Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 83 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 1655
  1. #801
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline asi, et igakord kui mängima hakkan... hud kuvab laudadess statistikat järjest kauem... algul ilmus pärast 5-te läbi mängitud kätt info lauda.. nyyd juba pean 25-30 kätt lauas ära mängima, et statistikat näha. Ei tea milles jama...

    oskab keegi aidata`?



    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    määra hand history lühema perioodi peale.. ta ketrab seda krdi hand historyt läbi ja kui see mingi 30 päeva vms.. siis ilgelt palju kedrata.. selles võib põhjus olla..
    Kuidas ja kus seda määrata? trackerist ei leidnud üles seda õiget kohta, kus muuta

  2. #802
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas rainer Vaata postitust
    Kuidas ja kus seda määrata? trackerist ei leidnud üles seda õiget kohta, kus muuta
    pokkericliendis muuda ära, mitte trackeris

  3. #803
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    irww,

    jah nyyd sain lõpuks asjale pihta

    suured tänud:) töötab palju kiiremini

  4. #804
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    essugi pole abi, iga kord kui käima panen siis hakkab oma dublikaate tegema ja põmst nagu käiks ükshaaval kõik käed läbi, mis ma kunagi mänginud olen
    Nii, mina mängin Full Tildis, ma ei tea, kus sa mängid ja kas järgnev jutt kehtib ka teiste saitide puhul:

    Auto Importi stoppimisel tõstab PT3 vastavad käed pokkerisaidi history kaustast kuhugi processed käte kausta. Seda aga ei saa ta teha, kui pokkeriklient lahti on, ilmselt hoiab see neid faile kuidagi kinni vms. Sellisel juhul, kui stopid auto importi samal ajal, kui klient veel lahti on, jäävad failid liigutamata (kuigi sa saaksid neid ise käsitsi ka ära vedada sealt) ja järgmine kord on uued failid vanadega segamini ja hakkabki dublikaate leidma. Lahenduseks on meeles pidada, et alati enne importimise stoppamist sulgeksid pokkerikliendi.

    Üldiselt mina olen PT3ga väga rahul ja ma usun, et kõik probleemid leiavad manualide või PT3 foorumitest otsimisega lahenduse.

  5. #805
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Veendusin veelkord (miski 10 x juhtunud) ja viimast korda, et PT3 on täielik saast.

  6. #806
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mis juhtus

  7. #807
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Proge, mis nõuab tohutult resurssi, ei impordi kõikek äsi, HUD on vinge delayga, importimine üliaeglane ja et HUD korralikult töötaks peab alati andmeaasi korrastama aga clusterdamine võtab ilmatu aja.

    Disain on muidugi hea aga töökindlus 0.

  8. #808

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Proge, mis nõuab tohutult resurssi, ei impordi kõikek äsi, HUD on vinge delayga, importimine üliaeglane ja et HUD korralikult töötaks peab alati andmeaasi korrastama aga clusterdamine võtab ilmatu aja.

    Disain on muidugi hea aga töökindlus 0.
    mul on järelikult hea arvuti, kuna pole ühtegi sellist probleemi :)Importi/exporti küll ei kasuta ka tõepoolest.

  9. #809
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ranka, mis krdi saan sul see arvuti siis on? 1,8GHz läpakas 1,5GB mäluga jooksutab PT3-e nagu vana mees. Käivitub HEM-ist kiiremini, HUD ilmub lauda kui olen SB-l, ehk vaid ühe käe möödudes, korrastust ei tee tihedamini kui korra kuus...mina olen rahul.

  10. #810
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas r3o Vaata postitust
    mul on järelikult hea arvuti, kuna pole ühtegi sellist probleemi :)Importi/exporti küll ei kasuta ka tõepoolest.
    +1
    mul on 3a vana läpakas ja jookseb ilusti.
    ei ole mingisuguseid probleeme.

  11. #811

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas PT3 saab ka kuidagi ise mingi custom valemi põhjal HUDi kuvada laua keskmiseid numbreid? Tekkis väike mõte NL2 puhul, et kui saaks mingi valemiga võtta arvesse lauas olevate mängijate stacke, VPIP, PFR ja mõnda muud näitajat ... need valemisse toppida ja lauda kuvada selle valemi põhjal mingi number.

    Kõrgemas limiidis vist ei oleks väga mõtet aga NL2 puhul saaks mõistliku valemi puhul kindlasti lihtsa ülevaate kas on hea laud või mitte. Kasutan praegu laua keskmist VPIP näitajat aga kui mingi venna stack on 0,5$ siis ei ole just eriti kasu temast kui ta on 60/50

  12. #812

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuidas Prima turnadel HUD'i tööle saada ?

  13. #813

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Küsimus stati kohta - kui vastane teeb preflop raise, callin ja näeme floppi. Vastane teeb cbeti, ma tõstan selle üle, vastane foldib.

    Kas flopil sellises mängus näitab vastase foldimise sagedust ainult "Fold to F Raise" ? Tahaksin näha statti "Fold to Flop CBet raise" aga sellist ei leia PT3s ... või on siiski see olemas?

  14. #814
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi sellist valikut panna laudadesse, fold to 4BET? :D

  15. #815
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Fatal Exception during Auto-Import process: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x00427b3a; EIP: 0x00427B3A)

    hud ei tööta ja käsi ei impordi, lasin uuesti peale. miski ei aita

    edit: database update tegin ka ära

  16. #816

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Muidu PT3 töötab aga kui proovin housekeepingut teha siis paari minuti pärast annab errori.

    There were errors during the housekeeping process:
    Unable to execute query: SELECT holdem_hand_player_statistics.id_player, holdem_hand_player_statistics.id_limit, holdem_hand_summary.cnt_players, (position_type), (sum( (CASE WHEN ( (holdem_limit.amt_bb *holdem_limit.val_nlpl_mult)) 0 THEN ((holdem_hand_player_statistics.amt_won * 1.0 )/( (holdem_limit.amt_bb *holdem_limit.val_nlpl_mult))) ELSE 0 END) )), (sum(holdem_hand_player_detail.amt_blind)), (sum(holdem_hand_summary.amt_mgr)), (sum( (case when(holdem_hand_player_statistics.flg_won_hand) then ...........

    Errori kirjeldus läheb veel väga väga pikalt edasi. Milles võib selle probleemi põhjus olla?

  17. #817

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Uuendasin PT3e full versiooni peale ja nüüd annab hulgi selliseid erroreid:
    Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x006a10be; EIP: 0x006A10BE)(Line #2396)

    Millest see tulla võib?

  18. #818

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    pt3 registration code saab 2 korda kasutada, st teoreetiliselt võin ma selle kellegile maha ärida kui ise ühe korra kasutanud olen?

    ja mis värk see on et pt3 ei saa starsis datamineda?
    Viimati muudetud donkament poolt : 26.07.10 at 23:51

  19. #819

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    pt3 registration code saab 2 korda kasutada, st teoreetiliselt võin ma selle kellegile maha ärida kui ise ühe korra kasutanud olen?

    ja mis värk see on et pt3 ei saa starsis datamineda?
    anyone?

  20. #820
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Millal sa viimati Starsis datamineda said?!
    möödunud aastal Triobet oli koht, kus seda teha sai, aga see auk lapiti ka ära, rohkem ei teagi selliseid kohti.

Lehekülg 41, kokku 83 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES