Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 82 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    Sa ka ranka muudad oma meelt nagu läänetuul suunda :D
    JUP :P

    No PT3 poolt olen ma olnud päris kaua aega aga kui sa lükkad natuke ülespoole, siis PT3 olid puudu paar filtrit, mis tundusid vajalikud. Aga viimasel ajal olen üldse lasknud tihti ilma HUD-ita või siis polegi viitsinud hudist midagi vaadata - seega pole enam need filtrid esmatähtsad.

    Ainsaks miinuseks on, et PT3 ei toeta prima käsi aga kuna ma enam primas NLHE ka eriti ei mängi ,siis ei ole too eriliseks probleemiks.

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    JUP :P

    No PT3 poolt olen ma olnud päris kaua aega aga kui sa lükkad natuke ülespoole, siis PT3 olid puudu paar filtrit, mis tundusid vajalikud. Aga viimasel ajal olen üldse lasknud tihti ilma HUD-ita või siis polegi viitsinud hudist midagi vaadata - seega pole enam need filtrid esmatähtsad.

    Ainsaks miinuseks on, et PT3 ei toeta prima käsi aga kuna ma enam primas NLHE ka eriti ei mängi ,siis ei ole too eriliseks probleemiks.
    See on ikka huvitav, kas tõesti HUDist kasu ei ole sellistes limiitides. Ei taha uskuda ;D

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    See on ikka huvitav, kas tõesti HUDist kasu ei ole sellistes limiitides. Ei taha uskuda ;D
    Mis sa selle HUD'iga teed, kui sa tead kõike regulare ning kes regularid ei ole on kas fishid/üle (või alla) liikunud regularid. Ja fishi tunneb ära 400NL või suurtemates limiitides sellepärast, kuna nad on busto fishid ning ostavad sisse miski imeliku summaga - $325.76 ja reeglina eba-standartsed betsized, open-limbid, min3betid. Kui ta isegi neid ei tee, siis esimese 10 käega on selge, kas ta on hea või halb mängija.

    Samuti on arsenalis olemas uus ja võimas relv - tableratings.com. Nii, kui uus nimi saad teada 20 sekundiga, kas tegu on hea või halva mängijaga.

    ja HUD on üldse overrated IMO, üle nelja põhistati lauda kuvamine on liig.

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mis sa selle HUD'iga teed, kui sa tead kõike regulare ning kes regularid ei ole on kas fishid/üle (või alla) liikunud regularid. Ja fishi tunneb ära 400NL või suurtemates limiitides sellepärast, kuna nad on busto fishid ning ostavad sisse miski imeliku summaga - $325.76 ja reeglina eba-standartsed betsized, open-limbid, min3betid. Kui ta isegi neid ei tee, siis esimese 10 käega on selge, kas ta on hea või halb mängija.

    Samuti on arsenalis olemas uus ja võimas relv - tableratings.com. Nii, kui uus nimi saad teada 20 sekundiga, kas tegu on hea või halva mängijaga.

    ja HUD on üldse overrated IMO, üle nelja põhistati lauda kuvamine on liig.
    Selge pilt ;D

  5. #5
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere.

    Mul väike probleem profiilidega.
    Nimelt PokerStarsis mängides on automaatselt Cash Default.(see on seal listis esimene).
    Nüüd muudan ära,panen ok ja ikka kuvab laudades ikka Cash Default profiili.
    Türr ükshaaval pean neid muutma igakord kui mängima hakkan?

  6. #6

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on väike mure tourney tulemuste sisestamisega PT3e. Ei jõudnud tervet teemat läbi kammida, vast saab tilk kiiremini vastuse kui otse pärida.

    Mängin starsis 45seid turbo sngsid, nii ca 150 turnat kuus. Igatahes tirisin PT3e triali (eks näha kas turbo SNG-s kasu kah on) ja importisin oma viimase paari kuu tulemused - detsembri lõpust miskine ligi 500 turnat. Aga mida pole on tulemused (suts loogiline, kui ma pole neid veel sisestanud).

    Nii palju jõudsin siin teemas kammida, et leidsin selleranka postistuse (miski aasta tagune):

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Esimestele küsimustele ei oska vastata aga viimasele küll.

    PokerStars saadab peale igat turniiri sulle turniirikokkuvõtte. Kui mingil põhjusel oled selle maha keeranud, siis saad lasta ka eraldi turniiride tulemused saata: PokerStars->Requests->Tournament History. Avanevasd aknas pane näiteks last 50 tournaments, läheb nats aega (oleneb, kui suurt hulka lased saata ja kui suure koormuse all PokerStarsi serverid on) maksimaalselt 10 minutit, kui tuleb kiri, et turna tulemsued saadetud sulle mailile. Siis ava mail, kopeeri tulemused notepadi ja salvesta näiteks Desktopile. Mille peale mine PT3 manual importi ja impordi see fail sisse, milel salvestasid desktopile. Siis peaksid olema kõik tulemused PT3 salvestatud. Kui mõne turna tuleus on puudu, siis saaad lasta samat menüüd kasutades (Stars->requests->tournament history) saata ka kindla turniiri tulemused, kui sisestad turniiri ID (selle leiad PT3-est).
    Probleem aga jälle selles, et Stars saadab viimsed 200 turnat ainult, mul umbes 500 vaja. Vast on keegi selle probleemi ees varem olnud? Pole veel igatahes viimase 200 tulemusi kah käsitsi importinud.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ostsin just PT3 ära SEB virtuaal krediikaardiga. See SEB virtuaal kredka on nuts.

  8. #8

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    väga hea. soovita siis nt mul ka, kuidas seda seadistada nii, et sellest maksimaalselt kasu oleks; nii FR kui ka turniirimängus.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mida sa täpselt silmas pead? :)

    Põhimõtteliselt sama, mis HEM ju.

    Ja kõige parem stat PT3-es on "Folds to Blind Reraise After Steal Attempt", see siis põhimõtteliselt peaks tähendama fold to resteal. Et paljud mängijad openivad CO-lt ja buttonilt pea 40% kätega aga kui nad foldivad restealile 80% ajast, siis on see jube jube hea raha.

    Samas on ka teisi tüüpe, kes foldivad 3betile näiteks 80% ajast aga restealile kõigest 60% ajast. HEM'is sellisted statid viivad natukene eksiteele, PT3-es saab seda kenasti eristada, et kas üldse foldib retsilt 3betile või kasutab positsiooni ära 3betted pottides.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ja kõige suure miinus mis PT3-ega on see, et kui mängida miski 2-3 tundi, siis HUD paneb Starsi lauad läägama, kui cascade/stack moodis mängida. Kui tiletud, siis suva.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.
    Imelik, et nii kaua on jokutanud teiste tubade suppordiga :(

  13. #13

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mida sa täpselt silmas pead? :)

    Põhimõtteliselt sama, mis HEM ju.

    Ja kõige parem stat PT3-es on "Folds to Blind Reraise After Steal Attempt", see siis põhimõtteliselt peaks tähendama fold to resteal. Et paljud mängijad openivad CO-lt ja buttonilt pea 40% kätega aga kui nad foldivad restealile 80% ajast, siis on see jube jube hea raha.
    kas see on sama, mis "Fold steal to blind reraise"? Minul on PT3s selline rida

    edit: ja lisaks - defaultina on PT3s HUDi kantud jube palju asju. Ma ei ole veel seal eriti puhastanud, alles ca 10 000 kätt cashi ja 200 6+0.5 sngd mängitud, olen vaevalt >0. mida soovitate mulle, et mida üldse tasub sinna HUDi alles jätta, sest see pikk rida täna segab rohkem kui aitab. milliseid asju madalamates limiitides (0.25 limit ja 0.1/.25 NL ja eraldi kuni 11$ SNG) tasub üldse jälgida?

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja lähipäevil peaks PT3 hakkama toetamaka ka Pacificut ning siis järgmisena pidid tulema Prima ja Entraction.

    märtsis pidi vist tulema

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas zuckerman286
    kas see on sama, mis "Fold steal to blind reraise"? Minul on PT3s selline rida

    edit: ja lisaks - defaultina on PT3s HUDi kantud jube palju asju. Ma ei ole veel seal eriti puhastanud, alles ca 10 000 kätt cashi ja 200 6+0.5 sngd mängitud, olen vaevalt >0. mida soovitate mulle, et mida üldse tasub sinna HUDi alles jätta, sest see pikk rida täna segab rohkem kui aitab. milliseid asju madalamates limiitides (0.25 limit ja 0.1/.25 NL ja eraldi kuni 11$ SNG) tasub üldse jälgida?
    Tsitaat Algselt postitas kollane
    keegi HUD layouti tahab siis mul selline.
    Pop up on siis ranka HEMi Hudist copytud.

    [img width=130 height=165]http://img514.imageshack.us/img514/9894/30121394en3.th.jpg[/img]

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    märtsis pidi vist tulema
    Pacificu oma on veebruari keskel ja pidi olema juba järgmises versioonis, primas siis veebruari lõpus. Need on umbkaudsed ajad ja võivad nihkuda nii ette, kui ka tahapoole.

  17. #17

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***


  18. #18
    goldec
    Guest

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma selle trackerisse saan?
    Ma sain ta sisse, aga vana HUDi nagu välja lülitada ei saa...
    Asi selles, et mul trial?

  19. #19

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Configure Hud Cash, sealt group alt pead panema et ta kasutaks Hudis neid seadeid.
    ALUMINE; ÜLEMINE JA POPUP.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Viimane update:

    PT3 >>>>>>>>> HEM

    Ja kui nüüd lähiajal pacificu ja microgamingut PT3 toetama hakkab, siis soovitan seda absoluutselt kõigile. Miks? PT3 on sitaks lihtsam, kui HEM!

Lehekülg 6, kokku 82 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 28 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 28 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES