Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 83 EsimeneEsimene ... 2060686970717280 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 1655
  1. #1381
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    PT4 Holdem: Small Stakes kui osta tahan seda, siis kõik süsteemid toimivad nii nagu peavad aga ainult saan mingi limiidini seda PT4 kasutada vms?

    tänud vastamast

  2. #1382

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kuni nl50 saad kasutada, muu kõik toimib. nl100+ tahad mängida pead fulli ostma

  3. #1383

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    PT3 ei converdi millegi pärast minu kaotusi HT-HUSNG'des korralikult lõpuni, oskab keegi midagi selle kohta kosta?

  4. #1384
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    PT4 hud on vahest valede mängijate peal.
    keegi teab milles jama?

  5. #1385
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    oskab keegi öelda, kuidas PT4st käsi saaks üles riputada handconverter.com lehele?

    PT3l oli lihtsalt, et copyn history ja topin handconverterisse, aga selle süsteemi järgi ütleb handconverter.com et not valid

    strange

  6. #1386

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Hand detailsi all 3 varianti copy to clipboardist:
    1) Lihtsalt copy
    2) Foorumi versioon
    3) Selline notepadi märgiga, copy raw hand details vms ja see töötab handconverteris mul kenasti

  7. #1387
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    PT4 hud on vahest valede mängijate peal.
    keegi teab milles jama?
    Arvatavasti on "seat" vale
    Võta Configure > Sites and import options sealt saad paika timmida. See ka muidu, et esimesed paar kätt kui sa ise pole kaarte veel saanud, ootad blindi, siis ongi statsid randomid, peale esimest kätt kus ise kaasa mängid siis läheb paika

  8. #1388
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Hand detailsi all 3 varianti copy to clipboardist:
    1) Lihtsalt copy
    2) Foorumi versioon
    3) Selline notepadi märgiga, copy raw hand details vms ja see töötab handconverteris mul kenasti

    ikka annab No valid hand data could be detected

    suht tilti ajab

    panen copy raw hand history, võtan hand history text, sealt copyn kõik maha, võtan handconverteri, pasten sinna hand history boxi panen convert ja kõik

    midagi on puudu?

  9. #1389

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    PT4 graphi vaadates see information kastike puudub, kuigi linnuke on ees "show information box" Milles asi?

  10. #1390

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
    ikka annab No valid hand data could be detected

    suht tilti ajab

    panen copy raw hand history, võtan hand history text, sealt copyn kõik maha, võtan handconverteri, pasten sinna hand history boxi panen convert ja kõik

    midagi on puudu?
    Kui sa veel lahendust pole saanud, siis punane osa on üleliigne. See copy raw hand history ja sealt kohe Handconverter lahti, paste ja convert ning naudi tulemust.

  11. #1391

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Miks mul graafiku tulemus sessionsi omast erineb? Graafikul peaks õige olema, sesside alt näitab valesti

  12. #1392
    Räme Fish Kasutaja AlvarP avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    2

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas PT4 kuskil ka näitab mitu tundi ma ajaliselt mänginud olen? Ei ole ise leidnud või märganud kuskil.

  13. #1393
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    View stats > Results > By Session ja siis seal on "Lenght" lahter, kõige all on kokku liidetuna

  14. #1394

    Re: POKER TRAKER 3

    Proovin,mis proovin ei hakka tööle!
    Poker Tracker ei leia salvestatud käsi üles(pokerstars ei salvesta käsi sinu kõvakettale),aga kui kontrollida on kõik seal ilusti kenast olemas.Milles probleem võib olla?

  15. #1395

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kõige tavalisem asi on see, et stars salvestab sul HH eesti või muus keeles peale inglise. Vaata, options - Hand histori options starsis, kas on ikka inglise keele peal.

  16. #1396

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kõik salvestub inglis keeles kohalikule kõvakettale-pokerstars-hand history
    ta ei leia ja kasutaja nime kellekohta otsida ka ei võta vastu

  17. #1397

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    hmm... siis võib veel see olla, et see folder, kust PT loeb su käsi on tegelt kohalik ketas-pokerstars-hand history- sinu kasutajanimi, kuigi stars näitab et viimane alamkaust on hand history. Äkki on abi, kui ei siis väga rohkem ei oska aidata mina.

  18. #1398

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    hmm... siis võib veel see olla, et see folder, kust PT loeb su käsi on tegelt kohalik ketas-pokerstars-hand history- sinu kasutajanimi, kuigi stars näitab et viimane alamkaust on hand history. Äkki on abi, kui ei siis väga rohkem ei oska aidata mina.
    suur tänu!sain tööle!

  19. #1399

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    aga kuidas seadistada,mida mulle lauas näidatakse ja mitte ei?
    olen natuke rumal selle koha pealt,aga pokker mäng tuleb hästi välja ja võib-olla abimehega tuleb veel paremini
    Viimati muudetud Ragor poolt : 12.02.13 at 12:18

  20. #1400

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Hud configuration selle asja nimi. Võta omale aega ja uuri, kuidas toimib. PT lehel peaks ka õpetused saada olema, kui otsida. Mõtle välja mida lauas ja kuidas näha tahad statistikast ja siis kuidas seda saavutada, PT4 puhul väga lihtne kõik.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES