Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1050585960616270 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 1655
  1. #1181

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mängin HUSNG ja kuskil peale 15-20 käe mängimist lähevad statid tagasi null ja kõik algab taas otsast peale....milles probleem?

  2. #1182
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas v@iko Vaata postitust
    Mängin HUSNG ja kuskil peale 15-20 käe mängimist lähevad statid tagasi null ja kõik algab taas otsast peale....milles probleem?
    PT3->Configure->Configure HUD. Avanevas aknas vajuta menüüle "Hud Options" ja kontrolli, et ei oleks linnukest valiku ees "Stats From Current Tournament Blind Level Only". Kui on siis eemalda see linnuke.

    Kui ei ole siis anna rohkem informatsiooni. Su küsimus jäi natuke segaseks aga loodan, et sain aru, mida mõtlesid.
    Viimati muudetud ranka poolt : 14.10.11 at 03:38 Põhjus: Parandasin: profiili ei olegi vaja valida.

  3. #1183

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tänud Ranka...toimib

  4. #1184
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tahaks ühest ebameeldivast probleemist lahti saada.
    Nimelt mängin 888's ja kasutan Hudi. Iga kord kui üle 3-4 laua lahti võtan hakkab 888 mulle koguaeg laudu ette viskama. Foldib kaardid, viskab laua ette....jagatakse uued kaardid..viskab ette jne...
    HELP HELP

  5. #1185
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kui ma ostan selle micro versiooni litsentsi ja olen varem kasutanud täisversiooni trialit siis kuidas asjad edasi toimuvad, sisestan seriali ja kuvab kogu lubatud info (-nl25) ning midagi uut tõmbama ei pea?

  6. #1186
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Kui ma ostan selle micro versiooni litsentsi ja olen varem kasutanud täisversiooni trialit siis kuidas asjad edasi toimuvad, sisestan seriali ja kuvab kogu lubatud info (-nl25) ning midagi uut tõmbama ei pea?
    Ei oska infot anda aga vahet ei ole. Sisestad seriali ja vajadusel uuendad PT3. Võtab aega minuti.

  7. #1187
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Väga lihtne ja loogiline, lihtsalt mu failimisi nl100+ ei kajastata ning paari kallimat turnat ka mitte.

  8. #1188
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Plaanin üht videot teha turniirist, käed olemas PTs aga sealne nn. esitaja on hirmkole ja mitte eriti seadistatav. Kuidas kõige valutumal moel see valmis teha?

  9. #1189
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    siuke jama, et miks mul HUDi statsid lauas täiesti suvaliselt lähevad?
    sätestasin õigesti ära, liigutasin vastavalt statsid vastava mängija alla ja panin save layout ja ikka ei funka
    pelan 888s ja settingsi alt võtsin preferred seatingu ka maha

    any ideas?

  10. #1190
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ju ikka seatimise viga on.

  11. #1191
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    proovisin tr2kkeris seda seatimist ka, alates none kuni 6ni v2lja ikka ei aita, statsid jooksevad lauda suvaliselt
    v2ga tilti ajav on see ja - ev

  12. #1192

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mida tuleb konfigureerida PT3's, et € laudades kuvaks hud'i? Dollarilaudades seda probleemi pole, kõik töötab nagu peab.

    PokerStars: Unable to import hand (#71020763955). Reason: Invalid limit (ā‚¬0.05 EUR NL (9 max)) for hand #71020763955
    Viimati muudetud PV3lite poolt : 23.11.11 at 20:48

  13. #1193
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas PV3lite Vaata postitust
    Mida tuleb konfigureerida PT3's, et € laudades kuvaks hud'i? Dollarilaudades seda probleemi pole, kõik töötab nagu peab.

    PokerStars: Unable to import hand (#71020763955). Reason: Invalid limit (ā‚¬0.05 EUR NL (9 max)) for hand #71020763955
    PT3 > Help > About
    Versiooni number peab olema: Version 3.11.6 Beta

    Veendu, kas on nii. Kui ei ole siis mine aadressile: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php. Siis linnuke kasti "I have read and agree to the End-User License Agreement above" ning tõmba alumine PT3 uuendus.

    Olen kindel, et hakkab tööle.

  14. #1194

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tere,

    Olen sellest juba ennist juttu teinud, kuid küsin igaks juhuks enne soetamist üle:

    Kas PokerTracker töötab täies mahus ja ilusti ka PokerStarsi rahalaudades. Sõber väitis, et tal olevat vähemalt trial versiooniga mingi kala olnud, et kuvab ainult viimast 30't kätt.

  15. #1195
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
    Tere,

    Olen sellest juba ennist juttu teinud, kuid küsin igaks juhuks enne soetamist üle:

    Kas PokerTracker töötab täies mahus ja ilusti ka PokerStarsi rahalaudades. Sõber väitis, et tal olevat vähemalt trial versiooniga mingi kala olnud, et kuvab ainult viimast 30't kätt.
    Töötab 100%-liselt. 30 kätt kuvab dataminetud käte kohta.

  16. #1196

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Suured tänud!

  17. #1197
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Uus eelvaade välja tulnud vahepeal: HUD

  18. #1198
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kurat, ametlikult ostes 90 dollarit poker tracker, mul saab trial kohe läbi
    mingit süsteemipidi odavamalt ei saaks trackerit soetada?

  19. #1199
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
    kurat, ametlikult ostes 90 dollarit poker tracker, mul saab trial kohe läbi
    mingit süsteemipidi odavamalt ei saaks trackerit soetada?
    Jeesus! Miks Te kunagi kodulehelt ei vaata. Suurelt ja punaselt. Lausa põhjustab silmavähki: "GET IT FREE": http://www.pokertracker.com/get-it-free/

  20. #1200
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jeesus! Miks Te kunagi kodulehelt ei vaata. Suurelt ja punaselt. Lausa põhjustab silmavähki: "GET IT FREE": http://www.pokertracker.com/get-it-free/
    ups, unustasin mainida, mängin pacificus : /

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 33 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 33 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES