Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 83 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1655
  1. #81

    Re: Poker tracker

    Mul nüüd selline prob. et installisin PT3 ja lööb mulle sellise teksti . Unable to login database (PT3DB) Reason; could not connect to server :Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host ´localhost

  2. #82
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Poker tracker

    Tsitaat Algselt postitas pharmacc
    Mul nüüd selline prob. et installisin PT3 ja lööb mulle sellise teksti . Unable to login database (PT3DB) Reason; could not connect to server :Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host ´localhost
    Kuidas postgreSQL installisid? Automaatselt koos PT3-ga või manuaalselt?

  3. #83

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi oskab öelda miks mul PT3 HUD ei uuenda lauas statse?Peab ise vajutama reset ja siis alles uuendab statse.
    Mul PT3 praegu trial.
    Ja enda statse uuendab ilusti aga vastaste omad ei uuene...

  4. #84
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma ei ole PT3-ega kokku puutunud aga PT2 HUD'il oli lisa filter, et uuendagu statte iga X käe tagant. Ehk PT3 sama filter olemas ja see sul peale jäänud - otsi HUD'i filtridest.

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Poisid jagage oma HUD layoute pls.

    Kellel ära värvitud?!

  6. #86
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Poisid jagage oma HUD layoute pls.

    Kellel ära värvitud?!
    PT3-es tegin mina täpselt samasuguse layouti nagu mul HEM-is, nii laual, kui ka popupid. Kes mäletab mu esimestest videodest, siis on väike erinevus sees - lauas kasutan ainult VPIP, PFR, AF ja hands statte.

  7. #87
    goldec
    Guest

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ehk jagad?
    Huvitav oleks vaadata kuidas sul popupid tehtud on.

  8. #88
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kurvastusega pean ütlema, et mul ei ole enam PT3-e arvutis - uninstallisin ta ära, kuna trial sai nii või naa läbi ja enne ei hakka sellega mässama, kui mu soovitud last x days filter on HUD-is olemas.

  9. #89

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas Poker Trackerit kuidagi triobetis saab kasutada?

  10. #90
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Kas Poker Trackerit kuidagi triobetis saab kasutada?
    PT2 saab, PT3 veel mitte.

  11. #91

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    keegi HUD layouti tahab siis mul selline.
    Pop up on siis ranka HEMi Hudist copytud.

    [img width=130 height=165]http://img514.imageshack.us/img514/9894/30121394en3.th.jpg[/img]

  12. #92
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: POKER TRACKER 3

    Tsitaat Algselt postitas Tisko
    Toon selle jutu offtopicust asjakohase teema juurde:

    Ma ise olen ka registreeritud PT3 omanik ja ei kurda, kuigi ilmselgelt ma pole sama nõudlik kasutaja kui ranka saab olema.
    Siinkohal oleks ka sobiv PT3 peale mõtlevatele lowrolleritele vihjata, et on üks hea moodus, kuidas PT3 ausal!!! teel ilma otseselt maksmata välja teenida, kui evaluation period on läbi saamas. Üldiselt ma boonusehooramist ei fänna, kuid minu hinnangul oli see kasumlikum ja lihtsam kui ükski muu boonusehooramine. Tuleb minna lihtsalt PT3 kodulehele ja kui üleval ääres on red kingsi bänner siis seda klikkida ja järgida juhiseid (liituda sealt kaudu red kingsiga (ongame) ja mängida kõigest 250 punni, sng mängijale tähendab see kõigest näiteks 50 korda $11 sng) aga kui seal on titan pokeri vastav pakkumine (eestlastele ei toimi, eksole) siis refreshida PT3 lehte nii kaua, kuni tuleb red kingsi oma. 250 ongame punktikese eest PT3 litsents, ülimalt hea diil imo.
    Kui ma olen oma accounit reganud redkingsi ja kasutanud PT3 boonuskoode, siis kas ma pean KOHE peale regamist saatma PT3 suppordile kirja või pean alles siis, kui 350 punni täis?

  13. #93
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    sorri hilinenud vastuse pärast ja ma ei mäletagi, kumba pidi oli, igatahes milles ma olen üsna kindel, et seal PT3 lehel oli piisav info selle kohta, mul igatahes mingit segadust ei tekkinud.

    ja kui "350 punni" pole näpukas siis nad on vist nõuet 250 pealt ülespoole kergitanud..

  14. #94
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei ole näpukas, seal oli 350 punni eest ja peab tegema vähemalt $40 deposiidi. Uurisin seda sellepärast, et ma ei viitsinud PT3 supporti kaubelda eraldi paymenti jaosk, oleks netellerist pappi saanud kingsi ja seal ära teinud aga ei viitsi toda ka teha. Ju kauplen neid, et saan läbi Starsi kande teha ja maksan ära.

    Ja minu jaoks on PT3 ikkagi nuts, parem kui HEM. No ei meeldi HEM'i kiviaja disain ning samuti on HEM tunduvalt keerulisem - alustades installimisest lõpetades statistika leidmiseni.

  15. #95
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ei ole näpukas, seal oli 350 punni eest ja peab tegema vähemalt $40 deposiidi. Uurisin seda sellepärast, et ma ei viitsinud PT3 supporti kaubelda eraldi paymenti jaosk, oleks netellerist pappi saanud kingsi ja seal ära teinud aga ei viitsi toda ka teha. Ju kauplen neid, et saan läbi Starsi kande teha ja maksan ära.

    Ja minu jaoks on PT3 ikkagi nuts, parem kui HEM. No ei meeldi HEM'i kiviaja disain ning samuti on HEM tunduvalt keerulisem - alustades installimisest lõpetades statistika leidmiseni.

    Sa ka ranka muudad oma meelt nagu läänetuul suunda :D

  16. #96
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    Sa ka ranka muudad oma meelt nagu läänetuul suunda :D
    Tundub küll ;D

  17. #97
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    Sa ka ranka muudad oma meelt nagu läänetuul suunda :D
    JUP :P

    No PT3 poolt olen ma olnud päris kaua aega aga kui sa lükkad natuke ülespoole, siis PT3 olid puudu paar filtrit, mis tundusid vajalikud. Aga viimasel ajal olen üldse lasknud tihti ilma HUD-ita või siis polegi viitsinud hudist midagi vaadata - seega pole enam need filtrid esmatähtsad.

    Ainsaks miinuseks on, et PT3 ei toeta prima käsi aga kuna ma enam primas NLHE ka eriti ei mängi ,siis ei ole too eriliseks probleemiks.

  18. #98
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    JUP :P

    No PT3 poolt olen ma olnud päris kaua aega aga kui sa lükkad natuke ülespoole, siis PT3 olid puudu paar filtrit, mis tundusid vajalikud. Aga viimasel ajal olen üldse lasknud tihti ilma HUD-ita või siis polegi viitsinud hudist midagi vaadata - seega pole enam need filtrid esmatähtsad.

    Ainsaks miinuseks on, et PT3 ei toeta prima käsi aga kuna ma enam primas NLHE ka eriti ei mängi ,siis ei ole too eriliseks probleemiks.
    See on ikka huvitav, kas tõesti HUDist kasu ei ole sellistes limiitides. Ei taha uskuda ;D

  19. #99
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    See on ikka huvitav, kas tõesti HUDist kasu ei ole sellistes limiitides. Ei taha uskuda ;D
    Mis sa selle HUD'iga teed, kui sa tead kõike regulare ning kes regularid ei ole on kas fishid/üle (või alla) liikunud regularid. Ja fishi tunneb ära 400NL või suurtemates limiitides sellepärast, kuna nad on busto fishid ning ostavad sisse miski imeliku summaga - $325.76 ja reeglina eba-standartsed betsized, open-limbid, min3betid. Kui ta isegi neid ei tee, siis esimese 10 käega on selge, kas ta on hea või halb mängija.

    Samuti on arsenalis olemas uus ja võimas relv - tableratings.com. Nii, kui uus nimi saad teada 20 sekundiga, kas tegu on hea või halva mängijaga.

    ja HUD on üldse overrated IMO, üle nelja põhistati lauda kuvamine on liig.

  20. #100
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mis sa selle HUD'iga teed, kui sa tead kõike regulare ning kes regularid ei ole on kas fishid/üle (või alla) liikunud regularid. Ja fishi tunneb ära 400NL või suurtemates limiitides sellepärast, kuna nad on busto fishid ning ostavad sisse miski imeliku summaga - $325.76 ja reeglina eba-standartsed betsized, open-limbid, min3betid. Kui ta isegi neid ei tee, siis esimese 10 käega on selge, kas ta on hea või halb mängija.

    Samuti on arsenalis olemas uus ja võimas relv - tableratings.com. Nii, kui uus nimi saad teada 20 sekundiga, kas tegu on hea või halva mängijaga.

    ja HUD on üldse overrated IMO, üle nelja põhistati lauda kuvamine on liig.
    Selge pilt ;D

Lehekülg 5, kokku 83 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES