Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 83 EsimeneEsimene ... 33414243444553 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 1655
  1. #841
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kas PT3s saab kuskilt Rakebacki ka lisada graafikutesse?
    mitu % RB on? ja ikka MGRist?
    võin sulle selle stati teha ja saata.

  2. #842
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kas PT3s saab kuskilt Rakebacki ka lisada graafikutesse?
    http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php?f[page]=9

    seal on üks "rakeback(for graphs)"
    ei tea kui hästi töötab/näitab

  3. #843
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT rakebacki statid graafikutesse:
    http://www.pokertracker.com/reposito...earch]=korjusk

  4. #844
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php?f[page]=9

    seal on üks "rakeback(for graphs)"
    ei tea kui hästi töötab/näitab
    andke teada kui see ei tööta.

  5. #845
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    Kuskohast ma selle faili sisse impordin?

    Pole oluline, juba leidsin juhendi. Neile, kes ei leia, siis juhendi tekst spoileris:
    ( Click to show/hide )


    Esmapilgul tundub, et toimivad veatult, väga mõnush! 5+ töö
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 16.08.10 at 20:13

  6. #846

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas keegi oskab öelda mis võib viga olla? otsisin küll aga ei leidnud vastust.
    nimelt lauad n.ö. üksteise all aga HUD oleks ikka nagu ühel tasandil. vahepeal töötab mõnda aega normaalselt siis jälle viskab selliseks
    pilt

  7. #847

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    oskab keegi öelda, kas PT3 töötab PKR'is ka ?

  8. #848

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Unable to launch auto-import for site: OnGame. Reason: OnGame auto-importer needs configured.
    Vot nii ütleb, europokeris nagu ei leidnud ka kus on handhistory kaust ja midagi ette võtta ei oska, statse ei kuva ega miskit. Teab keegi aidata?

  9. #849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    mine PT kodukale ja seal on "guides & how to", seal leiad õpetuse kuidas confi paika saada.

  10. #850

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Seal oli nädiatud kuis setup wizardis seda seadistada, kuid setup wizard ma avada ei saa, muidu leidsin lõpuks faili kus handhistory on, seadistasin pt3s ka sellesse kausta importima, kuid ei miskit.

  11. #851

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul housekeeping juba perve päeva kestnud, aga nüüd oleks aeg mängima hakata. Küsimus, et kui ma selle praegu katkestan ja hiljem uuesti tööle panen, kas ta siis alustab otsast peale või jätkab sealt kus enne pooleli jäi? 8h kestnud juba, ei jaksa enam oodata :D

  12. #852
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Mul housekeeping juba perve päeva kestnud, aga nüüd oleks aeg mängima hakata. Küsimus, et kui ma selle praegu katkestan ja hiljem uuesti tööle panen, kas ta siis alustab otsast peale või jätkab sealt kus enne pooleli jäi? 8h kestnud juba, ei jaksa enam oodata :D
    Mul läks pea 24 tundi ja kui ära kaktkestasin läks pärast ikka sama kaua :(

  13. #853

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Eeem, mul on selline probleem filtritega:



    Kellegil ka midagi sellist juhtunud?

  14. #854

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    PT3 ikoonilt lauas saab võtta Show Last Hand ja selle markeerida hilisemaks vaatamiseks, aga ma ei leia nuppu, kust need käed mis ma sessi ajal markeerisin, ette tuua, peale sessiooni lõppu. Teab keegi?

  15. #855
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi oskab aidata..Tegin formati, aga käsi ma ära ei kustutanud, panin kõik käed PT3'e tagasi, aga näitab ikka, et olen kõigest 10 kätt mänginud :\ ??

  16. #856
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kas keegi oskab aidata..Tegin formati, aga käsi ma ära ei kustutanud, panin kõik käed PT3'e tagasi, aga näitab ikka, et olen kõigest 10 kätt mänginud :\ ??
    Oled ikka sinu kasutaja paremalt valitud?
    Määrasid default kasutaja ka ära?

    Spoileris on õpetus
    ( Click to show/hide )


    Oli selles mure?

  17. #857
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei olnud sellest ka abi..oeh, see ei saaks ju nii olla, et kui ma olen kõik käed ilusti sisse pannud siis ta ikka jamab nii :\

  18. #858

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas kõik kasutavad hudi kellel on PT3? Ma ise ainult analüüsin enda pela.

  19. #859
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ostsin 800k kätt ja nüüd olen hädas nende sisestamisega PT3-e.
    Kas keegi hea inimene oskab seda arvuti-kaugele inimesele lahti seletada, kuidas see täpselt käib?

  20. #860
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
    Ostsin 800k kätt ja nüüd olen hädas nende sisestamisega PT3-e.
    Kas keegi hea inimene oskab seda arvuti-kaugele inimesele lahti seletada, kuidas see täpselt käib?

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 43, kokku 83 EsimeneEsimene ... 33414243444553 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES