Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 83 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 1655
  1. #101
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ostsin just PT3 ära SEB virtuaal krediikaardiga. See SEB virtuaal kredka on nuts.

  2. #102

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    väga hea. soovita siis nt mul ka, kuidas seda seadistada nii, et sellest maksimaalselt kasu oleks; nii FR kui ka turniirimängus.

  3. #103
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mida sa täpselt silmas pead? :)

    Põhimõtteliselt sama, mis HEM ju.

    Ja kõige parem stat PT3-es on "Folds to Blind Reraise After Steal Attempt", see siis põhimõtteliselt peaks tähendama fold to resteal. Et paljud mängijad openivad CO-lt ja buttonilt pea 40% kätega aga kui nad foldivad restealile 80% ajast, siis on see jube jube hea raha.

    Samas on ka teisi tüüpe, kes foldivad 3betile näiteks 80% ajast aga restealile kõigest 60% ajast. HEM'is sellisted statid viivad natukene eksiteele, PT3-es saab seda kenasti eristada, et kas üldse foldib retsilt 3betile või kasutab positsiooni ära 3betted pottides.

  4. #104
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ja kõige suure miinus mis PT3-ega on see, et kui mängida miski 2-3 tundi, siis HUD paneb Starsi lauad läägama, kui cascade/stack moodis mängida. Kui tiletud, siis suva.

  5. #105
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.

  6. #106
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.
    Imelik, et nii kaua on jokutanud teiste tubade suppordiga :(

  7. #107

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mida sa täpselt silmas pead? :)

    Põhimõtteliselt sama, mis HEM ju.

    Ja kõige parem stat PT3-es on "Folds to Blind Reraise After Steal Attempt", see siis põhimõtteliselt peaks tähendama fold to resteal. Et paljud mängijad openivad CO-lt ja buttonilt pea 40% kätega aga kui nad foldivad restealile 80% ajast, siis on see jube jube hea raha.
    kas see on sama, mis "Fold steal to blind reraise"? Minul on PT3s selline rida

    edit: ja lisaks - defaultina on PT3s HUDi kantud jube palju asju. Ma ei ole veel seal eriti puhastanud, alles ca 10 000 kätt cashi ja 200 6+0.5 sngd mängitud, olen vaevalt >0. mida soovitate mulle, et mida üldse tasub sinna HUDi alles jätta, sest see pikk rida täna segab rohkem kui aitab. milliseid asju madalamates limiitides (0.25 limit ja 0.1/.25 NL ja eraldi kuni 11$ SNG) tasub üldse jälgida?

  8. #108
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.

    märtsis pidi vist tulema

  9. #109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas zuckerman286
    kas see on sama, mis "Fold steal to blind reraise"? Minul on PT3s selline rida

    edit: ja lisaks - defaultina on PT3s HUDi kantud jube palju asju. Ma ei ole veel seal eriti puhastanud, alles ca 10 000 kätt cashi ja 200 6+0.5 sngd mängitud, olen vaevalt >0. mida soovitate mulle, et mida üldse tasub sinna HUDi alles jätta, sest see pikk rida täna segab rohkem kui aitab. milliseid asju madalamates limiitides (0.25 limit ja 0.1/.25 NL ja eraldi kuni 11$ SNG) tasub üldse jälgida?
    Tsitaat Algselt postitas kollane
    keegi HUD layouti tahab siis mul selline.
    Pop up on siis ranka HEMi Hudist copytud.

    [img width=130 height=165]http://img514.imageshack.us/img514/9894/30121394en3.th.jpg[/img]

  10. #110
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    märtsis pidi vist tulema
    Pacificu oma on veebruari keskel ja pidi olema juba järgmises versioonis, primas siis veebruari lõpus. Need on umbkaudsed ajad ja võivad nihkuda nii ette, kui ka tahapoole.

  11. #111

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***


  12. #112
    goldec
    Guest

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma selle trackerisse saan?
    Ma sain ta sisse, aga vana HUDi nagu välja lülitada ei saa...
    Asi selles, et mul trial?

  13. #113

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Configure Hud Cash, sealt group alt pead panema et ta kasutaks Hudis neid seadeid.
    ALUMINE; ÜLEMINE JA POPUP.

  14. #114
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Viimane update:

    PT3 >>>>>>>>> HEM

    Ja kui nüüd lähiajal pacificu ja microgamingut PT3 toetama hakkab, siis soovitan seda absoluutselt kõigile. Miks? PT3 on sitaks lihtsam, kui HEM!

  15. #115
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Huvi pärast küsin kas tal mingi ressursi vahe ka. Et on aru saada, et üks töötaks kiiremini kui teine?

  16. #116
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Huvi pärast küsin kas tal mingi ressursi vahe ka. Et on aru saada, et üks töötaks kiiremini kui teine?
    Siin võidab HEM, sest kui mängida üle 12 laua miski 2h jutti cascade moodis hakkab PT3 HUD läägama ning pead mingi aeg PT3 restartima. Aga kuna ma üle 12 laua ei mängi ning üle 2h ammugi mitte, siis mind see ei häiri.

  17. #117
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    lisaks, tõenäoliselt palju selliseid issue'id veel lahendatakse... ärge unustage, PT3 on suht-koht toores veel ju ja töö käib...

  18. #118
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT3 lasi välja uue Beta25.

    Added:

    * Selective Export
    * New Site: Pacific
    * Hud on the Replayer
    * Details tab
    * Sessions tab -> Sessions - Details panel (BB/100 by time and day of week, Standard Deviation)
    * Multiple Hud profile support
    * New Stat: RWPC (Raise with Previous Callers) and fixed the LWPC stat
    * Links to website in Help menu
    * TableTracker: Table opening for Cereus, iPoker and OnGame
    * TableTracker: Support for Pacific, though the servers aren't ready

    Changed:


    * Saving multiple tournaments at once now prompts you to overwrite all fields, or only those that have changed
    * Improved custom stat expression validation
    * Import: Automatic blind detection adjusts for all-in or missing SB/BB

    Fixed:

    * Import: FTP invalid pot size errors
    * Replayer: Show Hero Cards fix
    * Everest 6 max tables not being recognized as 6 max
    * Tournament import problem
    * Tournament player list no longer shows players with no hands in database
    * Tournament conversion from PT2
    * Tournament import (Generic format, problem with addons)
    * Sorting in custom reports
    * Problems with Hud disappearing/freezing/crashing
    * Import: PokerStars PT2 exported hands not importing
    * Import: OnGame missing SB hands with NL games
    * Import: iPoker ante problems and negative tournament identifiers
    * Hud: Infinite loop with certain stat formatting
    * Hud: Hero stats and Last X Hands filter
    * Hud: Should no longer think iPoker hand history window is actual table window
    * Cache: Will no longer allow tournament tables in the cash cache and vice versa

    Teema: http://www.pokertracker.com/forums/v...p?f=15&t=17348
    Download (upgrade): http://www.pokertracker.com/products...-v3.00.b25.exe

  19. #119
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    * Hud on the Replayer
    Kellelgi see asjandus normaalselt ka töötab? Mul esimesel korral jooksis kokku ja teistkordselt käivitusel ketrab juba mitu minutit, aga replayerisse hudi ei teki.

  20. #120

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas Pt3 ka sellist lisa on nagu hemil et note paned trackerisse? ma nagu ei leidnud või saab kuskilt tõmmata ?

Lehekülg 6, kokku 83 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES