Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 83 EsimeneEsimene ... 29373839404149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 1655
  1. #761
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas difuuser Vaata postitust
    määrasin prefered seati ära aga ei midagi, eriti kahtlane on see, et 6-ses lauas tulevad kõik ilusasti õigete kohtade peale aga 9-ses mitte .
    Pead ära määrama 6maxi ja full ringi istekohad eraldi.

  2. #762
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tirisin uue beta alla ja hakkas database update`i tegema. Kaua seda teha võiks? Käsi vast 300k.

  3. #763
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saan panna statid kahte ritta kuvama?

    e. siis kui mul on 6 statti, siis kuidas ma saan tekitada kaks rida, kummaski 3 statti?
    Praegu on mul üks pikk rida.

  4. #764
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Special-New line

  5. #765
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kuidas ma saan panna statid kahte ritta kuvama?

    e. siis kui mul on 6 statti, siis kuidas ma saan tekitada kaks rida, kummaski 3 statti?
    Praegu on mul üks pikk rida.
    conf. hud - stats - special - new line

  6. #766
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mingi jama aliastega. Nüüd kui tahan põhikasutaja küljest aliast "remove"da, siis tuleb miski catch update hoiatus ja PT3 hangub. Oota kaua tahad...Ideid?

  7. #767

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul selline probleem, et turniirimänge näitab võitusi niiviisi, et Bi-d arvestab, võidud aga mitte.

  8. #768
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sessionsi all amount won global näitab sama mis amount won...graafikule ei saa ka kuidagi global amounti. Samas general all arvutab kenasti kõik. help

  9. #769

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Homme/ülehomme ootab ees lauaarvutist lapakale ülekolimine ning vaja ka PT3 lapakal tööle panna. Kas on kuskil mingit "puust ja punaseks" linki või õpetust, kuidas andmebaasi üle viia teise masinasse ning kuidas seal samast punktist tööle panna.

    Lisaks veel, et praegu WinXP ja lapakal Win7.

  10. #770

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

    Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?

  11. #771
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
    Homme/ülehomme ootab ees lauaarvutist lapakale ülekolimine ning vaja ka PT3 lapakal tööle panna. Kas on kuskil mingit "puust ja punaseks" linki või õpetust, kuidas andmebaasi üle viia teise masinasse ning kuidas seal samast punktist tööle panna.

    Lisaks veel, et praegu WinXP ja lapakal Win7.
    vanas arvutis file menüüst "backup", liigutad tekkinud faili uude arvutisse, uues arvutis file menüüst "restore" ja valid selle backup faili. See peaks töö ära tegema.

  12. #772
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

    Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?
    varem arvutas kõik dollariks, aga viimasel beetal on tegelikult isegi currency valik menüüs olemas. Ma korra vaatasin, ei saanud küll aru, mida ja kuidas see täpselt teeb. Aga uuri:)

  13. #773

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    varem arvutas kõik dollariks, aga viimasel beetal on tegelikult isegi currency valik menüüs olemas. Ma korra vaatasin, ei saanud küll aru, mida ja kuidas see täpselt teeb. Aga uuri:)
    mulle sobib, kui kõik dollariteks arvutab

  14. #774
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

    Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?
    Selle jaoks lisa General aknasse player summary juurde stats: Amount won(Global) ja amount won (native). See arvutab eurod automaatselt dollariteks.
    Sessionsi all ei taha miskipärast sama asi mul toimida ja arvutab ikka 1:1.

  15. #775

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    vanas arvutis file menüüst "backup", liigutad tekkinud faili uude arvutisse, uues arvutis file menüüst "restore" ja valid selle backup faili. See peaks töö ära tegema.
    Mul natuke vanem versioon - seal leidsin housekeepingu alt nupu "Export" aga mingit importi ei ole. Sinu jutu põhjal järeldan, et uues versioonis on File menüüsse toodud "Restore" Ostan täna PT3 ära ja impordin uude.

  16. #776
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
    Selle jaoks lisa General aknasse player summary juurde stats: Amount won(Global) ja amount won (native). See arvutab eurod automaatselt dollariteks.
    Sessionsi all ei taha miskipärast sama asi mul toimida ja arvutab ikka 1:1.
    Mul toimib ka sessionsi all. Huvitav, mis ajahetke kurssi seal arvestatakse?

  17. #777
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ja graafiku peal näitab ka 1:1-le

    Kuid vähemalt generali all näitab ilusti mõlemas valuutas

  18. #778
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    krt.. mul mingi selline jama tekkis, et näitab kõikide statte suurelt üle terve laua, nagu kõikide mängijate popup aken oleks avatud.. ja kinni ei saa panna. popupi akent saab aint liigutada... ma ei saa aru milles asi?

  19. #779

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline värk, et eile tracker töötas ilusti ja täna enam ei hakak importiamgi, hudist ja muust rääkimata. Milles võib probleem olla?

  20. #780
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saan vaadata setti hittimise %?

Lehekülg 39, kokku 83 EsimeneEsimene ... 29373839404149 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES