Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 83 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 1655
  1. #861
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mängisin mõned HUSNG-d üle pika aja ja avastasin, et PT3 regab ilusasti tulemused ära.
    Starsi ajal mäletan küll, et pidin neid käsitsi sisestama. Kas see on mingi PT3 uuendus või FTP omapära?

  2. #862

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist, tean et seda on siis korduvalt küsitud. Mul on see probleem, selle postgresiga, PT3 tööle pannes tuleb ette error ja siis ei saagi seda tööle, olen mingi 100x korda postgresi peale lasnud ja maha lasnud, PT3-ga sama. Kas keegi oskaks samm-sammult öelda mida teha või ehk on selle kohta mingi video.
    Suur tänu.

  3. #863

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul mingi uninstall manual, panin üles http://www.megaupload.com/?d=1MGHJ55O

  4. #864
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Stewie Vaata postitust
    PT3 ikoonilt lauas saab võtta Show Last Hand ja selle markeerida hilisemaks vaatamiseks, aga ma ei leia nuppu, kust need käed mis ma sessi ajal markeerisin, ette tuua, peale sessiooni lõppu. Teab keegi?
    +1.

    halp!

  5. #865
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selleks peab tõmbama ühe custom reporti, pärast mida saab Reportside alt valida "marked for review" käsi
    Ei mäleta enam, kuskohast ise tõmbasin. Eksportisin enda PT-st välja, loodetavasti töötab.
    http://www.upload.ee/files/807120/Ma...ew.pt3rpt.html

  6. #866

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    +1.

    halp!
    Session hands ja selle kätte tabeli paremal all nurgas Display notes. Seda vist mõtlesid? Aga kahjuks jah peab selle käe eelnevalt üles otsima.

  7. #867
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    hm. ma ei saanud täpselt aru, aga ma ei usu, et see on päris see, mis mõtlesin. lauas mängides on ülevalt PT3 logo ja sinna clickates avaneb väike menüü ja seal on valik, et just mängitud käsi ära märgistada, et seda hiljem trackerist vaadata.

  8. #868
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Selleks peab tõmbama ühe custom reporti, pärast mida saab Reportside alt valida "marked for review" käsi
    Ei mäleta enam, kuskohast ise tõmbasin. Eksportisin enda PT-st välja, loodetavasti töötab.
    http://www.upload.ee/files/807120/Ma...ew.pt3rpt.html
    mis ma selle failiga täpsemalt tegema pean? peab kuhugi kindlasse folderisse salvestama vms?

  9. #869
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    mis ma selle failiga täpsemalt tegema pean? peab kuhugi kindlasse folderisse salvestama vms?
    Reportside tabi lahti tegema ja faili sisse importima, pärast seda tekib uus report, mida runnida

  10. #870
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    töötab! tänud. :)

  11. #871

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Äkki keegi seletaks kuidas saab sitngo tulemuses pt3-e. Proovivin Request/Tournament History. tegin kogu kupatusele copy paste. tõmbasin PT3-e aga ei sittagi. Näitab, et turka tehtud aga tulemust ei loe sisse (ROI -100)

  12. #872

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tõmbasin uue versiooni ja asi korras.

  13. #873

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mure seline, et PT ei kuva statistikat! Hud´i seadistasin foorumis antud juhiste järgi, kuid tulemuseta. Ju siis on miljon asja mida enne tegema peab.
    Kas kellelgi on täpset juhist mille järgi asja tööle saab ? Olen alles algstaadiumis selle programmiga ning kõik tundub jube keeruline olevat :)

    Lisaks virutab - PokerStars: Unable to import hand (#49843231558). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: invalid input syntax for integer: "f" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "f" )

    + üle 30 käe importida ei lase, ei tea miks?

  14. #874
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ei saa full tiltis pt3 tööle ,pm ei auto impordi ja configurationi alt ytleb et ´fulltilt is not configured to save hands to disk´ Kas ma pean fulltiltist midagi muutma või?

  15. #875
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    ei saa full tiltis pt3 tööle ,pm ei auto impordi ja configurationi alt ytleb et ´fulltilt is not configured to save hands to disk´ Kas ma pean fulltiltist midagi muutma või?
    Full Tilt client -> Options -> Hand History... ->linnuke Save My Hand Histories ette

  16. #876
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Full Tilt client -> Options -> Hand History... ->linnuke Save My Hand Histories ette
    ty

  17. #877
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saan nii, et alustan sessi ning selle sessi graafikut ainult , hetkel oskan ainult võtta today graafikut aga ei leia sellist kohta kus saaksin valida.. et alates sellest kellaajast ors.. palun abi:)

  18. #878
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    settings -> time

  19. #879
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    settings -> time
    oii supertänud, sain asjale kohe pihta

  20. #880

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline asi, et Mängin Partypokeris, seda alles esimest päeva. Kasutan PT3, mis aga player state ei kuva vastava koha peale, vaid valesti. Arvan, et asi tingitud, kuna ma pärast lauda istumist muudan istekohta, kuid kas prefered seating option parandaks asja? Kuigi, mul on valitud prefered seating, kuid ometi istudes lauda vabasse kohta, pean ise hiljem ümber istuma ja PT3 all pole leidnud kohta, kust saan seadistada prefered seating kohta.

    Väga, väga segane tekst, tean. Asi selles, et Selle probleemi tõttu on pokertracker mul vaif kahju toonud, ja hetkel endast suht väljas, aidake palun.

Lehekülg 44, kokku 83 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES