Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 83 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1655
  1. #121
    goldec
    Guest

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mingit lisa pole vajagi, HUDi peale on notede jaoks nupp.

  2. #122
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    Kas Pt3 ka sellist lisa on nagu hemil et note paned trackerisse? ma nagu ei leidnud või saab kuskilt tõmmata ?
    On ikka, pead ise HUD'is lisama selle.

  3. #123
    goldec
    Guest

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nojah, mul oli peale uusima versiooni installimist olemas juba HUDis.

  4. #124
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    on see viimane update tulnud, mis pacificut toetab?

  5. #125
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    on see viimane update tulnud, mis pacificut toetab?
    Pacific olemas jap.

  6. #126
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kui mul PT3 ja tõmban siis lihtsalt update?

  7. #127
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kui mul PT3 ja tõmban siis lihtsalt update?
    Jah, uuendduse ilma postgresqlita.

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Jälle häda. Käsi impordib aga HUD ei tööta. Keegi teab ravimit?

  9. #129

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul aitas eile restart,

  10. #130
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul pidevalt poole sessi pealt lõpetas importimist ära, aitas ainult restart. Näis kas uus versioon toimib paremini.

  11. #131

    Re: POKER TRACKER 3

    Tsitaat Algselt postitas kollane

    tegin endal ka ise ümber, nime võtsin üldse ära, need sõna lühendid ka PFR, AF jne.
    ainuke asi et mängija nime ei näe, aga see polegi nii oluline, peaasi et raha näha millega ta lauas ;D
    Kuidas need AF ja PFR saab eest ära võtta?

  12. #132
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: POKER TRACKER 3

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kuidas need AF ja PFR saab eest ära võtta?
    Kui ma ei eksi, siis PT# HUD settingutes on "Prefix" ja "suffix". Prefix on siis see, mis on stati ees ja suffix taga. Vaata näiteks VPIP stati ja kustuta prefix ära sealt.

  13. #133

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Turniirimängijatele HUD layout´i uuendus Kraada poolt, kellel huvi siis
    http://www.pokertracker.com/forums/v...t=11188#p84329

  14. #134

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere

    kasutanud siiani PT3 koos PS ja FT-ga. Samas täna proovisin ja UB-d ei tunne ära, ei impordi käsi, rääkimata HUDi töötamisest.

    edit: probleem lahendatud. selgus, et cereus ei lase käsi importida observerina. kui mängid, siis tulevad ka käed sisse. tobe.

  15. #135
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas zuckerman286
    tere

    kasutanud siiani PT3 koos PS ja FT-ga. Samas täna proovisin ja UB-d ei tunne ära, ei impordi käsi, rääkimata HUDi töötamisest.

    edit: probleem lahendatud. selgus, et cereus ei lase käsi importida observerina. kui mängid, siis tulevad ka käed sisse. tobe.
    2p2 tasuta olemas handgrabber

  16. #136

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    see ongi hea, et observerina ei saa neid käsi importida. muidu mõnes väiksema mastaabiga toas lööd 20 NL10 lauda lahti ja ööläbi kogub statte ja siis istud lõpuks rahuliku südamega lauda teades mängijatest kõike, samas ise 0 kätt teinud.
    pokeroffice igatahes võttis käsi sisse niimoodi ja see tundub veel suurema cheatina kui üldse PT kasutada :P

  17. #137
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    see ongi hea, et observerina ei saa neid käsi importida. muidu mõnes väiksema mastaabiga toas lööd 20 NL10 lauda lahti ja ööläbi kogub statte ja siis istud lõpuks rahuliku südamega lauda teades mängijatest kõike, samas ise 0 kätt teinud.
    pokeroffice igatahes võttis käsi sisse niimoodi ja see tundub veel suurema cheatina kui üldse PT kasutada :P
    See on jah hea, et PT3 kuvab statid lauda isegi observed laudadel.

  18. #138

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    See on jah hea, et PT3 kuvab statid lauda isegi observed laudadel.
    kuvab jah aga seda ainult teatud hulga käte vältel, kui ma näitex vaatan oma sõbra lauda siis saan mingi 20 kätt ja siis ütleb et observed laudade limiit on täis. ja peale seda kuvab ainult nende laudade statid kus mina istun, kui teil kuvab koguaeg siis äkki keegi saab õelda kuidas seda minagi teha saax kuna olex tore teiste laudade pealt info jaoks state koguda. ;D

  19. #139

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    nonii lugesin läbi ja endameelest sellist probleemi pole veel olnud kellelgi

    Mul selline jama siis et Ongames kui panen pokkertrackeri tööle siis ta kukub eelnevalt juba importitud käsi uuesti importima need ei lähe küll reaalselt statise alla aga esilehel kus auto importida saab seal on 3 kastikest üks neist on dublicates error ja hands vms ... et mille kuradi pärast ta mul paarkümendtuhat kätt alati peab dublikaatideks lugema enne kui saan hakata uusi käsi sisse saama ning tänu selle asi hakkab ka täiega hanguma ... on aimu ?

  20. #140
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma ei tea, kuidas OnGame's käsi nullitakse aga peale importimist peaksid käed ära nullima.

    Ehk funkab nii: Sule sine OnGame skin, impordi käed, sule PT3, viska kõik HH käed ära OnGame skin kataloogist, käivitan OnGame skin, mängi paar kätt, vaata kas käed tekkisid. Kui tekkisid proovi PT3-ega importida, kui impordib on probleem lahendatud.

Lehekülg 7, kokku 83 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES