Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 83 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 1655
  1. #721

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul microgammingus jamab, impordib algul mõned käed ja siis kõik, mõne laua pealt kaob hud ültse ära. Teistes tubades kõik ok. Teab keegi mis jama?

  2. #722
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siuke probleem on postqresl installimisel.
    dbpass on vale.
    ( Click to show/hide )

  3. #723
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    google -> change postgre sa password

  4. #724

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selge , tänud , installisin selle uuesti alles jah.

  5. #725
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM teemas (kogemata) juba kirjutasin, et PT3 ei funka.

    Ühesõnaga sellist errorit lööb.
    Ma mõtlesin, uurisin ja nibisin igast asju seal, aga ei suutnud läbi hammustada ikka veel.

    ( Click to show/hide )

  6. #726
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Palun kiiret abi!

    Kui teen PT3-le reinstall, kas siis kaob ära ka see käteinfo jms? Või peab ikka terve kausta deletama- kui jah, siis mis kaust alles jätta, et andmbaas säiliks?

    TÄNUD!

  7. #727
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Palun kiiret abi!

    Kui teen PT3-le reinstall, kas siis kaob ära ka see käteinfo jms? Või peab ikka terve kausta deletama- kui jah, siis mis kaust alles jätta, et andmbaas säiliks?

    TÄNUD!
    Ma 100% kindel ei ole, aga 99% küll. Jäta see kaust alles kus sul PT käsi importib. Näiteks minul on see I:\HAND HISTORY ALL HANDS
    Siia salvestab mul Stars, FTP ja teised toad kõik oma käed ja PT ning HEM importib käsi ainult sellest kaustas. Kui nüüd PT reinstall teed ja see kaust alles jääb ning hiljem käed uuesti sisse importid peaks kõik OK olema.

  8. #728
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ty
    aga ikkagi rigged, ei saa noh. btw alati kui tööle panen pt3, ütleb et need to udpate. ja siis updateb midagi.. Jube nuss, ma ütlen hullem kui bad beat'i saamine.


    edit: sain korda vist! :)
    edit2: aga vist 100k käsi läks kaduma RAISSKK:S
    Viimati muudetud raunsz poolt : 06.04.10 at 19:29

  9. #729
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas sai 100k käsi kaduma minna, kui sa kustutasid PT3 ja selle andmebaasi ära peaks seal kaustas ju ikka käed olema kus pokkeriprogre (stars, everest, whatever) need salvestab.

  10. #730

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuskil siin foorumis olid üleval pildifailina kõikide statside tähendused (paari lausega lahtiseletatud) Kuidagi ei leia - ehk keegi suunab?

  11. #731

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***


  12. #732

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud. Mida tahaks on just preflopi statsi olukorraks kus vastane avab standardtõstega (näiteks 4BB) , tõstan selle üle ning mis on tema foldimise % sellele ületõstele? On see "Fold to PF 3Bet" stat?

  13. #733

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
    Tänud. Mida tahaks on just preflopi statsi olukorraks kus vastane avab standardtõstega (näiteks 4BB) , tõstan selle üle ning mis on tema foldimise % sellele ületõstele? On see "Fold to PF 3Bet" stat?
    on küll

  14. #734

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud. Täiendasin oma HUDi layouti ja panin ka 3Bet Preflop. See on ju stat, mis näitab mitu % kordadest see mängija tõstab üle eesoleva mängija avaraise? Oli selline olukord lauas , kuid see stat näitas vastase kohta 0% ka siis, kui ta oli tegelikult seda juba teinud...

  15. #735
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
    damn.. leidsin näpuka aga ei tea mida nüüd selle teadmisega teha -.-

  16. #736
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Minu PT3 ei saa aru Pokerstarsi preferred seatist! ma määran PS-s ära soovitud koha (klassikaline all keskmine), samuti määran PT3-s Pokerstarsi juures ära, et 9-seated juures olen seat 5, olen nii klienti kui PT3 restartinud.... ei midagi, ikka paneb valesti statsid.

    Mis värk?

  17. #737
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peale prefered seati valimist pead uuesti statide layoudi salvestama - vana panebki pange.

  18. #738
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Peale prefered seati valimist pead uuesti statide layoudi salvestama - vana panebki pange.
    tnx man, nii oligi

  19. #739
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Olen märganud, et tracker ei kuva HUD-i kõikides laudades. Muidu kuvab statsid üsna kiiresti, aga mõnes lauas ei võta ka peale 50 kätt. Lauad on kõik ühesugused starsi cash. Help?

  20. #740
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere mul probleem, et statse ei kuva miski pärast lauas, partypokeris olemas kõik OK, aga pacific "888" pokeris ei ole statse lauas, aga käsi impordib sisse. Olen maha lasknud uuesti peale ja igasugu trikke teinud aga ei midagi, mida ei tule seda ei tule

Lehekülg 37, kokku 83 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES