Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 83 EsimeneEsimene ... 2230313233344282 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 1655
  1. #621
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas sa istusid ikka lauas? Enam ei saa MG-d datamineda ja ehk üleüldse ei salvesta enam käsi?
    Jah, ikka istusin lauas, mitte ei dataminenud.

  2. #622

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Praegu peaks ranka ütlema et õiged mehed mängivad ilma HUD'ta.

    Aga tee housekeeping ära. Mul võttis see ükskord mingi 2 päeva aega.
    P.S - uus versioon ei tule siis kui HK teed. See tuleb endale PT kodukalt tõmmata! Või sain ma milletki valesti aru!
    Housekeepingut teen juba iga päev, ei aita:D Ja PT3 lehelt ma küll ei leia mingit updatemise kohta..vbl olen pime, võta näpiust.

  3. #623
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Housekeepingut teen juba iga päev, ei aita:D Ja PT3 lehelt ma küll ei leia mingit updatemise kohta..vbl olen pime, võta näpiust.
    http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

    Sealt võrdle oma versiooni ja nende versiooni numbreid. Kui neil on uuemad, tõmba alla upgrade fail. Võid ka beetat proovida, mina kasutan seda.

    PostregSQL renistall ehk aitab ka.

  4. #624

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Üldküsimus, et kuidas oma andmebaasi backuppida? Kuskil postgres kataloogis on kogu baas ja see kataloog lihtsalt copy või siis PT3 kaudu mingi export teha?

  5. #625

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php

    Sealt võrdle oma versiooni ja nende versiooni numbreid. Kui neil on uuemad, tõmba alla upgrade fail. Võid ka beetat proovida, mina kasutan seda.


    Uusim versioon ilusti olemas ja selle virtsa ka reinstallisin, kasu ikka null :S
    PostregSQL renistall ehk aitab ka.

  6. #626

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul ausalt öeldes täpselt sama mure. Kui importima paned, nii tõmbab CPU kooma. Ei kujuta ettegi, mis tal häda on. Ei aita see, ei too.
    4 laual kannatab kuidagi ära mängida, aga see on kah kohati ikka väga närvesööv, kui tuleb lihtsalt vaadata, kuidas ässad või kunnid niisama mucki lendavad. Üldse on selle PT3-ga pidevalt igasugust jama, et lausa kahetsen selle ostu juba nüüdseks. :(

  7. #627

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas teistel on ka selline asi, et kui oled mingi aja mänginud cashi, siis poketracker viskab midagi sellist ette:
    The maximum amount of observed hands has been reached. No more observed hands will be imported until poketracker...
    This is pokerstars requirement.

  8. #628
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere

    selline probleem PTR3ga et kui vajutan nime peale siis läheb laud nö mitteaktiivseks ja ei kuva pop up...teises arvutis seda jama pole olnd kuigi mõlema konfid samad....äkki keegi oskab aidata...oleks ilmatuma tänulik:)

  9. #629
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olympus999
    Kas teistel on ka selline asi, et kui oled mingi aja mänginud cashi, siis poketracker viskab midagi sellist ette:
    The maximum amount of observed hands has been reached. No more observed hands will be imported until poketracker...
    This is pokerstars requirement.
    nojah, kiri ise ju ütleb, misasi ta on:) PS ei luba dataminingut ehk sa pead lauda istuma, et käed salvestuks. Ainult väikse hulga lubab, siis pead pool tundi vahet pidama ja pokertrackerile restardi tegema, pmst mõttetu.

  10. #630

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    nojah, kiri ise ju ütleb, misasi ta on:) PS ei luba dataminingut ehk sa pead lauda istuma, et käed salvestuks. Ainult väikse hulga lubab, siis pead pool tundi vahet pidama ja pokertrackerile restardi tegema, pmst mõttetu.
    Küsisin sellepärast, et HEM-i kasutaja ütles, et tal pole sellist asja...

  11. #631

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Otsin siiani PT3 võimalust näha full raportit mängija statside ja käitumiste kohta. Mõni on siia foorumisse ka postitatud, et teised saaksid analüüsida aga no kui vaja siis ei leia muidugi ühtegi näidist.

    Ehk nimetatakse player details vms? Väljavõttel PT3 logo taustaks. Mõistate mida otsin või jäängi edasi vastuseta? :D

  12. #632
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Otsin siiani PT3 võimalust näha full raportit mängija statside ja käitumiste kohta. Mõni on siia foorumisse ka postitatud, et teised saaksid analüüsida aga no kui vaja siis ei leia muidugi ühtegi näidist.

    Ehk nimetatakse player details vms? Väljavõttel PT3 logo taustaks. Mõistate mida otsin või jäängi edasi vastuseta? :D
    Eeee... jah. Ülevalt sakist Texas Holdem -> Cash games -> otsid listist välja kasutaja ning valid alasaki Details

    Kas see oli info mida tahtsid?:)

  13. #633

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Aga kuskilt ta andis välja veel sellise ülevaatliku exporditava (jpg/png vms) lehe kujul raporti. Suur, detailne ülevaade, PT3 logo taustaks...

  14. #634
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Aga kuskilt ta andis välja veel sellise ülevaatliku exporditava (jpg/png vms) lehe kujul raporti. Suur, detailne ülevaade, PT3 logo taustaks...
    Sealsamas Details graafiku kõrval paremal serval on ikoon, millele vajutades tuleb see graafik eraldi aknas lahti, seal on ka export nupp.

  15. #635

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Krt ma olev vist täispime.... näidake näpuga ette kus see details on?


  16. #636

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    tõmba uuem versioon.


  17. #637
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***


  18. #638

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Graafiku saab sealt jah välja, seda tean. Aga ju siis mul on vaja uuemat versiooni, et see Details tab tekiks?

  19. #639
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    aaa ,see. irw, see on tõesti freaky, et details tabi ei ole, see peaks vasakult teine olema, generali ja handsi vahel.
    Re-install, upgrade vms

  20. #640
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    sõbrakesed, kas keegi oskab öelda, miks mul pacificus hud ei tööta?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES