Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1655

Hübriidvaade

  1. #1
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere.

    Mul väike probleem profiilidega.
    Nimelt PokerStarsis mängides on automaatselt Cash Default.(see on seal listis esimene).
    Nüüd muudan ära,panen ok ja ikka kuvab laudades ikka Cash Default profiili.
    Türr ükshaaval pean neid muutma igakord kui mängima hakkan?

  2. #2

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on väike mure tourney tulemuste sisestamisega PT3e. Ei jõudnud tervet teemat läbi kammida, vast saab tilk kiiremini vastuse kui otse pärida.

    Mängin starsis 45seid turbo sngsid, nii ca 150 turnat kuus. Igatahes tirisin PT3e triali (eks näha kas turbo SNG-s kasu kah on) ja importisin oma viimase paari kuu tulemused - detsembri lõpust miskine ligi 500 turnat. Aga mida pole on tulemused (suts loogiline, kui ma pole neid veel sisestanud).

    Nii palju jõudsin siin teemas kammida, et leidsin selleranka postistuse (miski aasta tagune):

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Esimestele küsimustele ei oska vastata aga viimasele küll.

    PokerStars saadab peale igat turniiri sulle turniirikokkuvõtte. Kui mingil põhjusel oled selle maha keeranud, siis saad lasta ka eraldi turniiride tulemused saata: PokerStars->Requests->Tournament History. Avanevasd aknas pane näiteks last 50 tournaments, läheb nats aega (oleneb, kui suurt hulka lased saata ja kui suure koormuse all PokerStarsi serverid on) maksimaalselt 10 minutit, kui tuleb kiri, et turna tulemsued saadetud sulle mailile. Siis ava mail, kopeeri tulemused notepadi ja salvesta näiteks Desktopile. Mille peale mine PT3 manual importi ja impordi see fail sisse, milel salvestasid desktopile. Siis peaksid olema kõik tulemused PT3 salvestatud. Kui mõne turna tuleus on puudu, siis saaad lasta samat menüüd kasutades (Stars->requests->tournament history) saata ka kindla turniiri tulemused, kui sisestad turniiri ID (selle leiad PT3-est).
    Probleem aga jälle selles, et Stars saadab viimsed 200 turnat ainult, mul umbes 500 vaja. Vast on keegi selle probleemi ees varem olnud? Pole veel igatahes viimase 200 tulemusi kah käsitsi importinud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES