Tsitaat Algselt postitas ranka
No ma ei ole õige inimene neist rääkima, sest ma olen "lihtne mees" ning ei kasuta lauas millionit statti. Popupis ainult hädavajalik, laual samuti (enam pole mitte midagi peale VPIP, PFR, AF, HANDS - ja tulemused paranesid tunduvalt!). Samuti ei kasuta värvide kodeeringuid - kõik on kogu aeg ühe värvi.

Ainus, mis on vajalik ja mida soovitan kõikidele.
Ma ei tea 6maxi average table VPIP-d aga full-ringis, pane see AVG VPIP lauda ja las olla hästi hele värv - näiteks VALGE. Ja tehke värvi koodkodeering, et kui AVG VPIP on 16 või väiksem, siis olgu ERK PUNANE! Ja kui see VPIP on erk punane, siis saate automaatselt silma vähi ning see hakkab silma jääma ja kui olete lauas rohkem, kui 30 kätt mänginud, siis vaadake oma paremale käele - kui seal fishi pole, kelle stack 60BB+, siis blindid maha ja laske jehat. 16 on minu jaoks FR "pask" laud ning seal ei saa olla ena msuuri fishe.

6maxi, on see number suurem aga kui keegi oskab öelda, mis tema arvates on 6maxis, hea ja halb laud, siis visake siia numbrit ja kasutage samat süsteemi.

EDIT: Muutsin pealkirja ka ilusamaks.
minumeelest on 6maxis hea laud suure vpip ja pfr erinevusega, endale meeldivad vähemalt sellised. 21/11 on oluliselt parem kui 26/22