Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 83 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 1655
  1. #981
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    1küsimus veel: kuidas saada, et HUD-is näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne
    see huvitaks ennastki

  2. #982

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    põmst jah, pärast üht ongame softi uuendust töötab PT3 seal mööndustega. Mis tähendab, et HUD on kõige peal ja mängimiseks on tile.
    HEM töötab normaalselt seal?



    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    1küsimus veel: kuidas saada, et HUD-is näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne
    Ise küsin, ise vastan
    http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php
    ja otsida Cash hands in k notation

    Loomulikult pidin ennem ikka terve google läbi tuhnima kui mõistsin PT3 enda kodukalt otsida
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 15.12.10 at 02:47

  3. #983

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Nii, pole ammu korralikult pokkerit mänginud, oleks aeg uuesti alustada. Selleks tuleks aga HUD 888s korda saada, nimelt viskab mul statsid jumala suvaliselt mööda lauda laiali ja paika loksuvad nad heal juhul ühel laual neljast. Lauas soovitud istekohta pole valinud. Keegi oskab aidata?

  4. #984
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Nii, pole ammu korralikult pokkerit mänginud, oleks aeg uuesti alustada. Selleks tuleks aga HUD 888s korda saada, nimelt viskab mul statsid jumala suvaliselt mööda lauda laiali ja paika loksuvad nad heal juhul ühel laual neljast. Lauas soovitud istekohta pole valinud. Keegi oskab aidata?
    Kas see ei aita, kui oled HUD-is statsid manuaalselt paika lohistanud ja siis hudinupust "save layout" valinud?

  5. #985

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kas see ei aita, kui oled HUD-is statsid manuaalselt paika lohistanud ja siis hudinupust "save layout" valinud?
    Kahjuks mitte, abi ainult kuni laua sulgemiseni...

  6. #986
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kui PT3 versioon on ka kõige uuem, siis kahtlustan mingit 888 omapära. Pole seal mänginud, ei oska kommenteerida, küll olen üsna mitmes toas PT3 kasutanud ja sellist probleemi pole olnud, et paika ei saakski.

  7. #987

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    valus jama on koguaeg selle ongame+pt3-ga. Nüüd sain selle korda, et statsid lähevad õige inimese juurde, aga täna sessi tehes ilmnes järgmine probla. Kui ma tegin mingi 1-2lauda, siis oli kõik POPup-ga korras. Nüüd võtsin kohe rohkem laudu (6lauda) aga ei ilmunud tihti vendade statse lauda + kui ilmusid, siis popup nägi välja niimoodi (tean, et tavaliselt tuleb siis tsipa oodata ja tulevad ka need statsid, aga no ma ootsin mingi 30mintsa ja ei midagi :S )

    ( Click to show/hide )


    Ja kui ma lähen lihtsalt HUD-is hiirega selle venna statside peale, siis jällegi näitab kenasti mitu korda mitmest on ta ntx foldinud

    ( Click to show/hide )


    Kõvaketas ka ragiseb suht vahet pidamata....kuigi soft ise töötab kiirelt ja mingeid hakkumis/katkemis probleeme ei ole softil.

  8. #988
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    oled housekeepingus korralikult kõik asjad ära teinud?

  9. #989

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    no mai tea...mis seal siis veel tegema peab?
    Igastahes kui käsi importisin, siis tegi peale seda ka housekeepingut.
    import optionites on kõigi ees linnuke pandud - vacuum/analyze/update cache on completion

  10. #990

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Peale FullTiltis ajavööndi muutmist PT ei impordi käsi (vähemalt SNG omi) - tundmatu formaat. Seega ei tasu muuta veel.

  11. #991
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-



    Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.

    e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 16.12.10 at 20:59

  12. #992
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-
    ( Click to show/hide )

    Vaatasin sul muret aga ega ma midagi väga konkreetset ei leidnud

    Esimene soovitus on muuta Postgre seadistusi nii, et käivituks koos windowsi käivitusega.
    http://www.pokertracker.com/forums/v...&t=5875#p27168

    Teine soovitus on Firewallist erindi tegemist PostgreSqlile.
    Kui sa ei oska seda teha siis lülita korraks firewall välja ja proovi siis.

  13. #993
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-



    Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.

    e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
    Ega sul ennem postgresql installitud ei ole? Näiteks oled kasutanud enne HEM'i või muud säärast.

  14. #994

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Nii olen nüüd tükk aega asja kallal nokitsenud ja seis selline, et esimeses avatud lauas lähevad kõik statsid õige koha peale ja teistes on ikka kõik viltu ja segi. Tilt on hetkel põhjas. Kas asi võib olla selles, et ma fullringi mängin seal, trackeri arust on fullringi lauad seal 10 kohalised. Ma ei tea kas see mõjutab midagi üldse, sest mul pole istekohta valitud trackerist.



    // Moaning gods helped me out..sain korda, milline rahulolu, nagu oleks 22 outer riverisse tulnud.
    Viimati muudetud mislinn poolt : 16.12.10 at 23:34

  15. #995

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    keegi teab kuidas juba Imporditud käsi maha võtta?
    Tahaks kõik imporditud ongame käed maha lasta, aga starsi omad võiks alles jääda

  16. #996
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Database managmendi alt on purge. Sealt ise valid, kust ja mida tahad - advance purge all on veel väga spetsiifilised valikud. Kuna ma ise enam full ringi ei mängi siis kavatasen lähitulevikus kõik käed ära kustutada, kus mina ei ole hero. Selline valik on ka seal olemas ja väga hea viis andmebaasi kiiremaks teha.

  17. #997

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ( Click to show/hide )


    Tänud! Aga imelikult kaua deletib neid...praeguse seisuga läheb mul siin ikka mitmeid tunde aega.

  18. #998
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Deletebki kaua, olenevalt su andmebaasi suurusest. Peale kustutamist pead full housekeepingu ka tegema. Suure anmebaasi puhul varu hoolsasti aega.

  19. #999

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Ega sul ennem postgresql installitud ei ole? Näiteks oled kasutanud enne HEM'i või muud säärast.


    Mul on enne installitud HM ja postgresql...Mis siis teha tuleb?
    Viimati muudetud AtKehtna poolt : 18.12.10 at 04:20

  20. #1000
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    siis proovi paroolik "postgrespass"

    EDIT: kui see ei tööta siis dbpass ja kui ei tööta siis googelda kuidas parooli sai muuta. seda sai teha conf failis.

Lehekülg 50, kokku 83 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES