Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 83 EsimeneEsimene ... 41495051525361 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 1655
  1. #1001

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Oh sain suured tänud.

  2. #1002
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul selline teema ,et PT3 teeb nagu uusi foldereid hand history alla ja siis vahepeal kaob hud täitsa ära kui teen arvutile resa vms.

    Keegi teab mis jama võib olla ?.

  3. #1003
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kui ma kavatsen arvuti täiesti tühjaks teha, siis selleks et PT3 andmed alles jääks, pean PostgreSQL faili näiteks välisele kõvakettale kopeerima ja peaks piisama?

  4. #1004
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
    Kui ma kavatsen arvuti täiesti tühjaks teha, siis selleks et PT3 andmed alles jääks, pean PostgreSQL faili näiteks välisele kõvakettale kopeerima ja peaks piisama?
    PT3 file menüü kaudu tee backup fail, sellest peaks piisama.

  5. #1005
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    PT3 file menüü kaudu tee backup fail, sellest peaks piisama.
    Kas selle backup failiga ei pea hiljem PT3 üldse uuesti alla laadima?

  6. #1006
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
    Kas selle backup failiga ei pea hiljem PT3 üldse uuesti alla laadima?
    einoh softi ennast on ikka vaja uuesti installida, aga selle backup failiga saad seni salvestatud hand history tagasi

  7. #1007
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kui kellegil veel PT3 teeb valged kastid ümber laudade ja popupid ei seisa lauas siis viga seisneb logitechi hiire/klaviatuuri softis. mängimise ajaks pange lochtechi soft kinni ja asi töötab ilusti.

  8. #1008

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    oleks üks küsimus Pt3 kohta..impordin oma käed ilusasti ära ja mingeid erroreid ei teki..kuid kui võtan texas holdem ja cash games..seal ei ole mitte ühtegi userit...kuigi näitab et kõik käed on ilusasti imporditud..milles probleem võiks olla?

  9. #1009
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Errorid võivad olla miskid play, omaha käed jne. eira neid.

  10. #1010
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas P2nts Vaata postitust
    oleks üks küsimus Pt3 kohta..impordin oma käed ilusasti ära ja mingeid erroreid ei teki..kuid kui võtan texas holdem ja cash games..seal ei ole mitte ühtegi userit...kuigi näitab et kõik käed on ilusasti imporditud..milles probleem võiks olla?
    Näpi filtreid. Proovi panna sinna "played today" või "this month", samuti pane filtrisse oma mängitud limiit.
    Võib-olla housekeeping ka aitab.
    Mul teeb ka vahest sellist nalja. Minu arust peale viimast update on asi natuke peetis.
    Näiteks turnade tulemusi ta küll impordib, aga vahest jätab lambist mõne vahelt ära. Seega peab ise pidevalt jälgima ja vajadusel ikka käsitsi importima.

  11. #1011
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    einoh softi ennast on ikka vaja uuesti installida, aga selle backup failiga saad seni salvestatud hand history tagasi
    hmm. tegin ka databasest backupi. sain DB0.backup nimelise faili. kokkupakitud. kui nüüd PT3 maha lasen ja uuesti tõmban, siis mismoodi ma selle faili PT3 tagasi pean importima, et hand history uuesti PT3s ilmuks?

    edit//TOC.xml nimelise faili sain ka.

  12. #1012
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kas ja siis kuidas oleks võimalik PTs teha hand history reviewd nii et ma kogun kokku käed mis mulle vajalikud ja siis nad järjekorras mängima panna ?
    hetkel siis saan küll ära märkida käed mis mängu ajal tekitavad mõttekohti aga kui neid ükshaaval välja otsida läheb aega ja kui oleks soov läbi mikogo kellegagi arutada neid ,siis otsimise käigus on trackeris ju näha igalpool kuidas käsi lõppes ja seega ka teiselpool mikogot ja ei saa erapooletult niimodi arutada kui lõpp on teada?
    nagu ma aru saan siis HEMs see suht lihtne aga PT ?
    ja kui ei ole võimalik siis äkki mõni veebipõhine brauser kuhu saaks käed nädala jooksul näiteks uploadida ja siis nädalalõpus näiteks reviewd teha ? sinna ei saaks tõenäoliselt muidugi hud`i panna peale jooksma .

  13. #1013
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul tekkivad hudid lampi laua peale segamini ei teki nimede alla täpselt keegi teab kuidas selle korda saada?.
    ty

  14. #1014
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Mul tekkivad hudid lampi laua peale segamini ei teki nimede alla täpselt keegi teab kuidas selle korda saada?.
    ty
    hmm. proovi nii -> import -> vali see tuba, mida tahad importida -> *selle toa nimi* configuration -> preferred seating

    kui mängid 6maxi, siis vali 6, kui full ringi, siis 9 või 10. olenevalt mitu tükki teid lauas on. ja siis kindlasti istu alati igas lauas ühe ja sama koha peal ja "seati" alt vali siis vastav istekoht.

  15. #1015
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    kas ja siis kuidas oleks võimalik PTs teha hand history reviewd nii et ma kogun kokku käed mis mulle vajalikud ja siis nad järjekorras mängima panna ?
    hetkel siis saan küll ära märkida käed mis mängu ajal tekitavad mõttekohti aga kui neid ükshaaval välja otsida läheb aega ja kui oleks soov läbi mikogo kellegagi arutada neid ,siis otsimise käigus on trackeris ju näha igalpool kuidas käsi lõppes ja seega ka teiselpool mikogot ja ei saa erapooletult niimodi arutada kui lõpp on teada?
    nagu ma aru saan siis HEMs see suht lihtne aga PT ?
    ja kui ei ole võimalik siis äkki mõni veebipõhine brauser kuhu saaks käed nädala jooksul näiteks uploadida ja siis nädalalõpus näiteks reviewd teha ? sinna ei saaks tõenäoliselt muidugi hud`i panna peale jooksma .
    http://www.upload.ee/files/1025232/M...ew.pt3rpt.html

    see tekitab reportsi alla võimaluse filtreerida välja marked for review käed

  16. #1016
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Unable to launch auto-import for site: Full Tilt. Reason: FullTilt auto-importer needs to be configured.


    Keegi oskab öelda mis tahab ?...kasutan trial versioni .

  17. #1017
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    http://www.upload.ee/files/1025232/M...ew.pt3rpt.html

    see tekitab reportsi alla võimaluse filtreerida välja marked for review käed

    tänud ,see aitab natuke
    aga kui nüüd mingi aja pärast on neid käsi kogunenud palju siis ta otsib ju koguaeg kõik käed mis ma olen ära märkinud ? Ja kas käsi on võimalik ka väljaspool lauda kuidagi märkida ,et kui lauas ei tundu nii huvitav/tähtis või kui ei pane tähele ,et hiljem sessiooni käsi uurides ka seal kuidagi neid eraldada teistest ?

  18. #1018
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    tänud ,see aitab natuke
    aga kui nüüd mingi aja pärast on neid käsi kogunenud palju siis ta otsib ju koguaeg kõik käed mis ma olen ära märkinud ? Ja kas käsi on võimalik ka väljaspool lauda kuidagi märkida ,et kui lauas ei tundu nii huvitav/tähtis või kui ei pane tähele ,et hiljem sessiooni käsi uurides ka seal kuidagi neid eraldada teistest ?
    Eks ta näitab sulle ikka käsi sellest ajavahemikust, mis sul filtris on. Minu aitab ilusasti välja.

    Tagantjärgi märkimiseks otseselt võimalust mu teada pole, aga selline kohmakas variant on, et kui vaatad Hands tabi, siis seal all paremas nurgas on notede nupp. Kui valid seal soovitud käe, vajutad note nuppu ja kirjutad sinna "Marked for review" -save, siis peaks toimima.

    Haigelt kohmakas muidugi, ei tea, miks pole normaalset võimalust selleks.

  19. #1019
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Eks ta näitab sulle ikka käsi sellest ajavahemikust, mis sul filtris on. Minu aitab ilusasti välja.

    Tagantjärgi märkimiseks otseselt võimalust mu teada pole, aga selline kohmakas variant on, et kui vaatad Hands tabi, siis seal all paremas nurgas on notede nupp. Kui valid seal soovitud käe, vajutad note nuppu ja kirjutad sinna "Marked for review" -save, siis peaks toimima.

    Haigelt kohmakas muidugi, ei tea, miks pole normaalset võimalust selleks.
    tänud
    suht kohmakas jah PT selle kohapealt ,ehk teevad selles suhtes midagi järgmiste versioonidega.

  20. #1020

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tere, installisin endale PockerTrackeri ja importisin kõik handid nagu FAQ's oli öeldud. Käivitasin programmi ja panin Begin Auto-Import ja valisin ka oma kasutajanime ära (mida kasutan FTP's) aga nüüd kui sisse logisin ja lauda läksin, ei ilmu siiski HUD'i, samas PT nagu juba salvestaks ja impordiks. Oskab keegi ehk aidata?

Lehekülg 51, kokku 83 EsimeneEsimene ... 41495051525361 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES