Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 83 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 1655
  1. #781

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tegin vanemas PT3 versioonis databasele Export , valisin kataloogi kuhu salvestada. Ragistas pikka aega ja ütles, et eksporditud x arv käsi. Aga lihtsalt valitud kataloogi ei ole tekkinud seda database exporditud faili :(

    Proovisin teise korra veel - ei teki seda faili ja kõik. Teab keegi aidata?

  2. #782

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tuletage meelde, et kuidas käis preferred seating seadistus PT3s? Starsis panin paika aga peaks kuidagi PT3s ka panema...
    Viimati muudetud StripPoker poolt : 04.06.10 at 11:33

  3. #783
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
    Tuletage meelde, et kuidas käis preferred seating seadistus PT3s? Starsis panin paika aga peaks kuidagi PT3s ka panema...
    AutoImport - Pokerstars Configurations - Preferred Seating (6-maxi ja fullringi kohta eraldi)

  4. #784

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui mul Auto impordid käsi, mix mul alla ekraanile punaselt need read tulevad?
    Teen midagi valesti?

    PokerStars: Unable to import hand (#45069316222). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: missing.....

  5. #785
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kuidas ma saan vaadata setti hittimise %?
    http://www.pokertracker.com/repository/
    seal otsid "flopped set" ,ja siis paremal üleval nurgas ka kirjas kuidas selle endale trackerisse saab.
    loodan et oli abi

  6. #786
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    btw mul on Total Won (Including Rakeback) ja Rakeback (for graphs) statid kui keegi tahab siis PM.
    et neid saab siis graafikutesse lisada jne.

  7. #787

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul on uuem pt3 ja kõik on tore ja vägev.... statid tulevad lauda jne , aga kui ma muudan state oma tahtmise järgi mida mina tahan ja panen apply siis neid ta ei kuva vaid jäävad ikka need statid mis kohe seal ees on. oskab keegi aidata?

  8. #788
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peale formaati panin PT3 peale ja mulle nii väga tundub, et PT3 ei impordi kõike MicroGamingut võrgustiku käsi või varastab MG mult raha. On kellegil veel sarnane probeem?

  9. #789

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oli selleine probleem, et osadest laudadest ei importinud midagi peale esimese nelja käe.
    Aitas selline asi:
    Please try clicking the "Clear Databases Now" button on the Microgaming Configuration tab while Auto Import is stopped and see if you are able to import hands successfully thereafter.

  10. #790
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    vanas arvutis file menüüst "backup", liigutad tekkinud faili uude arvutisse, uues arvutis file menüüst "restore" ja valid selle backup faili. See peaks töö ära tegema.
    ei sain kätte failid, aga ikkagi!



    Mis selle vastu aitaS?
    Viimati muudetud raunsz poolt : 07.06.10 at 23:58

  11. #791
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    sa pead FTP cliendi lahti võtma ja seal konfima, et ta üldse salvestaks hand historyt

  12. #792
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Peale formaati panin PT3 peale ja mulle nii väga tundub, et PT3 ei impordi kõike MicroGamingut võrgustiku käsi või varastab MG mult raha. On kellegil veel sarnane probeem?
    PT3-ga olen vähe veel mänginud microgamingus, aga tundub et paar kätt on kyll kaduma läinud. Aga imelikum on see, et ''Vs Player'' tabi alt võite ja kaotusi vaadates need ei klapi.


    Ja igakord kui mängima hakkan... hud kuvab laudadess statistikat järjest kauem... algul ilmus pärast 5-te läbi mängitud kätt info lauda.. nyyd juba pean 15 kätt lauas ära mängima, et statistikat näha. Ei tea milles jama...

  13. #793
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    määra hand history lühema perioodi peale.. ta ketrab seda krdi hand historyt läbi ja kui see mingi 30 päeva vms.. siis ilgelt palju kedrata.. selles võib põhjus olla..

  14. #794
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kust ma seda PT3-l määrata saan ?

  15. #795

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuradi tracker ajab mind nii tilti. Iga kord, kui teen arvutile resa vms ja olen sunnitud trackeri sulgema, siis peale uuesti avamist pean tunde ootama, et see hakkaks midagi tegema...keegi oskab midagi soovitada?

  16. #796
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    määra hand history lühema perioodi peale.. ta ketrab seda krdi hand historyt läbi ja kui see mingi 30 päeva vms.. siis ilgelt palju kedrata.. selles võib põhjus olla..

    Et ikkagi, kuidas siis seda määrata saab, oskab keegi aidata?

  17. #797
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Kuradi tracker ajab mind nii tilti. Iga kord, kui teen arvutile resa vms ja olen sunnitud trackeri sulgema, siis peale uuesti avamist pean tunde ootama, et see hakkaks midagi tegema...keegi oskab midagi soovitada?
    Ehk housekeeping aitab?

  18. #798

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Ehk housekeeping aitab?
    essugi pole abi, iga kord kui käima panen siis hakkab oma dublikaate tegema ja põmst nagu käiks ükshaaval kõik käed läbi, mis ma kunagi mänginud olen

  19. #799
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mina ei saa jälle näiteks aru, miks PT3 otsustas eilsest sessist ainult poole importida, teine pool on kadunud. Kusagil pole neid käsi enam, PT3 processed kataloogist proovisin ka võtta, aga ütles, et ainult duplikaadid on seal, 0 kätt imporditud. funk dat.

    Pean Cake supporti kirjutama ja tellima eilse hand history, uuele katsele minema.
    Varem pole sellist huumorit olnud.

  20. #800

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on algusest saati selle trackeriga ainult jama olnud, nüüd ta otsustas, et mul pole HUD-i ka vaja, kohe kui selle käima pannen on kranteeritud, et arvuti on koomas. Ma ei tea, peab vist HEM-i proovima.

Lehekülg 40, kokku 83 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES