Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 83 EsimeneEsimene ... 2262707172737482 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 1655
  1. #1421

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kas on võimalik osta kellegilt PT4 koodi?? Või tuleb sellest tõesti mingit jama nagu eelnevalt kirjutati ja ainuke variant olekski täis laks ise osta kodukalt?

  2. #1422

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    See kahe peale, kellegilt ühe koodi ostmine on IMO suht mõttetu tegevus. Kui vähegi huvi pokkerit stabiilselt mängida, siis kasvõi see small stakes version õigustab ennast 110%. Ise tiksun 10k kätt kuus ja ei kahetse seda väljaminekut, pole teine eriti suur ka ju jätad kaks nv joomata ning olemas. Mis veel arvan, siis juba see on väärtus omaette, et saad 100% kindel olla, et mingeid jamasid ei tule. Kui pole kindel, et stabiilselt mängida tahad, siis pole mõtet eriti HUDi peale mõelda või läbi ajada mingite RealtimeHUDiga ja universal replayeriga või äkki veel midagi tasuta olemas.

  3. #1423

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    andke nüüd keegi nõu, kuidas pokertracker 3me husng-sid lugema saaks panna, esimest posti lugesin, aga no ei toimi mul asi

  4. #1424
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    andke nüüd keegi nõu, kuidas pokertracker 3me husng-sid lugema saaks panna, esimest posti lugesin, aga no ei toimi mul asi
    Veendu, et Pokerstars salvestaks nii käed kui ka turniiride kokkuvõtted inglise inglise keeles

    Siis veendu, et PT3 impordiks mõlemad - nii käed kui ka turniiride kokkuvõtted. Kui ta seda teeb on asi korras. Kui ei tee, siis on miski muu jama,

    Üldiselt PT3 on vana ja soovitan minna üle PT4 peale. Nii või naa kunagi pead selle sammu tegema.

    TÄHELEPANU HUSNG MÄNGIJAD

    Viimase versiooniga parandati ära EV, aga selleks peate KÄSITSI uuendama ära turniiride tulemused. Selleks PT4 > Results > Edit Tournament Filters. Siis valige kuu päevaks alates 10. mai (tegelt oli 14, aga vahet ei ole), siis kõik turniiride ja vajutage nupule Detect.

  5. #1425
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Keegi kuidagi HEM1-st notesid on saanud PT4-ja? HEM1 salvestab exportides .HMNotes formaati, PT4 tahab impordiks .ptnotes formaati...

  6. #1426
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Keegi kuidagi HEM1-st notesid on saanud PT4-ja? HEM1 salvestab exportides .HMNotes formaati, PT4 tahab impordiks .ptnotes formaati...
    https://www.pokertracker.com/forums/...ic.php?t=43657
    Ehk on abi.

  7. #1427
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tänud, saab jep nii hakkama

    Uus mure - HUD-i konfides ei suuda leida SB VPIP ja BB VPIP statse :(

  8. #1428

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Läpakal PT3.
    Kas HUDi saab kasutada, kui PT3 ise on kinni?

    Ei soovi mängu ajal graafikut vaadata, kuid vastaste statse oleks vaja näha.

    Any ideas?

  9. #1429
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kuis see võimalik on, et HUD jookseb, kui PT3 pole lahtigi?
    Tundub veits unreal mulle :D
    Kas lihtsam pole lihtsalt mitte graafikut vaadata @ HCC? :D

  10. #1430
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tänud, saab jep nii hakkama

    Uus mure - HUD-i konfides ei suuda leida SB VPIP ja BB VPIP statse :(
    V6ta lihtsalt VPIP stat ja siis paremal kastist kus saab selle stati fonti jms muuta saab ka positsiooni valida.

  11. #1431

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kuis see võimalik on, et HUD jookseb, kui PT3 pole lahtigi?
    Tundub veits unreal mulle :D
    Kas lihtsam pole lihtsalt mitte graafikut vaadata @ HCC? :D
    HEMis peaks sarnane võimalus olemas olema.
    Graafiku mitte vaatamine on raske, sellepürast otsingi lahendust.

  12. #1432
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Graafiku mitte vaatamine on raske, sellepürast otsingi lahendust.
    See ei ole lahenduse otsimine, see on probleemi peitmine/vältimine...

  13. #1433
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mõningaid asju HUD-i juures ei suuda ise timmida...

    1) HUD-ile klikkides näitaks $ seisu vastasega, mitte $EV seisu nagu by default on

    2) Table stats - kas selline asi on võimalik lisada nagu HEM1-l oli, et 3 viimase käe tulemus ja sellele lefty-clickida siis avab käe? Tean, et ülevalt saab võtta Hand History Viewer, aga see vahe suht oluline minu jaoks kas peab tegema 1 või 2 klikki

    3) Selline stat nagu Bet versus missed cbet - ehk kui ma cbeti flopis tegemata jätan, kui tihti protsentuaalselt vastane turni välja betib.

  14. #1434
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mõningaid asju HUD-i juures ei suuda ise timmida...

    1) HUD-ile klikkides näitaks $ seisu vastasega, mitte $EV seisu nagu by default on

    2) Table stats - kas selline asi on võimalik lisada nagu HEM1-l oli, et 3 viimase käe tulemus ja sellele lefty-clickida siis avab käe? Tean, et ülevalt saab võtta Hand History Viewer, aga see vahe suht oluline minu jaoks kas peab tegema 1 või 2 klikki

    3) Selline stat nagu Bet versus missed cbet - ehk kui ma cbeti flopis tegemata jätan, kui tihti protsentuaalselt vastane turni välja betib.
    1) HUDi confides, võta "popup groups" ülevalt äärest ja saad popupi confida.
    3) probe(OOP) ja float(IP)

  15. #1435
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tänud!

  16. #1436

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kellegil ideid, kuidas PT4 lubab märgistada seda, et ma olen ise teinud mängija kohta notei? Praegu teeb selle kollase kastikese ümber notesi kasti, kui olemas minu note või notetrackeri oma, aga tahaks pilku peale visates HUDile teada ka kas ma ise ka midagi kirjutanud olen.

    Teine küsimus, kas seda notei kasti HUDis suuremaks ka saab või pean rohkem täpsust harjutama?

  17. #1437
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Kellegil ideid, kuidas PT4 lubab märgistada seda, et ma olen ise teinud mängija kohta notei? Praegu teeb selle kollase kastikese ümber notesi kasti, kui olemas minu note või notetrackeri oma, aga tahaks pilku peale visates HUDile teada ka kas ma ise ka midagi kirjutanud olen.

    Teine küsimus, kas seda notei kasti HUDis suuremaks ka saab või pean rohkem täpsust harjutama?
    Mõlemat ei saa.

  18. #1438
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kuidas PT4st mingit certain handi otsida? kui panna see "get all hands" siis ta ei kuva ära seda, mby sest käsi nii palju? weird.

  19. #1439

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    pockertracker 4 töötab mul triopetis väga hästi,
    aga nüüd tahaks pokerstarsi kasutajat ka lisada sinna.
    aga lihtsalt ei leia mu nime ja kõik. esimesel lehel pole ka vastust.
    aju valutab juba krt.
    tegin nii view stats - player - choose new player - minu nick ja ei midagi :S

  20. #1440
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas brunn Vaata postitust
    pockertracker 4 töötab mul triopetis väga hästi,
    aga nüüd tahaks pokerstarsi kasutajat ka lisada sinna.
    aga lihtsalt ei leia mu nime ja kõik. esimesel lehel pole ka vastust.
    aju valutab juba krt.
    tegin nii view stats - player - choose new player - minu nick ja ei midagi :S
    Ma ei saa aru, kust sa View Stats leidsid. Võta vasakult Player > Choose New Player > Search Player. Kas sealt ka ei leia ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES