Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 83 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 1655
  1. #661
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

    Tänud, Variatsioon!
    Teoorias peaks see nii käima:

    1. võtad lahti "Configure HUD Profiles"
    2. Groups tabelisse teed uue grupi
    3. paned sellele samad parameetrid, mis Player Statsil
    4. lisad Statsi alt vajaliku statistika

  2. #662

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere mul siuke kyssa et kui ma tõmbasin endale selle poker trackeri 3 ja laadsin alla ja panin trial ja siis tuli ette mulle yks box mille nini "configure postgreSQL server" ja seal on kõik lahtrid juba t2itetud ja mina ei tea sellest eriti mis ma seal peaks uut ka panema ja kui ma connect vajutab siis ytleb et "unnable to connect...... soov oleks siis teada mida ma valesti teen????

  3. #663
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pkillar Vaata postitust
    tere mul siuke kyssa et kui ma tõmbasin endale selle poker trackeri 3 ja laadsin alla ja panin trial ja siis tuli ette mulle yks box mille nini "configure postgreSQL server" ja seal on kõik lahtrid juba t2itetud ja mina ei tea sellest eriti mis ma seal peaks uut ka panema ja kui ma connect vajutab siis ytleb et "unnable to connect...... soov oleks siis teada mida ma valesti teen????

    reinstall postgreSQL. Tüüpiline pask minu puhul kahjuks, jätkuvalt teen seda min. 1x nädalas.

  4. #664

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    seal all boxis olemas kohe et istall postgreaql aga kui ma sinna vajutan siis ta ytleb et please use the main MSI fail to install postgresql mis see t2hendama peaks???

  5. #665

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.

  6. #666

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

  7. #667
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma natuke sirvisin siina vanemaid postitusi, aga mul on ikkagi küsimus:

    mismoodi ma mitme toa tulemusi ühte graafikusse koondan?

  8. #668
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    mismoodi ma mitme toa tulemusi ühte graafikusse koondan?
    General tabi alt, paremal üleval nurgas on Aliases. Võtad edit ja lisad sinna kõik oma erinevate tubade kasutajanimed.

    Viimati muudetud zyxxx poolt : 19.02.10 at 13:01

  9. #669
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Olen väga väga algaja ja t6mbasin alla PT3me aga ei oska seda kasutada mänguajal ja ei tea mida hakkata peale nende näitudega nagu VPIP/PFR/AF ja HANDS. Praegu kuu aega olnud ja on ilus vaadata aind graafikut aga muuks kasulik kl pole :( mõtlesin et küsin nats abi ja äkki saan selgeks free triali ajal. Muidu kardan hiljem osta seda, kui PT3mest abi pole. Ise mängin NL2.
    soovitan sul HUDi välja lülitada ja ilma selleta hakkama saada.
    IMO siis arened kiiremini.

    aga siin räägib hudist lähemalt: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

  10. #670
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul kahes arvutis PT trial versioon. Mängin kahe arvutiga vaheldumisi. Kas on kuidaski võimalik teha nii et PT salvestaks kõik käed mingisse "ühisesse kohta" et ma ei peaks kahe arvuti vahelt handhistory faile vedama, et õiget pilti kokku panna (et graafik vastaks tõele jne)

    Näide: Ma teen arvutis "üks" 500 kätt, lähen teisse arvuti, siis ei pea seda handhistory faili sinna kopeerima, vaid see oleks seal olemas juba.
    Viimati muudetud ingu poolt : 28.02.10 at 10:56

  11. #671
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Mul kahes arvutis PT trial versioon. Mängin kahe arvutiga vaheldumisi. Kas on kuidaski võimalik teha nii et PT salvestaks kõik käed mingisse "ühisesse kohta" et ma ei peaks kahe arvuti vahelt handhistory faile vedama, et õiget pilti kokku panna (et graafik vastaks tõele jne)

    Näide: Ma teen arvutis "üks" 500 kätt, lähen teisse arvuti, siis ei pea seda handhistory faili sinna kopeerima, vaid see oleks seal olemas juba.
    Arvutid on ikka samas võrgus. Ei ole üks läpakas, millega mängid igalpool?

    Kui on sama võrgu masinad siis võid ühe PT panna kasutama teise andmebaasi aga ma pole kindel, et trial seda lubab

  12. #672
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi oskab soovitada PT statti või reporti, mis näitaks sessioonide kaupa kaardijooksu koefitsenti või midagi taolist. Umbes nagu PTR-is on HOTorNOT.
    Hea oleks mängu kaardijooksu põhiselt analüüsida. Saaks selgema ülevaate, kas halvema jooksuga sessioonides tiltan raha ise maha.

  13. #673
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
    Keegi oskab soovitada PT statti või reporti, mis näitaks sessioonide kaupa kaardijooksu koefitsenti või midagi taolist. Umbes nagu PTR-is on HOTorNOT.
    Hea oleks mängu kaardijooksu põhiselt analüüsida. Saaks selgema ülevaate, kas halvema jooksuga sessioonides tiltan raha ise maha.
    vaata oma winrate. kui on suurem kui keskmiselt siis jooksed hästi.

  14. #674
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    vaata oma winrate. kui on suurem kui keskmiselt siis jooksed hästi.
    See ei ole ikka päris see, mida mina silmas pean. Winrate on siis ka suur kui paar kätt on hästi õnnestunud, lühiajalise kaardijooksuga ei ole seal ju midagi pistmist.

  15. #675
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
    See ei ole ikka päris see, mida mina silmas pean. Winrate on siis ka suur kui paar kätt on hästi õnnestunud, lühiajalise kaardijooksuga ei ole seal ju midagi pistmist.
    on juu... kui sa ei tildi(ntx Agamed 24/7) siis sa võidad keskmiselt käega ca 0.1BB.
    iga käsi kus sa võidad üle 0.1BB sa jooksed üle keskmise ja iga käsi kus sa kaotad üle 0.1BB sa jooksed keskmisesest halvemini.

    kui teed ühe ringi peale(9 kätt) ja ei ole 1BB plussis siis ongi bad run.

  16. #676
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere.

    Mul väike probleem profiilidega.
    Nimelt PokerStarsis mängides on automaatselt Cash Default.(see on seal listis esimene).
    Nüüd muudan ära,panen ok ja ikka kuvab laudades ikka Cash Default profiili.
    Türr ükshaaval pean neid muutma igakord kui mängima hakkan?

  17. #677

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on väike mure tourney tulemuste sisestamisega PT3e. Ei jõudnud tervet teemat läbi kammida, vast saab tilk kiiremini vastuse kui otse pärida.

    Mängin starsis 45seid turbo sngsid, nii ca 150 turnat kuus. Igatahes tirisin PT3e triali (eks näha kas turbo SNG-s kasu kah on) ja importisin oma viimase paari kuu tulemused - detsembri lõpust miskine ligi 500 turnat. Aga mida pole on tulemused (suts loogiline, kui ma pole neid veel sisestanud).

    Nii palju jõudsin siin teemas kammida, et leidsin selleranka postistuse (miski aasta tagune):

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Esimestele küsimustele ei oska vastata aga viimasele küll.

    PokerStars saadab peale igat turniiri sulle turniirikokkuvõtte. Kui mingil põhjusel oled selle maha keeranud, siis saad lasta ka eraldi turniiride tulemused saata: PokerStars->Requests->Tournament History. Avanevasd aknas pane näiteks last 50 tournaments, läheb nats aega (oleneb, kui suurt hulka lased saata ja kui suure koormuse all PokerStarsi serverid on) maksimaalselt 10 minutit, kui tuleb kiri, et turna tulemsued saadetud sulle mailile. Siis ava mail, kopeeri tulemused notepadi ja salvesta näiteks Desktopile. Mille peale mine PT3 manual importi ja impordi see fail sisse, milel salvestasid desktopile. Siis peaksid olema kõik tulemused PT3 salvestatud. Kui mõne turna tuleus on puudu, siis saaad lasta samat menüüd kasutades (Stars->requests->tournament history) saata ka kindla turniiri tulemused, kui sisestad turniiri ID (selle leiad PT3-est).
    Probleem aga jälle selles, et Stars saadab viimsed 200 turnat ainult, mul umbes 500 vaja. Vast on keegi selle probleemi ees varem olnud? Pole veel igatahes viimase 200 tulemusi kah käsitsi importinud.

  18. #678

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siina vbl juba see küsimus olnud kindlasti, aga ei viitsi tõesti tervet teemat läbi vaadata..
    Ühesõnaga kui panen auto importima viskab sellise errori.
    Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database
    2010/03/09 13:24:49: Boss Media: Stopping auto-import.
    2010/03/09 13:24:49: Auto-Import stopped.
    2010/03/09 13:24:49:

    Võtsin siis Start>Administrative tools>Event Viewer ja seal näitab postgrega sellist errorit.... postgres cannot access the server configuration file "C:/Program Files/PostgreSQL/8.3/data/postgresql.conf": No such file or directory

    Abi?

  19. #679

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ski Vaata postitust
    Siina vbl juba see küsimus olnud kindlasti, aga ei viitsi tõesti tervet teemat läbi vaadata..
    Ühesõnaga kui panen auto importima viskab sellise errori.
    Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database
    2010/03/09 13:24:49: Boss Media: Stopping auto-import.
    2010/03/09 13:24:49: Auto-Import stopped.
    2010/03/09 13:24:49:

    Võtsin siis Start>Administrative tools>Event Viewer ja seal näitab postgrega sellist errorit.... postgres cannot access the server configuration file "C:/Program Files/PostgreSQL/8.3/data/postgresql.conf": No such file or directory

    Abi?
    http://forumserver.twoplustwo.com/11...racker-406532/

    loe seda, äkki saad siit teemast abi

  20. #680

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tegin postgrsile ja PT3-le reinstalli ja aitas....

    EDIT: Oskab keegi öelda miks HUDi statsid vale nime all asuvad koguaeg kui tööle panen?
    Viimati muudetud Ski poolt : 10.03.10 at 17:09

Lehekülg 34, kokku 83 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES