Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 83 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 1655
  1. #161

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selge, tänud!

  2. #162
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma olen mõelnud, et peaks tegema kuskile avaliku weebi pakkujate serverisse postre baasi.. siis kõik mu HEMid läpakast või kodusest PC'st vms.. kasutaksid sama baasi... siis oleks seal kogu aeg kõige uuem andmebaas ja ei peaks USBi pulga või mälukaardiga exportima/importima handisid.

    ainuke mure on see, et kui hea nett on, et võrgu latenci ei hakkaks HEMi segama.

    krt.. see on ikka tõesti hea mõte.. saaks päeval tööl eelmise õhtu sessiooni analüüsida.. mudiu tavaliselt ei viitsi õhtul/hommikul kodusest PC'st seda exporti teha.

    enivei.. ma teen ära ja annan teada kas ja kuidas õnnestus.

  3. #163
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Arvan, et liiga aeglaseks jääb.

    Ma olen ise mõelnud, et teeks andmebaasi ainult meie foorumi kasutajatele enim levinud võrkude kohta. Midagi table rating.com taolist aga kus siis näeks peale kasumi ka statistikat.


  4. #164

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma ei tea kas seda on juba küsitud - olen aus ja tunnistan, et ei viitsinud kogu teemat läbi lugeda - kuid kui ma panen PT's filtri peale näiteks, et ta kuvaks ainult viimase kuu statte, kas siis ka HUD näitab ainult neid nendele mängijatele statte kellega ma selle viimase kuujooksul kokku olen puutunud?

    Sest players list, vasakul ääres, on ligi 6 korda vähem mängijate arvuga, kui ilma filtritetta.

    Loodetavasti oli loogiline seletus...

  5. #165
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    ma ei tea kas seda on juba küsitud - olen aus ja tunnistan, et ei viitsinud kogu teemat läbi lugeda - kuid kui ma panen PT's filtri peale näiteks, et ta kuvaks ainult viimase kuu statte, kas siis ka HUD näitab ainult neid nendele mängijatele statte kellega ma selle viimase kuujooksul kokku olen puutunud?

    Sest players list, vasakul ääres, on ligi 6 korda vähem mängijate arvuga, kui ilma filtritetta.

    Loodetavasti oli loogiline seletus...
    HUD-il peaks kindlasti olema eraldi settingud selle kohta ja kui ei ole, siis ta võtab ikka kõikide käte hulgast. Menüüfiltritel ei tohiks olla mingit kokkupuudet HUD-iga.

  6. #166

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    üritan siis laptopist käsi kätte saada , aga ei näe enam ühtegi kätt ei connecti ära siia postgresse vms

    selline error
    sama jama oli vana koduarvutiga kui laptop katki läks. aga siis ma ei osanud muud teha kui uuesti peale panna see postgres

    The server doesn't accept connections: the connection library reports
    could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting TCP/IP connections on port 5432?


    loodan, et on mingi lahenus. tahaks enda käsi ikka kätte saada siit. ise ei jaga eriti midaig sellest värgist.

  7. #167
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Arvan, et liiga aeglaseks jääb.

    Ma olen ise mõelnud, et teeks andmebaasi ainult meie foorumi kasutajatele enim levinud võrkude kohta. Midagi table rating.com taolist aga kus siis näeks peale kasumi ka statistikat.
    ma olen ise ka mäelnud selle asja peale.. ilgelt änksa oleks uude võrku limiiti kolides näha seal mängivate vendade statte.. kui selle keegi tööle saab, siis see on rage..

  8. #168
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    üritan siis laptopist käsi kätte saada , aga ei näe enam ühtegi kätt ei connecti ära siia postgresse vms

    selline error
    sama jama oli vana koduarvutiga kui laptop katki läks. aga siis ma ei osanud muud teha kui uuesti peale panna see postgres

    The server doesn't accept connections: the connection library reports
    could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting TCP/IP connections on port 5432?


    loodan, et on mingi lahenus. tahaks enda käsi ikka kätte saada siit. ise ei jaga eriti midaig sellest värgist.
    hemi foorum lahti ja otsi sealt.. ilge nikerdamine ja arvuti restartimine, aga saab hakkama mingi poole tunniga.. vista updated panevad HEMil juhtmed kokku.. aga kui kõik asjad step-by-step läbi teha, mis seal antud on, siis rohkem seda jama ei tohiks tekkida.. vähemalt mul pole tekkinud..

  9. #169
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    hemi foorum lahti ja otsi sealt.. ilge nikerdamine ja arvuti restartimine, aga saab hakkama mingi poole tunniga.. vista updated panevad HEMil juhtmed kokku.. aga kui kõik asjad step-by-step läbi teha, mis seal antud on, siis rohkem seda jama ei tohiks tekkida.. vähemalt mul pole tekkinud..
    Tal on PT3, mitte HEM aga jah, see peaks olema postgres probleem, mis kehtib ka HEM'i.

  10. #170
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tal on PT3, mitte HEM aga jah, see peaks olema postgres probleem, mis kehtib ka HEM'i.
    nägin jah et vales teemas.. aga kuna mul loopis HEM täpipealt sama errorit, siis arvasin, et ta postitas kogemata valesse teemasse..
    anyway, see protsess peaks suht sama välja nägema nagunii hemi ja pt3 puhul.

  11. #171
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    kas mingit tutorial videot leidub selle progre kasutamise kohta? Seal päris palju optsionseid kohe, ei oska nii laksust kasutadagi seda.
    Arvan, et mitte.

  12. #172

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Go to http://www.postgresql.org/ftp/binary/ and choose the applicable version number
    Then Choose Win32 on the next page then click on the postgreql-8.x.0-1.zip and the download will begin. Extract the files and begin the installation and when you get to the page where it asks for the username and password youll see a "Initialise Database Cluster" tickbox, please untick this and complete the installation. Basically when you untick this box then you tell it to use the old database however you must use the same version of PostgreSQL otherwise the Database folder wiill be on a different folder and it will need alternative instructions.


    saan aru pm mis tegema pean, aga ma ei leia enda versiooni sealt. 8.3.4 on mul arvutis, kas enda installi mis alles on võib ka kasutada või seal mingi special värk? või võin kasutada 8.3.X versiooni ka ?
    ei jaga seda värki õieti


    Edit: sain targemaks, kohe teen katse ja loodan enda käsi mitte kaotada.

    Edit: polegi nii saamatu, sain korda. paanitsesin üle veits, kuna kardsin et käed lähevad kaduma. ekamile minnes pole ka vist sellist tunnet.

  13. #173

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    ei saa triobeti käsi sisse importida :(
    Oskab keegi aidata?

  14. #174
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Mandre
    ei saa triobeti käsi sisse importida :(
    Oskab keegi aidata?
    PT3 Importimis lahter, seal teha MicroGaming aktiivseks ja paremal olevast menüüst võtta Microgaming Configuration, kus panna paika su GameHistory.dat fail, mis reeglina asub: C:\MicroGaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat


  15. #175

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Asi ongi selles et seal ei ole seda microgamingut :(
    PS. Tegu on trial variandiga

  16. #176
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Uuenda oma PT3 ära versiooniks 3.00 beta 26.

    Kui sul on PT3 olemas, siis uuenduse saad siit: http://www.pokertracker.com/products...3.00.b26.2.exe

    Kui sul ei ole PT3, siis täis versiooni saad siit: http://www.pokertracker.com/products...26.2.pgsql.exe

  17. #177

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suured Tänud :P

  18. #178
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pole probleemi.

    Edu laudades!

  19. #179
    goldec
    Guest

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Beta 27 tuli välja.

    Added:
    • TableTracker: Scoring functionality
    • TableTracker: Advanced Filtering
    • Hud: New stat options: Position, Transparent background (stats only, not groups), percent makeup
    • Hud: In the config dialog, you can replace the current profile data with the default profile
    • Hud: Ability to set selected Hud profile as default for the current table type


    Kogu changelist siit.

    HUDile suur update.

  20. #180
    goldec
    Guest

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vajutad "Begin auto import" ja lähed mängima.
    Nii lihtne ongi :)

Lehekülg 9, kokku 83 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES