Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 82 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Kuradi tracker ajab mind nii tilti. Iga kord, kui teen arvutile resa vms ja olen sunnitud trackeri sulgema, siis peale uuesti avamist pean tunde ootama, et see hakkaks midagi tegema...keegi oskab midagi soovitada?
    Ehk housekeeping aitab?

  2. #2

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Ehk housekeeping aitab?
    essugi pole abi, iga kord kui käima panen siis hakkab oma dublikaate tegema ja põmst nagu käiks ükshaaval kõik käed läbi, mis ma kunagi mänginud olen

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    essugi pole abi, iga kord kui käima panen siis hakkab oma dublikaate tegema ja põmst nagu käiks ükshaaval kõik käed läbi, mis ma kunagi mänginud olen
    Nii, mina mängin Full Tildis, ma ei tea, kus sa mängid ja kas järgnev jutt kehtib ka teiste saitide puhul:

    Auto Importi stoppimisel tõstab PT3 vastavad käed pokkerisaidi history kaustast kuhugi processed käte kausta. Seda aga ei saa ta teha, kui pokkeriklient lahti on, ilmselt hoiab see neid faile kuidagi kinni vms. Sellisel juhul, kui stopid auto importi samal ajal, kui klient veel lahti on, jäävad failid liigutamata (kuigi sa saaksid neid ise käsitsi ka ära vedada sealt) ja järgmine kord on uued failid vanadega segamini ja hakkabki dublikaate leidma. Lahenduseks on meeles pidada, et alati enne importimise stoppamist sulgeksid pokkerikliendi.

    Üldiselt mina olen PT3ga väga rahul ja ma usun, et kõik probleemid leiavad manualide või PT3 foorumitest otsimisega lahenduse.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mina ei saa jälle näiteks aru, miks PT3 otsustas eilsest sessist ainult poole importida, teine pool on kadunud. Kusagil pole neid käsi enam, PT3 processed kataloogist proovisin ka võtta, aga ütles, et ainult duplikaadid on seal, 0 kätt imporditud. funk dat.

    Pean Cake supporti kirjutama ja tellima eilse hand history, uuele katsele minema.
    Varem pole sellist huumorit olnud.

  5. #5

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on algusest saati selle trackeriga ainult jama olnud, nüüd ta otsustas, et mul pole HUD-i ka vaja, kohe kui selle käima pannen on kranteeritud, et arvuti on koomas. Ma ei tea, peab vist HEM-i proovima.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    irww,

    jah nyyd sain lõpuks asjale pihta

    suured tänud:) töötab palju kiiremini

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Veendusin veelkord (miski 10 x juhtunud) ja viimast korda, et PT3 on täielik saast.

  8. #8
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mis juhtus

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Proge, mis nõuab tohutult resurssi, ei impordi kõikek äsi, HUD on vinge delayga, importimine üliaeglane ja et HUD korralikult töötaks peab alati andmeaasi korrastama aga clusterdamine võtab ilmatu aja.

    Disain on muidugi hea aga töökindlus 0.

  10. #10

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Proge, mis nõuab tohutult resurssi, ei impordi kõikek äsi, HUD on vinge delayga, importimine üliaeglane ja et HUD korralikult töötaks peab alati andmeaasi korrastama aga clusterdamine võtab ilmatu aja.

    Disain on muidugi hea aga töökindlus 0.
    mul on järelikult hea arvuti, kuna pole ühtegi sellist probleemi :)Importi/exporti küll ei kasuta ka tõepoolest.

  11. #11
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas r3o Vaata postitust
    mul on järelikult hea arvuti, kuna pole ühtegi sellist probleemi :)Importi/exporti küll ei kasuta ka tõepoolest.
    +1
    mul on 3a vana läpakas ja jookseb ilusti.
    ei ole mingisuguseid probleeme.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ranka, mis krdi saan sul see arvuti siis on? 1,8GHz läpakas 1,5GB mäluga jooksutab PT3-e nagu vana mees. Käivitub HEM-ist kiiremini, HUD ilmub lauda kui olen SB-l, ehk vaid ühe käe möödudes, korrastust ei tee tihedamini kui korra kuus...mina olen rahul.

  13. #13

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas PT3 saab ka kuidagi ise mingi custom valemi põhjal HUDi kuvada laua keskmiseid numbreid? Tekkis väike mõte NL2 puhul, et kui saaks mingi valemiga võtta arvesse lauas olevate mängijate stacke, VPIP, PFR ja mõnda muud näitajat ... need valemisse toppida ja lauda kuvada selle valemi põhjal mingi number.

    Kõrgemas limiidis vist ei oleks väga mõtet aga NL2 puhul saaks mõistliku valemi puhul kindlasti lihtsa ülevaate kas on hea laud või mitte. Kasutan praegu laua keskmist VPIP näitajat aga kui mingi venna stack on 0,5$ siis ei ole just eriti kasu temast kui ta on 60/50

  14. #14

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuidas Prima turnadel HUD'i tööle saada ?

  15. #15

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Küsimus stati kohta - kui vastane teeb preflop raise, callin ja näeme floppi. Vastane teeb cbeti, ma tõstan selle üle, vastane foldib.

    Kas flopil sellises mängus näitab vastase foldimise sagedust ainult "Fold to F Raise" ? Tahaksin näha statti "Fold to Flop CBet raise" aga sellist ei leia PT3s ... või on siiski see olemas?

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi sellist valikut panna laudadesse, fold to 4BET? :D

  17. #17
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul selline probleem, et tahaks osa hästi vanu käsi ära kustutada. ... et ta ei näitaks graafikutes ja andmetes mingeid hästi-hästi vanu käsi. Millises kaustas midagi kustutama peaks?

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Mul selline probleem, et tahaks osa hästi vanu käsi ära kustutada. ... et ta ei näitaks graafikutes ja andmetes mingeid hästi-hästi vanu käsi. Millises kaustas midagi kustutama peaks?
    Ühesgi kaustast sa ei tohi lampi mitte midagi ära kustutada. Mul ei ole enam PT3-me (ei kasuta) aga PT3-el on sisseehitatud käte kustutamise funktsioon, mida tuntakse nime all "Purge Hands". Seal saad valida limiiti, aega, mängutüüpe, kasutjaaid jne. kuidas käsi täpselt kustutada.

    Kahjuks ei mäleta, kus see täpselt asus, vist oli Database Managmendi all.

  19. #19

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Unable to launch auto-import for site: OnGame. Reason: OnGame auto-importer needs configured.
    Vot nii ütleb, europokeris nagu ei leidnud ka kus on handhistory kaust ja midagi ette võtta ei oska, statse ei kuva ega miskit. Teab keegi aidata?

  20. #20
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Fatal Exception during Auto-Import process: Access violation (0) (Flags: 0; Address: 0x00427b3a; EIP: 0x00427B3A)

    hud ei tööta ja käsi ei impordi, lasin uuesti peale. miski ei aita

    edit: database update tegin ka ära

Lehekülg 41, kokku 82 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES