Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 83 EsimeneEsimene ... 444525354555664 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 1655
  1. #1061

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    võta üks HH file lahti ja vaata kas on inglise keeles ja kui sa käsi mängid kas üldse tekib sinna kataloogi need käed või äkki sul vaikimis muu asukoht määratud.
    Sain lõpuks selle jama korda. Viga oli ikkagi HH salvestamises - osad käed salvestas, osad jättis välja.

  2. #1062

    Re: POKER TRAKER 3

    Tere,

    Olen mänginud umbes aasta netipokkerit, muidu natuke kauem ja nüüd on soov hakata kasutama cashis HUD-i. probleem selles et kasutal Apple'i läpparit ja OS-i peal töötab ainult PTR3. natukene lugesin seda teemat kuid päris 51 lehekülge läbi lugeda ei jõudnud. siiski olen aru saanud et osadele meeldib HEM ja osadele PTR3. küsimus ongi et kas osta koju windowsi pealt töötav arvuti ning HEM või siiski suurt vahet neil kahel pole (harjumise asi).

    ja teiseks kui teen oma otsuse siis kas keegi oleks nõus aitama asja ka mul ära seadistada ning mõned näpunäited andma?

    tänud
    R

  3. #1063

    Re: POKER TRAKER 3

    Godspeed, kuidas käed salvestama said? Mul endal täpselt sama jama.

    E:korras
    Viimati muudetud LAKKEKRANTS poolt : 04.02.11 at 09:58

  4. #1064

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tere,
    Selline probleem, et Full Tildis turniire mängides ei tööta Hud ja turniiri käsi ei salvesta; Tournamentsi all näen tulemusi, kõik klapib, kuid kataloogi salvestab iga turniiri käe selliselt "Full Tilt:Warning: unrecognized game type: kellaaeg". Üheski teises toas mängides ei ole selliseid probleeme PT3-ga kohanud.

  5. #1065
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    pole kindel, aga äkki sul micro stakes versioon ja turniiride BId on liiga suured, et PT3 trackiks.

  6. #1066

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    pole kindel, aga äkki sul micro stakes versioon ja turniiride BId on liiga suured, et PT3 trackiks.
    Ei, asi ei ole selles, kuna Pacificus ja Europokeris mängisin sama suurusjärgu buy-ini turniire ja tracker töötas laitmatult.

  7. #1067
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Eeldan, et sa muutsid kellaaja FTPs ära EET-ks. Tõmba kõige uuem beta versioon (v3.09.3), sellega peaks töötama.

  8. #1068

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Potik Vaata postitust
    Eeldan, et sa muutsid kellaaja FTPs ära EET-ks. Tõmba kõige uuem beta versioon (v3.09.3), sellega peaks töötama.
    Jap, täpselt nii oligi; ei arvanud, et kellaaja muutmisega midagi drastilist valesti saab minna. See default ajatsoon on muidu ET (Eastern Time), eks? Tänud!

  9. #1069
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas reket25 Vaata postitust
    See default ajatsoon on muidu ET (Eastern Time), eks? Tänud!
    Täpselt nii ja ptv.

  10. #1070

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    pt3 hand replayer ei kuva hudi, any ideas?
    tegemist trial versioniga

  11. #1071
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Pane auto import seisma ja proovi uuesti

  12. #1072
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    1.Kas microstakes versioon ei toeta enam lambist nl30? "Reason: Cannot import hands of limit $0.30 NL due to current license" . varem sain peaaegu kuu aega mängida ilma mingisuguste erroriteta. Hudi ka lauda ei kuva tänasest -.-. Pokertrackeri kodukal on microstakesi kohta : up to 25NL, kas varem ka oli?

    2. Kuidas purgeda vaid neid käsi ära, mille ma ise ostnud olen? ehk kus mina mänginud pole. Tahaks nendest lahti saada.

    Kui 1. probleemile lahendust ei tule siis oleks vist mõistlik HEM osta? Siis tuleb kindlasti küsimus, et kuidas ma need andmed kõik HEMi saan?

  13. #1073
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mis ma sellest arvama peaksin? Eile oli kõik korras, midagi vahepeal muutnud ei ole ja nüüd alustades selline jama...

    Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database

    E: Sain korda aga ei tea kuidas....
    Viimati muudetud kaval-ants poolt : 09.02.11 at 21:03

  14. #1074
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Keegi oskab öelda kust saaksin vaadata pt3-l enda 3bet %-ti ?.

  15. #1075
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Keegi oskab öelda kust saaksin vaadata pt3-l enda 3bet %-ti ?.
    Lähed Generali tabile .. seal all on väike nupp mutrivõtmega, sealt saad lisada state, mida kuvatakse seal tabelis. lisad sinna 3bet'i ja näed

  16. #1076
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas siin teemas on kuskil selline guide, mis näitab, kuidas ma asja tööle saan ? Ma nagu pooleldi panin asjad paiku nagu veebil oli, aga edasi ei oska midagi teha ja ei jaga midagi.Ette tänades.

  17. #1077

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Ise sain kõik vastused siit

  18. #1078
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas see mis PT3 näitab palju ma rake olen maksnud vastab ka tegelikusele?

  19. #1079
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Kas see mis PT3 näitab palju ma rake olen maksnud vastab ka tegelikusele?
    täpselt ei tea, aga tundub, et näitab rohkem

  20. #1080
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    nii ,upgradesin oma mikroversiooni ära.
    Kust/kuidas ma võiksin leida handhistory faile mis ma olen mänginud kõrgemal limiitedel. Neid ei ole palju ,natuke nl50hu .Kui ma faile importisin mikroversiooniga siis ta nende käte kohta näitas "ei saa importida ,litsentsi probleem" Ideeliselt võiksid siis need failid olla ju kuskil minu arvutis või kui ma korra panen importima ja tracker avastab et neid ei saa importida siis ta lihtsalt kustutab need ???
    toaks siis pokerstars ja veebruari kuus mängitud kõrgemad käed oleks vaja kätte saada.
    või küsin maili teel starsist ?

Lehekülg 54, kokku 83 EsimeneEsimene ... 444525354555664 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES