Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 82 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kusjuures kui ma paar nädalat tagasi korra Trios natuke kätt proovisn uuesti, ei läinud seal ikka HUD tööle, mis siis et mul uusim beeta ja puha. Näiliselt nagu hakkas tööle, aga luges 6 esimest kätt ära ja jäi seisma. Isegi käsi ei importinud enam real-time. Ei aidanud restartimine ega midagi.

  2. #2

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sellise vastuse sain Poker Trackeri suppordilt: What it's telling you is that because the Microgaming tournament software doesn't uniquely identify the tables, the HUD doesn't know where it should appear. So PokerTracker3 is unable to display the HUD for Microgaming tournaments.


    Ometi on ju seal ka võimalik seda kuvada ikkagi(Nagu nähtub eelmisest postist)?

  3. #3

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    PT3 tõmbab arvuti kooma iga kord kui käima panen, keegi teab mingit lahendust?
    Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\

  4. #4

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\
    k6ige uuem versioon peal?

  5. #5

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    k6ige uuem versioon peal?
    Eeem, ei tea, kas see tuleb siis kui housekeepingut teed? kui nii, siis jh.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas andrus69
    Tänud. Tirisin uue versiooni. Nüüd annab´ käivitades sellise teate: PokerTracker cannot display the Hud on MicroGaming tournament tables at this time because they cannot be uniquely identified.
    Mina põhjust ei tea aga ju o nsiis tehniliselt raske teostada HUD'i kuvamine turniirilaudades. HEM kuvab aga siis ka pead ise manuaalselt laua ette näitama.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Kusjuures kui ma paar nädalat tagasi korra Trios natuke kätt proovisn uuesti, ei läinud seal ikka HUD tööle, mis siis et mul uusim beeta ja puha. Näiliselt nagu hakkas tööle, aga luges 6 esimest kätt ära ja jäi seisma. Isegi käsi ei importinud enam real-time. Ei aidanud restartimine ega midagi.
    Kas sa istusid ikka lauas? Enam ei saa MG-d datamineda ja ehk üleüldse ei salvesta enam käsi?

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Kas tõesti keegi ei oska aidata, ma ei saa enam pokkerit mängida lihtsalt :-\
    Praegu peaks ranka ütlema et õiged mehed mängivad ilma HUD'ta.

    Aga tee housekeeping ära. Mul võttis see ükskord mingi 2 päeva aega.
    P.S - uus versioon ei tule siis kui HK teed. See tuleb endale PT kodukalt tõmmata! Või sain ma milletki valesti aru!

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas sa istusid ikka lauas? Enam ei saa MG-d datamineda ja ehk üleüldse ei salvesta enam käsi?
    Jah, ikka istusin lauas, mitte ei dataminenud.

  9. #9

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Praegu peaks ranka ütlema et õiged mehed mängivad ilma HUD'ta.

    Aga tee housekeeping ära. Mul võttis see ükskord mingi 2 päeva aega.
    P.S - uus versioon ei tule siis kui HK teed. See tuleb endale PT kodukalt tõmmata! Või sain ma milletki valesti aru!
    Housekeepingut teen juba iga päev, ei aita:D Ja PT3 lehelt ma küll ei leia mingit updatemise kohta..vbl olen pime, võta näpiust.

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Housekeepingut teen juba iga päev, ei aita:D Ja PT3 lehelt ma küll ei leia mingit updatemise kohta..vbl olen pime, võta näpiust.
    http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

    Sealt võrdle oma versiooni ja nende versiooni numbreid. Kui neil on uuemad, tõmba alla upgrade fail. Võid ka beetat proovida, mina kasutan seda.

    PostregSQL renistall ehk aitab ka.

  11. #11

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Üldküsimus, et kuidas oma andmebaasi backuppida? Kuskil postgres kataloogis on kogu baas ja see kataloog lihtsalt copy või siis PT3 kaudu mingi export teha?

  12. #12

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

    Sealt võrdle oma versiooni ja nende versiooni numbreid. Kui neil on uuemad, tõmba alla upgrade fail. Võid ka beetat proovida, mina kasutan seda.


    Uusim versioon ilusti olemas ja selle virtsa ka reinstallisin, kasu ikka null :S
    PostregSQL renistall ehk aitab ka.

  13. #13

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul ausalt öeldes täpselt sama mure. Kui importima paned, nii tõmbab CPU kooma. Ei kujuta ettegi, mis tal häda on. Ei aita see, ei too.
    4 laual kannatab kuidagi ära mängida, aga see on kah kohati ikka väga närvesööv, kui tuleb lihtsalt vaadata, kuidas ässad või kunnid niisama mucki lendavad. Üldse on selle PT3-ga pidevalt igasugust jama, et lausa kahetsen selle ostu juba nüüdseks. :(

  14. #14

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas teistel on ka selline asi, et kui oled mingi aja mänginud cashi, siis poketracker viskab midagi sellist ette:
    The maximum amount of observed hands has been reached. No more observed hands will be imported until poketracker...
    This is pokerstars requirement.

  15. #15
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere

    selline probleem PTR3ga et kui vajutan nime peale siis läheb laud nö mitteaktiivseks ja ei kuva pop up...teises arvutis seda jama pole olnd kuigi mõlema konfid samad....äkki keegi oskab aidata...oleks ilmatuma tänulik:)

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olympus999
    Kas teistel on ka selline asi, et kui oled mingi aja mänginud cashi, siis poketracker viskab midagi sellist ette:
    The maximum amount of observed hands has been reached. No more observed hands will be imported until poketracker...
    This is pokerstars requirement.
    nojah, kiri ise ju ütleb, misasi ta on:) PS ei luba dataminingut ehk sa pead lauda istuma, et käed salvestuks. Ainult väikse hulga lubab, siis pead pool tundi vahet pidama ja pokertrackerile restardi tegema, pmst mõttetu.

  17. #17

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    nojah, kiri ise ju ütleb, misasi ta on:) PS ei luba dataminingut ehk sa pead lauda istuma, et käed salvestuks. Ainult väikse hulga lubab, siis pead pool tundi vahet pidama ja pokertrackerile restardi tegema, pmst mõttetu.
    Küsisin sellepärast, et HEM-i kasutaja ütles, et tal pole sellist asja...

  18. #18

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Otsin siiani PT3 võimalust näha full raportit mängija statside ja käitumiste kohta. Mõni on siia foorumisse ka postitatud, et teised saaksid analüüsida aga no kui vaja siis ei leia muidugi ühtegi näidist.

    Ehk nimetatakse player details vms? Väljavõttel PT3 logo taustaks. Mõistate mida otsin või jäängi edasi vastuseta? :D

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Otsin siiani PT3 võimalust näha full raportit mängija statside ja käitumiste kohta. Mõni on siia foorumisse ka postitatud, et teised saaksid analüüsida aga no kui vaja siis ei leia muidugi ühtegi näidist.

    Ehk nimetatakse player details vms? Väljavõttel PT3 logo taustaks. Mõistate mida otsin või jäängi edasi vastuseta? :D
    Eeee... jah. Ülevalt sakist Texas Holdem -> Cash games -> otsid listist välja kasutaja ning valid alasaki Details

    Kas see oli info mida tahtsid?:)

  20. #20

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Aga kuskilt ta andis välja veel sellise ülevaatliku exporditava (jpg/png vms) lehe kujul raporti. Suur, detailne ülevaade, PT3 logo taustaks...

Lehekülg 32, kokku 82 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES