Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1757656667686977 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 1655
  1. #1321
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 304

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Tõmbasin PT4 endale aga probleem selline et see programm ei tunne minu arvutis osasid pokkerisaitte ära.Ütleb näiteks "No Microgaming skins found on this computer" . Tundub et probleem on ainult Eestis legaalsete pokkeritubadega, sest Everesti ja Carboni tunneb ära , aga Triot, Olympsi ja Starsi väidab mitte olevat minu arvutis. Milles probleem?
    Probleem on selles, et need on väikesed või vähe levinud pokkeritoad maailma mastaabis ning PT4-le ei ole salvestatud nende tubade sätteid.

    Selleks, et asi tööle hakkaks peaksid otsima hand history kaustad käsitsi üles ja need PT4-le ette söötma.

  2. #1322
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Pt3 ei arvesta Everestis turnade buyinne, graafik tõuseb kyll ilusti püstloodis aga kahjuks ei kajasta reaalsust. Saab seda kuidagi parandada?

  3. #1323
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 304

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Ei ole everestiga kogemust, siinkohal aitab sind google rohkem kui meie foorum.

  4. #1324
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Probleem on selles, et need on väikesed või vähe levinud pokkeritoad maailma mastaabis ning PT4-le ei ole salvestatud nende tubade sätteid.

    Selleks, et asi tööle hakkaks peaksid otsima hand history kaustad käsitsi üles ja need PT4-le ette söötma.
    PS saveb ilusti käsi kausta, sealt on ka võimalik manual import teha to PT4 ja kuvab kogu statistikat nagu peab, aga no automaatselt ta sellega mul hakkama ei saa. Ei detecti ära kuidagi, olenemata sellest, et olen käsitsi kõik kaustad ära sättinud. Auto importima ei hakka, HUDi ka ei ilmu. sup ma tegema pean?

  5. #1325
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    196

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Microgamingu turnalaudadesse ei ilmugi HUDi . Vähemalt PT4ga.

  6. #1326

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Selline küsimus tekkis, et kas pokertracker 3- ega saab kuidagi pidi käsi exportida koos statidega ka. Või tuleb käe postitamiseks ikka kõiks statsid manuaalselt juurde kirjutada?

    Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?

  7. #1327
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 304

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Selline küsimus tekkis, et kas pokertracker 3- ega saab kuidagi pidi käsi exportida koos statidega ka. Või tuleb käe postitamiseks ikka kõiks statsid manuaalselt juurde kirjutada?
    IMO stattidega postitamine on väga halb harjumus.

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?
    Jään vastuse võlgu :(

  8. #1328
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?
    pead ei anna, aga minu arust arvestab ka hilisemaid käsi.

  9. #1329
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas IPadi/Iphoneiga mängitud käed ka kuidagi PT3-e saaks panna?
    PT3 for IPad?

  10. #1330

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    PT4 ei taha mingil põhjusel mu käsi importida.
    Valisin kausta ära kus käed on, ja selle peale andis kirja:

    Import complete. 0 hands in 370 files were imported. (0 errors, 0 duplicates)

    // Ja millegi pärast kõik käed on .text dokument.. ehk selle viga?

  11. #1331
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    iPoker: Error: Player chip-count does not make sense
    See lause tegi tuju nii heaks.

  12. #1332
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Ei viitsi teemat sõtkuma hakata, olen nii laisk. Aga kuidas PT4-s saada see ära, et kui teed note, paned värvi külge, et kogu hudi kast ei läheks seda värvi. Tnx.

  13. #1333

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kas PT4-l on ka trial ja kas ma saan seda kasutada kui mul on juba pt3 arvutis ja trial l2bi lastud?

  14. #1334

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Keeruline küsimus nüüd, kuidas lahendada oma probleemi. Mureks see, et kui märgistan käe mängides ära ja pärast raporti kaudu selle välja otsin ning analüüsin läbi, siis kuidas teda nüüd analüüsituks märkida nii, et ta mul raporti alt enam välja ei tuleks? Loodan, et küsimus arusaadav.

  15. #1335

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...
    PT lehel logisin sisse (mingi PT forumi kontoga)
    Avasin oma Order History - see oli tühi (sest tellisin mingi teise emaili aadressiga kunagi)
    aga seal on Link Previous Orders
    sinna sisestasin meili, mille abil tellisin omal ajal, PT3 reg koodi jne. Btw, meiliaadressi sain teada PT Help, About abil!
    Leidiski üles ja pakkus ugrade -70%
    Kuna mul oli Small takes, siis :
    Subtotal:$59.99
    Savings:$41.99
    Total:$18.00 USD

    Aga kas on vaja/mõtet? ilmselt muidugi millalgi vana support ja arendus lõppeb...

  16. #1336
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Special Upgrade Pricing For PokerTracker Owners
    Players who purchased PokerTracker 3 before June 10, 2011 will receive a 70% discount on equivalent version upgrades to PokerTracker 4 prior to November 25, 2012.
    Users who purchased PokerTracker 3 after June 10, 2011 will receive an equivalent version upgrade to PokerTracker 4 for free!*

  17. #1337
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    Special Upgrade Pricing For PokerTracker Owners
    Players who purchased PokerTracker 3 before June 10, 2011 will receive a 70% discount on equivalent version upgrades to PokerTracker 4 prior to November 25, 2012.
    Users who purchased PokerTracker 3 after June 10, 2011 will receive an equivalent version upgrade to PokerTracker 4 for free!*
    kust sellist pakkumist näed?

  18. #1338
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    leidsin pakkumise kirjadest üles - kuidas seda rakendada? keegi on ostnud nüüd alega?

  19. #1339
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    leidsin pakkumise kirjadest üles - kuidas seda rakendada? keegi on ostnud nüüd alega?
    jah

    lihsalt l2hed my order history ja seal n2itab discounts

    mul nyyd see 2ra kasutatud ja seega 2ra kadunud aga seal sai kohe vajutada vist proceed to pay vms

  20. #1340
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    teema selles, et mul pole vist PT saidil accounti tehtud - see peab olema nagu aru saan? ostsin kunagi trackeri pokerstrategy soodustuse kaudu

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 50 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 50 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES