  14. #614
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kusjuures kui ma paar nädalat tagasi korra Trios natuke kätt proovisn uuesti, ei läinud seal ikka HUD tööle, mis siis et mul uusim beeta ja puha. Näiliselt nagu hakkas tööle, aga luges 6 esimest kätt ära ja jäi seisma. Isegi käsi ei importinud enam real-time. Ei aidanud restartimine ega midagi.

  15. #615

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sellise vastuse sain Poker Trackeri suppordilt: What it's telling you is that because the Microgaming tournament software doesn't uniquely identify the tables, the HUD doesn't know where it should appear. So PokerTracker3 is unable to display the HUD for Microgaming tournaments.


    Ometi on ju seal ka võimalik seda kuvada ikkagi(Nagu nähtub eelmisest postist)?

  16. #616

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    PT3 tõmbab arvuti kooma iga kord kui käima panen, keegi teab mingit lahendust?
    Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\

  17. #617

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\
    k6ige uuem versioon peal?

  18. #618

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    k6ige uuem versioon peal?
    Eeem, ei tea, kas see tuleb siis kui housekeepingut teed? kui nii, siis jh.

  19. #619
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas andrus69
    Tänud. Tirisin uue versiooni. Nüüd annab´ käivitades sellise teate: PokerTracker cannot display the Hud on MicroGaming tournament tables at this time because they cannot be uniquely identified.
    Mina põhjust ei tea aga ju o nsiis tehniliselt raske teostada HUD'i kuvamine turniirilaudades. HEM kuvab aga siis ka pead ise manuaalselt laua ette näitama.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Kusjuures kui ma paar nädalat tagasi korra Trios natuke kätt proovisn uuesti, ei läinud seal ikka HUD tööle, mis siis et mul uusim beeta ja puha. Näiliselt nagu hakkas tööle, aga luges 6 esimest kätt ära ja jäi seisma. Isegi käsi ei importinud enam real-time. Ei aidanud restartimine ega midagi.
    Kas sa istusid ikka lauas? Enam ei saa MG-d datamineda ja ehk üleüldse ei salvesta enam käsi?

  20. #620
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\
    Praegu peaks ranka ütlema et õiged mehed mängivad ilma HUD'ta.

    Aga tee housekeeping ära. Mul võttis see ükskord mingi 2 päeva aega.
    P.S - uus versioon ei tule siis kui HK teed. See tuleb endale PT kodukalt tõmmata! Või sain ma milletki valesti aru!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES