Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 83 EsimeneEsimene ... 37454647484957 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 1655
  1. #921
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas keegi sheeriks oma hudi palun. mingit normaalset lihtsat.

    ette tänades soouni.

    pm mulle kui kellegil on annan msni.

  2. #922

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    terv...sain endale poketrackeri triali tööle ..hudid värgid olemas ...aga ei jaga kõigist suht midagi nendest ehk keegi teab lehte kus hud-ide tõlge vms olemas ?=).

  3. #923
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ristimees Vaata postitust
    terv...sain endale poketrackeri triali tööle ..hudid värgid olemas ...aga ei jaga kõigist suht midagi nendest ehk keegi teab lehte kus hud-ide tõlge vms olemas ?=).
    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

  4. #924

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***


    Tänud.

  5. #925

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
    kuidas ma pt3 triali pokerstars.ee-ga tööle saan? starsis on pandud et salvestaks HH aga ei tundu nagu salvestavat sinna kausta kuhu ma panin salvestama, ning pt3 ütleb et pokerstars does not appear to be installed. kui vana stars veel oli, oli kõik samamoodi ja töötas korralikult. tänud kui keegi jutust aru saab ja aidata oskab!
    mul oli sama probleem alguses (teisel korral peale mõlema softi sulgemist\avamist jättis HH asukoha meelde).

    peale ps installi hakkas käsi panema:
    C:\Users\kasutajanimi\AppData\Local\HandHistory kausta, aga suunasin selle ise ümber:
    C:\Users\kasutajanimi\AppData\Local\PokerStars.EE\ HandHistory

    lisaks pead peale seda pt3 häälestama, et võtaks käed uuest asukohast.

    kui sul win xp siis võib sul olla c:\documents and settings\kasutajanimi\......

  6. #926
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mõned küssad.

    Mul on PT3 ostetud (microstakes).
    Tahan fulliks osta nüüd. https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php siit valin Holdem: Upgrade to Full Version $44.99 - 49.99 USD jah? :D Krt suht ammu sai ostetud, ma ei mäleta kuidas enam SEB-i kaudu sai maksta. :S

    edit: kuradi taun olen. Kannan MB-sse raha, sealt suht lebo maksta. :) ty
    Viimati muudetud raunsz poolt : 09.11.10 at 13:42

  7. #927

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mida see EV joon endast kujutab pokertrackeri graafiku peal ?.

  8. #928
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline probleem, et PT3 ei kuva mu nime lauda. Sellest tingituna ei saa ma settingutest enda nime kasutada ja graafikut vaadata. Oskab keegi aidata?

    Sain korda, loomulikult ei olnud ma Starsis hand history kasikest "tickinud"
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 13.11.10 at 15:03

  9. #929
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.

  10. #930

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.
    see on väga levinud bug, kindlasti leiad midagi veebist, iseasi kas abi saad.

    kuidas updateda saab seda, oleks vaja, pole vele piisavalt süvenenud, kas kodukalt tuleb ise midagi tõmmata ja installida?

  11. #931
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    loll mina. obv oleks pidanud guugeldama ennem. : D

    egas siis midagi.

  12. #932
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.
    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    loll mina. obv oleks pidanud guugeldama ennem. : D

    egas siis midagi.
    minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

    kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.

  13. #933
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    No absoluutselt tuleb tellida - Request Tournament History e-mailile, e-maili sisu kopeerida faili ja siis PT3 manual import sealt failist.
    Iseenesest kui tõesti on mingi "bug" ja saab ka automaatselt neid tulemusi PT3, siis võiks siia teada anda.

  14. #934
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

    kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.
    ei saanud korda. kuna ei ole turniirimängija, siis ei viitsinud pead vaevata. huvi pärast mängisin paar päeva 180 mane ja mõtlesin, et vaataks oma tulemusi. aga must-have asi see polnud ja seetõttu ei näinud asjaga vaeva.

    kuigi jah, lugesin ise ka, et peab käsitsi tulemused sisestama, aga kes neid enam mäletab. oleks pidanud kohe peale iga turniiri lõppus seda tegema.

  15. #935

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    minu teada tuleb turniiride tulemused käsitsi sisestada või vähemalt käsitsi importida juhul kui pokkerituba toetab turniiride tulemuste saatmise meetodit.

    kas oli nii? ja kui said korda siis palun viska siia väike lühijutt, mis tegid. kasutaksin seda FAQ (KKK - korduma kippuvad küsimused) loomiseks.
    FT-s pole vaja sisestada käsitsi. Isegi matrix toimib nüüd juba (nagu oleks 5 eri turniiri mänginud)

  16. #936
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kuigi jah, lugesin ise ka, et peab käsitsi tulemused sisestama, aga kes neid enam mäletab. oleks pidanud kohe peale iga turniiri lõppus seda tegema.
    EI PEA peale iga turniiri lõppu seda tegema. Ainult üks kord peale mängimise lõppu ja kõik turnad võtab korraga ühest failist. Ma läheks lolliks, kui peaks ükshaaval iga turna tulemused kuskile sisestama.

    Saad seda praegugi veel teha ilma mingi vaevata.

  17. #937
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    missugusest failist? ma ei saa hetkel aru.

  18. #938
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    missugusest failist? ma ei saa hetkel aru.
    Oh jeerum. Ma ju enne kirjutasin.
    Võtad Starsi main lobbys - Requests-> Tournament History
    ja valid, mitme turka statte tahad.
    Stars saadab selle sulle e-mailile.
    Avad selle maili. Kopeerid maili sisu ja tekitad sellest .txt faili Notepadiga.
    PT3 võtad Manual import - from file. Sellestsamast failist. Done.

  19. #939
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Oh jeerum. Ma ju enne kirjutasin.
    Võtad Starsi main lobbys - Requests-> Tournament History
    ja valid, mitme turka statte tahad.
    Stars saadab selle sulle e-mailile.
    Avad selle maili. Kopeerid maili sisu ja tekitad sellest .txt faili Notepadiga.
    PT3 võtad Manual import - from file. Sellestsamast failist. Done.
    Tänan. Tegin esimese FAQ ära esimesse postitusse. Kui keegi oskab paremini sõnastada siis andke aga teada. Üritan edaspidi täiendada.

  20. #940
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    tänud!

Lehekülg 47, kokku 83 EsimeneEsimene ... 37454647484957 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES