Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 46, kokku 83 EsimeneEsimene ... 36444546474856 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 1655
  1. #901

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Lisasin aliaste alla oma 888 kasutaja ja peale seda on kõik pepus. Ei oleks nagu minu 888 kasutaja kohta üldse andmeid. Playersite all näitab ka 888 ja FTP mängijaid segamini. Arusaamatu jutt, aga ma ei oska seda jama kuidagi kirjeldada, äkki kellegile tuleb tuttav ette ja oskab aidata.

  2. #902

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Lisasin aliaste alla oma 888 kasutaja ja peale seda on kõik pepus. Ei oleks nagu minu 888 kasutaja kohta üldse andmeid. Playersite all näitab ka 888 ja FTP mängijaid segamini. Arusaamatu jutt, aga ma ei oska seda jama kuidagi kirjeldada, äkki kellegile tuleb tuttav ette ja oskab aidata.
    minuarust ta muudabki nüüd selle 888 kasutaja FTP kasutajaks ja näitab kõike segamine. Aga kui saidi filtri paned, saad eristada.

    Mul on hullem, ei saa oma Absolute ja UB kasutajaid eristada, sest filter on cereus võrgu peale :-(

  3. #903
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    asd
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 10.10.10 at 23:47

  4. #904

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi saaks palun aidata, et tõmbasin PT3 ja nüüd importisin kõik holdem manageri hand archive -id pokertrackerisse, aga kui hakkan oma nime otsima, siis ta lihtsalt ei leia. Importisin ka käed otse Betfairi handhistory kaustast, osad vastased, kelle vastu mänginud olen leiab nagu ülesse, aga minu enda kasutajanime ei leia. Mis võiks olla probleemiks?
    Ette tänades!

  5. #905

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas keegi tark aitaks lambal trackeri uue starsiga tööle saada? :)
    ette tänades

  6. #906

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    888.com ei hakka hud tööle, olen kõiki võtteid oma arsenalis proovinud. Tähendab, hud töötab, aga ei lähe lauas õige mängija juurde, vaid kuidas jumal juhatab

  7. #907
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ega sa preferred seati ei kasuta?

  8. #908

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ega sa preferred seati ei kasuta?
    Ei kasuta, kusjuures kõige haigem on see, et mõnes lauas paneb jumala õigesti kõik paika ja siis teises on kõik tagurpidi ja üksteise otsas.

  9. #909

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi mikromeestest jagaks oma hud layouti?

  10. #910

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii panen auto import everestile ja lööb sellise kirja:
    Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
    Kui nüüd üritan updateda database siis lööb sellise kirja:
    Error updating database: PokerTracker 3 Database
    Error:
    Unable to execute query: CREATE INDEX "thhpc:idx1-id_player" ON tourney_holdem_hand_player_combinations USING btree (id_player);; Reason: Fatal Error (ERROR: relation "thhpc:idx1-id_player" already exists )

    Mis võib olla viga?
    äkki keegi palun viitsiks süveneda!

  11. #911

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Avastasin, et minu mikrolimiidi litsents ei luba sisse importida käsi NL50 laudadest, mida proovisin. Annab vea ja jätab vahele. Aga tahaks ju graafikus neid käsi ka näha.
    Abiks oli notepad abil kõikides failides jaotuse alguses
    Stage #C211416633: Holdem No Limit $0.50 - 2010-10-15 17:03:29 (ET)
    asendada
    Stage #C211416633: Holdem No Limit $0.20 - 2010-10-15 17:03:29 (ET)
    Nüüd näitab ta seda kui NL20 kätt, aga muidu igati õigete blaididega ja tulemustega

    Btw, kui faile palju, siis Wingrep abiks. Seal tuleb otsi ja asenda string kujul
    : Holdem No Limit \$0.50
    : Holdem No Limit \$0.20

  12. #912
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline jama - peale 1M käe sisselaadimist ei näita HUDi enam HH replayeris. Aegajalt siis näitab, kui mitu korda käsi uuesti käima panna. Teine kord ei aita seegi. Peale importi sai maintenance etc kenasti tehtud - seega selles viga ei saaks olla.

  13. #913

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Ei kasuta, kusjuures kõige haigem on see, et mõnes lauas paneb jumala õigesti kõik paika ja siis teises on kõik tagurpidi ja üksteise otsas.
    sama värk, lisaks mõnel laual ei kuva üldse, mõnel mängijal kuvab alguses vähem käsi kui on jne. viimasel ajal viskab fatal erroreid ka.
    ma olen laudades lihtsalt "reseti" teinud, enamvähem toimib.

    prageu triali lõpp ka kohe, ei ole viitsinud süveneda.

  14. #914
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas PT3 ei converdi võidetud eurod dollariteks? hetkel huvi pärast vaatasin ja tegin kerged arvutused ning avastasin, et graafikult on puudu 116$.

  15. #915
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kas PT3 ei converdi võidetud eurod dollariteks? hetkel huvi pärast vaatasin ja tegin kerged arvutused ning avastasin, et graafikult on puudu 116$.
    Graafikul info boxis defaultina näitab summad daalades, joon peaks konverditud € näitama.

  16. #916
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    hm. vaatasin üle ja minul küll nii ei ole. graphil on võidetud summa sama, mis seal infokastis.

  17. #917

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuidas saab eraldada non-sd mängu üleüldisest. st tahaksin uurida oma sessiooni non-sd mängu.

    filrites miskit silma ei hakanud.


    /edit

    sessions'i all käed kui sessioni highlightid, sinna lisades juurde sellise asja nagu "player saw showdown" saab ka asja aetud.
    Viimati muudetud con poolt : 27.10.10 at 19:50

  18. #918

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuidas ma pt3 triali pokerstars.ee-ga tööle saan? starsis on pandud et salvestaks HH aga ei tundu nagu salvestavat sinna kausta kuhu ma panin salvestama, ning pt3 ütleb et pokerstars does not appear to be installed. kui vana stars veel oli, oli kõik samamoodi ja töötas korralikult. tänud kui keegi jutust aru saab ja aidata oskab!

  19. #919

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas saan õigesti aru, et Rake veerus kuvatakse potist võetud rake, aga MGR veerus, palju minu osa on, st see, millest ma rakeback'i saan?

    Aga miks seda siis õigete reeglite kohaselt ei võiks arvutada, Cereuses jaguneb rake mite kõigi lauas olnute vahel võrdselt vaid võrdselt kõigi vahel, kes raha potti on pannud.

    Ja kas FTP-s on nüüd nii, et jaguneb võrdelisel sissepandud rahaga?

    Aga Poker Tracker'il on suva ja jagab mõlemal võrdselt kõigi kuue mängija vahel?

  20. #920
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul selline probleem, et kui ma nüüd käsi convertima panen, teeb ta neid kuradi duplicate tegema ja ennem uusi käsi ei impordi, ega hudi lauda ei kuva, kui mingi 8000 duplicate tehtud. -.- PROBLEEM?

Lehekülg 46, kokku 83 EsimeneEsimene ... 36444546474856 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES