Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1321222324253373 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 1655
  1. #441
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Hakkan juba PT-d vihkama, kuna see teeb täpselt seda, mida ise tahab, nimelt on mul selline probleem, et ta ei taha mul statse lauda kuvada üldse, vahel võtab aega 20 minutit, et need lauda tuleks, siis teinekord ei tule üldse ja täna on juba next level värk ehk kuvab mulle mingeid suvaliste väntade statse lauda, kellegil on midagi sarnast olnud, oskab keegi öelda mida teha ??? Kusjuures käsi impordib ilusti...
    Mängid primas? Kui jah kustuta gamehistory.dat

  2. #442

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mängid primas? Kui jah kustuta gamehistory.dat
    Ma mängin starsis, ma ei tea kas see on prima :(

  3. #443
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Ma mängin starsis, ma ei tea kas see on prima :(
    Ei see ei ole prima. PokerStrs läbiloetud failid ära liigutab?

  4. #444

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ei see ei ole prima. PokerStrs läbiloetud failid ära liigutab?
    Eeem..arvutid ja nende käsitlemine on mu nõrkus, ma ei oska seda vaadada kuskilt :-\

  5. #445
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mina pole üldse PT3 beetaga rahul. Mängin Triobetis muidu.

    Installin ära, hakkab tööle kenasti, HUD ja muu. Ja siis päeva-paari pärast ei lähe PT3 enam käima, ajab jama, et ei saa andmebaasiga ühendust. Ma ei teagi, palju ma reinstalli olen teinud, 5x kindlasti.

    Eile ei hakanud isegi peale reinstalli normaalselt tööle, st töötab jah, aga Triobetiga jooksvalt ühendust ei saa, ainuke võimalus on pärast tagantjätgi käed gamehistory.dat failist importida. HUD-i võisin ära unustada.

    Igatahes, kui see beeta stabiilsemaks ei lähe, siis pean hakkama HEM-i poole vaatama...

  6. #446
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    viimast stabiilset buildi oled ka proovinud? (5.2)

  7. #447

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas sul on vista?
    Mul ka vistaga tuli see viga paar korda. Sel juhul vaata seda:
    http://www.pokertracker.com/forums/v...p=49762#p49762

  8. #448

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT foorumis on kõik vead välja tood otsi ülesse milline kamm sul on ja tee sealt õpetuse järgi. ei ole ju midaig rasket

  9. #449

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT3 muidu töötab ilusti aga kui ära installisin koos andmebaasiga Postgres siis tekitas see install mulle WinXP lisaks ühe windowsi kasutaja nimega "postgres" Ehk siis kui arvuti käima panna on algselt 2 kasutaja valik ees windowsisse sisselogimiseks - "minunimi" ja "postgres"

    On see normaalne, et see teise kasutaja juurde tekitab? Võib selle kustutada või on see vajalik?

  10. #450

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    probleem siis selles, et PT3 ei näita turniiridega võidetud raha! mängitud käed ja buyin summad on näha, aga seda et turna võidetud ei kajasta :-[ (mänginud 3 turniiri). kasutan "trial" versiooni.

  11. #451
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas vaporum
    probleem siis selles, et PT3 ei näita turniiridega võidetud raha! mängitud käed ja buyin summad on näha, aga seda et turna võidetud ei kajasta :-[ (mänginud 3 turniiri). kasutan "trial" versiooni.
    Pokerstarsis menüüst - Request > Tournament History > My last 3 Tournaments

    Siis nad saadavad sulle E-mailile vajaliku info, copy kogu maili sisu kuhugi *.txt file ja Pokertrackerist vali Manual Import > Import from file(s)

    Kahjuks pead seda koguaeg hakkama käsitsi tegema, automaatselt ei saa, sest Starsi Hand History filedel pole kaasas infot turniiri tulemuste kohta.

  12. #452
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    On see normaalne, et see teise kasutaja juurde tekitab? Võib selle kustutada või on see vajalik?
    on normaalne. postgres jooksutab selle kasutaja alt oma protsesse, kui kustutad siis võib arvata, et ei tööta enam.
    kui sind häirib, et pead iga kord kasutaja valima peale arvuti käivitamist siis minul aitas kui eemaldasin .NET Framework 1.1 arvutist. võibolla pead veel mingeid asju kontrollpaneeli kasutajakontode osast näppima

  13. #453
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    selline küsimus.
    kuidas lõpetada ära Tabel Trackeri tellimus...ostisn endale PT micro ja sain kaasa 1 kuu tasuata Tabel trackerit...edaspidi pidi aga automaatselt MBst maha minema see raha 14.99$
    Kas piisab sellest kui MBs määratud makse canceldada!?

  14. #454
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    See turnade osa PT3'l on kuidagi imelik, ei loe üldse Pokerstarsi SNG rahasid. Turnasid arhivverib muidu, aga rahad on tema järgi 100% puhas miinus. See peotäis SNGsid, mis ma proovinud olen, võitnud tõesti pole, aga teisi-kolmandaid kohti on küll olnud.

    Või on PT3 ikkagi pelgalt rahalaua vahend?

    ja üldse, kui palju on turnades HUDil mõtet, eriti mitmelauaturniiridel? Seal ei jõua ju mingit statsi korjata, kogu aeg tõstetakse ringi ja erinevates turna faasides mängitakse jube erinevalt.

  15. #455
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    ise pead tulemused lisama PT3 turnade kohta

  16. #456

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***




    Tegin kõik PT3 õpetuse järgi ära, aga ikka ei taha importima hakata.
    keegi oskab aidata?

  17. #457
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Daljoh, aitüma, nüüd sain pihta. Teinekord on vaja tuhmi pead õigele poole keerata :)

    J0kker, installi PT3 saidilt beeta upgrade, mina ilma selleta Microgamingut importima ei saanud. Pärast seda töötas... enam-vähem.

  18. #458
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas J0kker



    Tegin kõik PT3 õpetuse järgi ära, aga ikka ei taha importima hakata.
    keegi oskab aidata?
    Sul on vana PT3 versioon. Sinu versioon on v3.00 build 5.2 (pärineb ajast 6. august, 2009) aga kõige uuem versioon on v3.00 beta 29.1 (lasti välja 1. oktoober, 2009), mille saad tõmmata: http://www.pokertracker.com/products...3.00.b29.1.exe

    Tõmba ära, sulge PT3, installi ja testi ning ütle, kas hakkas tööle või mitte.

  19. #459

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist.
    Küsimus, et kui enne PT3 (60 päevane trial) näitas statistikat, siis täna, millegi pärast ei näita. Vajutan Start HUD sisse, käsi impordib aga näite ei kuva.
    Kui üritan vaadat seda PT3 õpetuse linki (+ mõned lingi veel) , siis viskab ette ainult pokkeriprod.com avalehe?

  20. #460

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas PT3 litsentsi sai soetada ka Starsi FPP´de eest? Kui jah siis mitu FPPd? Kahjuks ei saa ma ise nende veebile ligi (tööjuures filter blokib)...



Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES