Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 83 EsimeneEsimene ... 545535455565765 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 1655
  1. #1081

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kus saab seadistada et HUD näitaks ainult selle sessi käsi?

  2. #1082

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Kus saab seadistada et HUD näitaks ainult selle sessi käsi?
    Minuteada ei saagi selllist asja teha.

  3. #1083

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Selline asi, et olen kuulnud, et neid activation keysi PT3 jaoks saab kasutada ühte 2l arvutil. Et kui ma kellegiga kahe peale ostan esialgu ainult microstakes oma, siis kuis hiljem see full version peale ostmine käib?
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 03.03.11 at 14:52

  4. #1084
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    mõtlesin, et mängiks veits ja võtsin PT3 lahti. mul on ostetud täisversioon, aga viskab ette seda trial akent, kus tuleb 5sek oodata, et siis "continue trial" klikkida. tegin restardi ja olen juba mitmeid kordi avanud/sulgenud seda programmi, aga millegipärast ei taha programm tunnistada, et mul full versioon. ei tahaks teist koodi ka sinna kohe sisse visata. halp!

    versioon 3.08.1

    //avasin/sulgesin programmi veel paar korda ja hakkas tööle.
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 06.03.11 at 22:25

  5. #1085
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    mõtlesin, et mängiks veits ja võtsin PT3 lahti. mul on ostetud täisversioon, aga viskab ette seda trial akent, kus tuleb 5sek oodata, et siis "continue trial" klikkida. tegin restardi ja olen juba mitmeid kordi avanud/sulgenud seda programmi, aga millegipärast ei taha programm tunnistada, et mul full versioon. ei tahaks teist koodi ka sinna kohe sisse visata. halp!

    versioon 3.08.1

    //avasin/sulgesin programmi veel paar korda ja hakkas tööle.
    mul oli sama jama ,peale arvuti restarti hakkas tööle
    millegipärast ei saanud trackeri kodulehele ka sisse logida

  6. #1086
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    mul logib automaatselt kodulehel sisse.

    samas peale restarti jamas mul ikka. pidin mingisugused viis korda programmi sulgema/avama, et tööle hakkaks.

  7. #1087

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ostsin omaha full versiooni ja seal näitab mul neid graafiku numbreid valesti, et kui olen mingi +100 võitnud siis seal boxis kus nimi ja asjad on seal kirjas küll +100 näiteks aga kui graafikut vaadata siis joon +180 või umbes nii. graafik jookseks muidu nagu õigesti kõik aga ned summad seal tabeli ääres on valed. holdemi omal on kõik varem korras olnud selle graafikuga. et kas mingit lahendust on asjale või aitaks reinstall?

  8. #1088

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    panin lõpuks enda macile PT3 peale ja kohe mõned küsimused:

    1. imelik on see et mul hetkel näitab kõikide mängijate andmeid ainult antud sessiooni kohta mitte kogu mineviku, kas tõesti nii ongi või saab ikka seda kuidagi muuta. mulle ei anna see midagi kui ma näen kas vastane on kaotanud täna 30min sessiooni ajal, kui võibolla on võitev mängija

    2. uuesti see teema kuidas statte kuvatakse lauas. sain selle paika et stati kastid on õigetes kohtades ilusti aga valede mängijate all, kas on keegi kokku puutunud sellise asjaga? võibolla on see sellepärast et olen fikseerinud alati oma mängija koha alla keskele kuid tracker paneb selle jooksvalt mängijate alla

    3. siis on teema trackeris selle kohta kus mängijate nimekiri tekib. iga kord kui uue laua avan tõmbab ta uued mängijad sinna sisse. kas mul on seda võimalik puhastada ka või jääbki ta neid sinna lisama kuni lõpmatuseni. jama selles et kui kiiresti vaja kedagi leida siis läheb keeruliseks

    4. mis statte soovitaksite lauda alustamiseks? ega sellist statti pole nagu mängitud käsi terve minevik (nagu näitab pokertablerate'ings)?

    5. sain ka tabletrackeri prooviks (1kuu) aga seal näitab stattide poolest ainult avg stäkk ja avg tables, ülejäänud stattide kohad tühjad!

    tänud juba ette

  9. #1089
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    1. endal vahepeal sama jama, et ühes-kahes lauas näitab millegipärast selle konkreetse laua statte, kuigi mul selle mängijaga eelnevat historyt mitu tuhat kätt. see on mõned korrad juhtunud ja läheb ise paika vms (vähemalt minul on läinud).

    2. kui ennast õiegsse kohta istuma paned ja trackeri all ka selle korrektselt ära märgid, siis peaks paika minema.

    5. tabletracker mõttetu asi imo ja parem on ise lobbys ringi vaadata ja tableselectida.

  10. #1090
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
    ostsin omaha full versiooni ja seal näitab mul neid graafiku numbreid valesti, et kui olen mingi +100 võitnud siis seal boxis kus nimi ja asjad on seal kirjas küll +100 näiteks aga kui graafikut vaadata siis joon +180 või umbes nii. graafik jookseks muidu nagu õigesti kõik aga ned summad seal tabeli ääres on valed. holdemi omal on kõik varem korras olnud selle graafikuga. et kas mingit lahendust on asjale või aitaks reinstall?
    oled eurolaudades või mõnes muu valuutalauas mänginud? graafik tavaliselt näitab õigesti ja box valesti (ala võidad NL50 € lauas BI, siis box näitab +50$, aga graafik näitab 67$ või mis iganes summa see 50€ dollarites on hetkel).

  11. #1091

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    tänud kardaan. minul on igaljuhul hetkel nii et igas lauas näitab ainult selle konkreetse laua statte, ei näita vanemaid. kui istun lauda siis on kõik mänginud maksimaalselt 20 kätt, nii ei ole mul nagu midagi sellega teha.

    võibolla keegi oskab aidata

  12. #1092

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ok, hakkan alles nüüd pihta saama HUD-i tööpõhimõttest. kas olen nüüd õieti aru saanud:

    alustan päris nullist enda andmebaasi teiste mängijate andemete kogumist?
    saan ainult nende mängijate andmeid koguda kellega ühes lauas olen istunud?
    kui nii siis konkreetselt kas ma saan nende mänijate kogu mineviku või ainult nendega ühes lauas mängitud käte ajaloo?

    ehk näiteks olen mõne mängijaga (kes on tegelikult võitev mängija ja mänginud 200tuh kätt) mänginud paarsada kätt ja ta on kaotanud, siis minu andmebaas ju valetab!

    ehk viitsib keegi mõne lausega seletada need lahti võibolla ei saa ikka päris täpselt aru

    tänud ette
    R

  13. #1093

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    oled eurolaudades või mõnes muu valuutalauas mänginud? graafik tavaliselt näitab õigesti ja box valesti (ala võidad NL50 € lauas BI, siis box näitab +50$, aga graafik näitab 67$ või mis iganes summa see 50€ dollarites on hetkel).
    ei ole euro laudades mängind.põhiliselt PLoHU50

  14. #1094
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas rainerb Vaata postitust
    ok, hakkan alles nüüd pihta saama HUD-i tööpõhimõttest. kas olen nüüd õieti aru saanud:

    alustan päris nullist enda andmebaasi teiste mängijate andemete kogumist?
    saan ainult nende mängijate andmeid koguda kellega ühes lauas olen istunud?
    kui nii siis konkreetselt kas ma saan nende mänijate kogu mineviku või ainult nendega ühes lauas mängitud käte ajaloo?

    ehk näiteks olen mõne mängijaga (kes on tegelikult võitev mängija ja mänginud 200tuh kätt) mänginud paarsada kätt ja ta on kaotanud, siis minu andmebaas ju valetab!

    ehk viitsib keegi mõne lausega seletada need lahti võibolla ei saa ikka päris täpselt aru

    tänud ette
    R
    PT3 ja teised trackivad ainult neid käsi, mis sa talle ise ette annad.
    Üldjuhul on nendeks käed, mida sa ise mängid ja oma arvuti kõvakettale maha salvestad.

  15. #1095
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ikka jah, nullist kogud mängijate kohta andmeid, kellega ühes lauas istud ja ainult need käed kajastuvad su andmebaasis.
    Ja see näide, et 200k peale võitev ja sul 200 käe peale kaotav... siit tulebki mängu sample adekvaatne hindamine ehk sa ei saa 200 käe pealt öelda, kas tegu võitva või kaotava mängijaga. Ja tema kasum polegi nii oluline, oluline on, kui palju käsi ta mängib, kui palju cbetib, kui palju 3betib jne Mida rohkem käsi tema kohta, seda paremini saad hinnata.
    Siis tuleb veel mängu see, et tema teeb otsuseid sinu kohta samamoodi tema HUD-is sinu kohta olevate statside pealt ehk ta võib sinu vastu osasid käsi teistmoodi mängida kui mõne teise mängija vastu.

    Statsid on olulised, aga mitte kõikemääravad, ei maksa üle hinnata neid. Statside järgi otsuste tegemise oskus on samuti väga oluline.

    Tsitaat Algselt postitas rainerb Vaata postitust
    ok, hakkan alles nüüd pihta saama HUD-i tööpõhimõttest. kas olen nüüd õieti aru saanud:

    alustan päris nullist enda andmebaasi teiste mängijate andemete kogumist?
    saan ainult nende mängijate andmeid koguda kellega ühes lauas olen istunud?
    kui nii siis konkreetselt kas ma saan nende mänijate kogu mineviku või ainult nendega ühes lauas mängitud käte ajaloo?

    ehk näiteks olen mõne mängijaga (kes on tegelikult võitev mängija ja mänginud 200tuh kätt) mänginud paarsada kätt ja ta on kaotanud, siis minu andmebaas ju valetab!

    ehk viitsib keegi mõne lausega seletada need lahti võibolla ei saa ikka päris täpselt aru

    tänud ette
    R

  16. #1096

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ok, siis on lõpuks selge! saan aru et päris palju aitab kaasa osta siis käsi 200tuh - miljon, aga seal ongi sama nüanss et need on võibolla ainult 300 mängija käed kui nii paljugi.

  17. #1097
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Jõudu ...Kuidas ma saaks nii et näitab ainult märtsi kuu graafikut ?.

  18. #1098

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Filters-Generals-Session dates ja sealt valid.

  19. #1099
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Exportisin ptrist käed välja, sellep et stars salvestab ainult 3 päeva käsi mul, saan ma need käed nyyd hemi importida ?

  20. #1100
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Jõudu ...Kuidas ma saaks nii et näitab ainult märtsi kuu graafikut ?.
    filters > played this month

Lehekülg 55, kokku 83 EsimeneEsimene ... 545535455565765 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES