Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1151596061626371 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 1655
  1. #1201
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***


  2. #1202

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    probleem selline, et tegin win reinstalli (win7) ja vaja 1,5miljonit vana kätt importida. Tegemist SSD kõvakettaga, seega import peaks toimima kiirelt
    Panen importima..alustab kenasti 600h/s++ ja näitab ajaks 1,5h. Ja siis hakkab lihtsalt see kukkuma kui mingi 20-30(10000-15000kätt)faili imporditud ja läheb aina väiksemaks. Jätsin ööseks sisse ja hommikul oli väga väheke edasi liikunud ja mingi 26h/s importis. Stoppisin ja alustasin uuesti..täpselt samamoodi.
    Kõige uuem pt3, vanast pt3-st exporditud failid korralikud (vana pt3 oli ka kõige uuem versioon)


    siin esineb sama probleem (teine windows vaid) ja solutionit pole kahjuks antud
    https://www.pokertracker.com/forums/...ic.php?t=25286
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 28.12.11 at 13:31

  3. #1203

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tundub, et problem solved. Viga on nimelt kõige uuemas (22dets 2011 release) PT3-e beta versioonis.
    Lasin kõik maha.. panin selle vanema versiooni peale ja nüüd pooled käed juba ära teinud 300h/s++

  4. #1204

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Töötab 100%-liselt. 30 kätt kuvab dataminetud käte kohta.


    Kas see on sama teema? Sel juhul, mida tähendab - datamineeritud käsi (?) :-)

  5. #1205
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust


    Kas see on sama teema? Sel juhul, mida tähendab - datamineeritud käsi (?) :-)
    Jah see sama. Dataminetud käed tähendavad andmebaasi salvestatud käed, milles sina ei osalenud ehk jälgisid lauda.

  6. #1206

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jah see sama. Dataminetud käed tähendavad andmebaasi salvestatud käed, milles sina ei osalenud ehk jälgisid lauda.
    Ehk siis kui ma istun lauas, siis peale seda momenti tracker trackib ainult neid hande, milles ma ise osalen? Kui ma foldin, siis ei loe vms? Vabandan ette juba juhma küsimuse tõttu.

  7. #1207

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    Ehk siis kui ma istun lauas, siis peale seda momenti tracker trackib ainult neid hande, milles ma ise osalen? Kui ma foldin, siis ei loe vms? Vabandan ette juba juhma küsimuse tõttu.
    Sa osaled käes, kui sulle jagatakse kaardid

  8. #1208
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kas tracker hakkab laseb EV kasti linnukest panna alles siis kui mingi teatud sample on koos?
    mingi 20 sngd ja display AI EV kastike ei ole aktiivne?

  9. #1209

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Sa saad trackeris turnade EV,kui paned graph for:Hands Played ja winnings in:Chips või BB.

  10. #1210
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    tänud, töötab.

  11. #1211

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas PT3-s saab note-editori selle kastikese värvi muuta HUD-is? Tahaks vähe silmapaistvamaks seda teha kui note on märgitud.

  12. #1212
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    HUD lakkas töötamast. tähendab panin auto importima ja just avastasin, et olen terve aeg ilma HUDita mänginud. help? samas trackeris näitab, et HUD töötab, sest saan panna "stop HUD"

    edit// ja käsi pole ka trackinud millegi pärast.

  13. #1213
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    mingi PS update asi mhm.

  14. #1214
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul sama asi. Mida fittu nüüd siis tegema peaks?

    https://www.pokertracker.com/forums/...?f=16&p=188376

    siin öeldakse, et peaks 3.11.7beta downloadima, ei tea, kust selle saab.
    Viimati muudetud peete82 poolt : 07.01.12 at 18:53

  15. #1215

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    panin pt3 databaasi updatema....kui mul on 1,6-1,7milj kätt databaasis, siis kaua see umbes aega võtab?

  16. #1216
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Mul sama asi. Mida fittu nüüd siis tegema peaks?

    https://www.pokertracker.com/forums/...?f=16&p=188376

    siin öeldakse, et peaks 3.11.7beta downloadima, ei tea, kust selle saab.
    https://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

    siit saad. tõmbasin ise ka uue versiooni, aga see probleemi ei lahendanud.

  17. #1217
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    sama teema, ei aidanud see. Seal foorumis keegi juba ütles, et tehku uus versioon. Ju tuleb oodata.

  18. #1218

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul HUD töötab pärast seda kui uue beta tõmbasin.

  19. #1219
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Mul HUD töötab pärast seda kui uue beta tõmbasin.
    tõmbasid uue versiooni ja lasid lihtsalt peale või kustutasid vana versiooni ennem eest ära?

  20. #1220

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    lasin lihtsalt peale

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES