Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 66, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1656646566676876 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 301 kuni 1 320, kokku 1655
  1. #1301

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas PT3'l on stat BB left vms, kammisin tükkaega aga ei leidnud seda.

  2. #1302
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
    Kas PT3'l on stat BB left vms, kammisin tükkaega aga ei leidnud seda.
    Minu teada ei ole.

  3. #1303

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kellegil on juhtunud, et PT3 tõmbab arvuti lambi hetkel keset sessi täiesti kooma ja siis crushib? Mul mingi viimased 4-5 päeva see põhiteema, mingi errori viskab ka korra ette, aga see käib nii kiirelt läbi, et ei jõua lugeda mis seal kirjas.


    // The Hud was unable to connect to configured databases. Please check your settings.

    Peale seda viskab mingi runtime errori ja paneb Pt kotti.
    Viimati muudetud mislinn poolt : 22.07.12 at 12:56 Põhjus: lisasin errori

  4. #1304
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul vahel kisub ikka korralikult kooma, kõik prosed on graafiku peal punases ja midagi teha ei lase, võibolla peaks hausekeepingut tihedamalt tegema?
    Ja peale viimast starsi update ei saa zoomis hudi käima enam, teistes laudades on olemas.

  5. #1305
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul PT3 isegi vana risuga ja läppariga alati ideaalselt töötanud ning andmebaasid olid väga suured. Kümneid tuhandeid turniire, miljoneid käsi.

  6. #1306

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul PT3 microgaming võrgus ja mure selline, et ei suuda kuidagi meelde jätta mängjate asetust lauas.... igas uues lauas on statid segamini, oskab keegi aidata?

  7. #1307
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Oskab keegi soovitada mõnda head videot pt3 kohta, kuidas seda lauas paremini ära kasutada?

  8. #1308

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    PT4, panen get hands while playing ja viskab sellise asja ette:

    PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.

    Oskab keegi aidata?

  9. #1309
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    PT4, panen get hands while playing ja viskab sellise asja ette:

    PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.

    Oskab keegi aidata?
    Mis pokkerituba?

    Minule tundub, et Sa ei ole oma käsi automaatselt ära liigutanud või ei saagi neid liigutada pikalt ning siis PT3 peab käima kõik käed uuesti üle. Tundub MicroGamingu probleem, kus salvestatakse käed ühte faili ja kui sa ise ei sea kustutamise pirianguid siis see fail kasvab mega suureks.

  10. #1310

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Starsis, ma vist sain teada juba vea..kohe proovin kas toimib ka.

  11. #1311

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Selline jama, et impordib käsi, aga HUD ei tööta. Ütleb et 'Pokerstars does not appear to be installed.' Otsisin abi googlest ja foorumist, aga ikka sama jama.
    Tegin pildi ka igaksjuhuks, äkki keegi oskab aidata.

  12. #1312
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas atu1337 Vaata postitust
    Selline jama, et impordib käsi, aga HUD ei tööta. Ütleb et 'Pokerstars does not appear to be installed.' Otsisin abi googlest ja foorumist, aga ikka sama jama.
    Tegin pildi ka igaksjuhuks, äkki keegi oskab aidata.
    Su PokerStarsi versioon on iidamast-aadamast. Uuenda see ära, viimane versioon on v3.13.9 beta

    E: sorry PT3 ,mitte starsi :)

  13. #1313

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Su PokerStarsi versioon on iidamast-aadamast. Uuenda see ära, viimane versioon on v3.13.9 beta

    E: sorry PT3 ,mitte starsi :)
    suur tänu Ranka :)

  14. #1314
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    yw, said probleemi lahendatud?

  15. #1315
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...

  16. #1316
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...
    Uuendada PT3 PT4-aks läbi patchi ei saa. Pead tõmbama PT4 installeri, mis on siis tegelikult eraldi tarkvara ja peaks jooksma ka eraldi andmebaasi peal. Mingi upgrade fee on.

    Kuna minul isiklikult ei ole hetkel mitte ühtegi põhjust, miks ma peaksin tarkvara uuendama siis ma seda ei ole oma laiskusest teinud (tegelikult peaksin seda tegema) siis seetõttu PT4 puhul jään hetkel vastused võlgu.

  17. #1317

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...
    Mul saadeti alguses PT4ja registreerimise kood.Ei mäleta täpselt mida selleks tegin.Mingi aeg sai tasuta kasutada.Tasuta aja lõppedes maksin u 50$.

  18. #1318

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    yw, said probleemi lahendatud?
    kurat ikka ei saanud jagu sellest jamast, nimelt on mul PT3 kräkitud versioon..

  19. #1319
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas atu1337 Vaata postitust
    kurat ikka ei saanud jagu sellest jamast, nimelt on mul PT3 kräkitud versioon..
    PT3 tuleb ära uuendada - sellest pead sa kõige ennem jagu saama. Kui ei siis pead ostma PT3 (nüüd siis juba PT3), info esimeses postis. Cracki loobumisest ei saa üle ega ümber, kui tahad pokkerit natukenegi tõsiselt võtta ja progesid kasutada.

  20. #1320
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    196

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tõmbasin PT4 endale aga probleem selline et see programm ei tunne minu arvutis osasid pokkerisaitte ära.Ütleb näiteks "No Microgaming skins found on this computer" . Tundub et probleem on ainult Eestis legaalsete pokkeritubadega, sest Everesti ja Carboni tunneb ära , aga Triot, Olympsi ja Starsi väidab mitte olevat minu arvutis. Milles probleem?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES