Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 82 EsimeneEsimene ... 2060686970717280 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kui nüüd ostaksin selle small stakes versioonina PT4 siis mis limiitideni see toimib või kuidas sellega on?

  2. #2

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***


  3. #3

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kellelgi pt4'ga pole probleemi, et HUD ei update end peale igat kätt? vahepeal updateb peale igat, vahel läheb aega 3-4 kätt ennem kui HUD järgi jõuab jälle vms siis paneb 3 kätt korraga jms?

  4. #4

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul ka aeg ajalt ikka juhtub seda, et igat kätt ei uuenda, siiani nii harv olnud, et ei ole seganud.

  5. #5

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kuidas pokertracker 4l hud tööle panna?Olen ennem kasutanud holdem manageri ja ei mõtle kuidagi välja :S

  6. #6

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    "Get hands while playing" siis mingi aja pärast kuvab HUD-i. Mul arvuti vb uimane a vahel läks mõni minut aega. Hakkasin sellepärast märkamatult HUD-ita mängima =)

  7. #7

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    On keegi tähele pannud,et PT4 ei salvesta kõiki käsi.Mul oli sessi lõpus Stop Ring Game Tables pandud ja võitsin see aeg 2bi.Pt4 seda ei kajasta.Varem pole sellist asja märganud.Või siis Stars ei salvesta Stop Ring Game Tables ajal käsi.

  8. #8

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mure järgmine, ma tahaks ühte oma kahest paroolist maha müüa, aga ise olen ühes ilma otsas ja ostja Eestis. Kas nad ip või mille iganes järgi uurivad seda või on suht pohh, kus see teine arvuti asub?

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas evari1 Vaata postitust
    Mure järgmine, ma tahaks ühte oma kahest paroolist maha müüa, aga ise olen ühes ilma otsas ja ostja Eestis. Kas nad ip või mille iganes järgi uurivad seda või on suht pohh, kus see teine arvuti asub?
    Ärge müüge/ostke paroole, vähemalt võõrastega. Need tekitavad mõlemale poolele probleeme.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas keegi oskab öelda miks PT-4 graafikut ei kuva, eile veel kõik töötas, täna enam mitte....samas HUD on lauas ja töötab, graafikut ei kuva edasi.

  11. #11

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kellelgi PT4 HUD'ga nö "lagi" ei esine starsis? Nimelt vahepeal läheb 3-4 kätt aega kui HUD tuleb lauda, vahel ei update end peale igat kätt vaid läheb jäll4 4-5 kätt ja siis updateb need kõik korraga jms ?

  12. #12

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Esineb minulgi, lisaks veel ma mängin zoomi, siis mul need statid on enamasti valede mängijate all. Sai kiri kirjutatud, mille peale üteldi, et viimane update peaks kõik probleemid lahendama, aga ei ole seni midagi teisiti.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mai saa aru kas need lontrused ei kavatsegi korda teha, et hud ja tracker ise enam ei crashiks. Krdi esimene programmijupp mille eest ma raha maksin ja see on siis tasu selle eest :D

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas kellelgi peale minu veel PTR4 ca 3 päevas crashib, plus HUDi kala.

  15. #15

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Kas kellelgi peale minu veel PTR4 ca 3 päevas crashib, plus HUDi kala.
    Äkki sul on uuendamata vms.Mul kõik korras olnud va see,et mingi päev mõned käed salvestamata jäid.

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ei crashi küll, suht hästi jookseb kõik

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    koguaeg kui uuendusi pakub, teen ära. olskab veel keegi pakkuda midagi =?

  18. #18

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas on võimalik osta kellegilt PT4 koodi?? Või tuleb sellest tõesti mingit jama nagu eelnevalt kirjutati ja ainuke variant olekski täis laks ise osta kodukalt?

  19. #19

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    See kahe peale, kellegilt ühe koodi ostmine on IMO suht mõttetu tegevus. Kui vähegi huvi pokkerit stabiilselt mängida, siis kasvõi see small stakes version õigustab ennast 110%. Ise tiksun 10k kätt kuus ja ei kahetse seda väljaminekut, pole teine eriti suur ka ju jätad kaks nv joomata ning olemas. Mis veel arvan, siis juba see on väärtus omaette, et saad 100% kindel olla, et mingeid jamasid ei tule. Kui pole kindel, et stabiilselt mängida tahad, siis pole mõtet eriti HUDi peale mõelda või läbi ajada mingite RealtimeHUDiga ja universal replayeriga või äkki veel midagi tasuta olemas.

  20. #20

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    andke nüüd keegi nõu, kuidas pokertracker 3me husng-sid lugema saaks panna, esimest posti lugesin, aga no ei toimi mul asi

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 46 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 46 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES