Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 83 EsimeneEsimene ... 646545556575866 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 1655
  1. #1101
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    PT3 ei lähe tööle, viskab sellise akna ette.
    Oskab keegi targem öelda, mida ma siin tegema pean?

  2. #1102
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    PT3 ei lähe tööle, viskab sellise akna ette.
    Oskab keegi targem öelda, mida ma siin tegema pean?
    Mul kord oli see jama seotud windowsi update`ga ja aitas arvuti restart. Rohkem ei oska aidata.

  3. #1103
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    PT3 ei lähe tööle, viskab sellise akna ette.
    Oskab keegi targem öelda, mida ma siin tegema pean?
    Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools\Services. Sealt PostgreSQL service restart näiteks aitab. Vahel peab andmebaasi parooli ka uuesti sisestama seal service juures (Log on sakk)

    Arvuti restart ka peaks aitama.

  4. #1104

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Pockertracker ei taha tööle hakkata microgamingus. Statsid tulevad küll lauda. Käed impordib ka aga kui panen texas holdem sealt cash games ja otsin oma nime siis ei leia, üldse microgaming mängijaid ei leia. Ja duplikaate on ka mingi 50 aga hands played on 9 hetkel. Et kuidas duplikaatidest lahti saab?

  5. #1105
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kuidas saan enda hudile 3beti juurde lisada?.

  6. #1106

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas superkuul Vaata postitust
    Pockertracker ei taha tööle hakkata microgamingus. Statsid tulevad küll lauda. Käed impordib ka aga kui panen texas holdem sealt cash games ja otsin oma nime siis ei leia, üldse microgaming mängijaid ei leia. Ja duplikaate on ka mingi 50 aga hands played on 9 hetkel. Et kuidas duplikaatidest lahti saab?
    Nüüd veel tahaks teada kuidas duplikaatideest lahti saab. Teised probleemid lahendatud.

  7. #1107

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Kuidas saan enda hudile 3beti juurde lisada?.
    Üleval on configure sealt vali Configure Hud. Avaneb üks aken, siis Group sealt player stats. Siis groupi kõrval on STATS avad selle ja seal add stats, otsid 3 bet üles ja klõpsad peale.

  8. #1108

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    keegi oskab aidata kuidas duplikaatidest lahti saada?? neid nii palju kogunenud et statside kuvamine juba on tunduvalt aeglasem laudades.

  9. #1109

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tervist! Tõmbasin ka endale esimest korda pokkeri tarkvara- PT3 -mõni päev tagasi ja päris hea asi on. Hea ülevaate annab sinu kätest ja tulemustest. Aga mind häirib see HUDi teema täiega. Laud on ikka väga kirju ja ebameeldiv(kuvab nimesid topelt jnejne). Kas keegi oskab äkki mingit asjalikku linki vms visata, mille järgi oleks lihtne oma HUD korda saada, niiet nende kuvamine ei võtaks pool laua ruumist ära:S. Ja mis oleksid peamised näitajad, mida tasuks lisaks VP$IP, PFR, AFq kuvada? Ise arvan, et äkki call 3 bet, fold to 3 bet, fold to cbet, fold to raise/bet?

  10. #1110
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***


  11. #1111
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Terv
    texas holdem seal alt võtan Summary seal on: Limit ,hands, raked, hands w/flop, players, rake
    50nl 24K 13K 13K 7,6 6,8K

    Kas saan kuidagi nende numbritega arvutada enda rakebacki ?....Kuidagi suur on see rake paneb mul mööda midagi ?.

  12. #1112
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    24k handi kohta rake 6.8k.
    Seda veits palju jah :D

  13. #1113
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Sessi alguses viskas PT mingi fatal errori ette, ma lugeda ei jõudnud, kuna action laudades, aga taaskäivitasin programmi ja järgnevad 2h oli kõik ok, hud lauas.
    Trackis kõik ära, et kui kaua ma mängisin aga ainult 100 kätt. Kus läks kaduma 3-400 kätt.. Graafika ka samas seisus mis vanast sessist jäi. Milles probleem või mis tegema peaksin?

  14. #1114

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul HUD-ga sihukesed probleemid:
    1) impordib suvalise arvu käsi, näiteks 3 kätt. sama juhtub ka siis kui võtad järgmise laua - jälle impordib ainult sama palju käsi kui esimsel laual jne
    2) täpselt nii palju kui impordib täpselt nii palju uuendab ka lauas HUD-i
    3) osadele mängijatele ei paigalda üldse HUD-i
    4) kui mängijad lauas vahetuvad jäävad vanade mängijate HUD-id ülesse ja uutele HUD-i ei tule.
    Kasutan triali ja mängin Poker Starsis.
    Mis ma tegema peaksin?
    Tänud ette!


    EDIT: et keegi Hea ei peaks hakkama pikka juttu kirjutama - sain asja õigeks ja kõik on korras.
    Viimati muudetud Veix poolt : 17.04.11 at 17:39

  15. #1115
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas HUD'i tausta on kuidagi võimalik täiesti läbipaistvaks muuta? HUD'i konfiguratsioonis panin küll transparency slideri põhja, aga ei töödanud.

  16. #1116
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    imo ei saa.

  17. #1117

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tere, moe pärast soetasin endale samuti PT3'e. Tekkis küsimus järgmine: kas seda HUD'i annab ka tavalise 20 FPP freerollil kasutada või olen ma ise lihtsalt loll ja ei oska PT3 korralikult seadistada?

    edit: Katsetasin rahalauas ja kõik toimib nagu õlitatult. Millegi pärast ei saa ma seda tavalise Sit'n'Go'gi peal jooksma, eks peab veebimaailmas rohkem lehti ja õpetusvideosi läbi lehitsema. Mingid alged olen juba omandanud, et Pokerstars ei toeta auto importi, vaid tuleb manual impordi teed minna.
    Viimati muudetud PV3lite poolt : 14.04.11 at 08:47

  18. #1118

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Panen aja filtri peale ja pt3 ei saa sellega millegipärast hakkam. Jääbki andmeid loadima loadima. Milles jama võib olla?

  19. #1119

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Probleem on selles, et mängin nt dollari ja euro laudu ning PT3 graafik kuvab neid tekstina eraldi, kuid võiks nagu koos olla. Et kuidas saab, ise ei suuda kuskilt leida ja stattide vahetamine jms ei aita ka.


  20. #1120
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Probleem on selles, et mängin nt dollari ja euro laudu ning PT3 graafik kuvab neid tekstina eraldi, kuid võiks nagu koos olla. Et kuidas saab, ise ei suuda kuskilt leida ja stattide vahetamine jms ei aita ka.
    Graphs tab --> Configure information box --> remove Amount won (Global)

Lehekülg 56, kokku 83 EsimeneEsimene ... 646545556575866 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES