Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 64, kokku 83 EsimeneEsimene ... 1454626364656674 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 1655
  1. #1261
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    configure > configure hud > group > translucency > solid <-----> clear

    seda mõtled?

    //või siis samamoodi configure hud > stats > valid tüübi (player name, PFR, VPIP vms) > properties > background?

  2. #1262
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    configure > configure hud > group > translucency > solid <-----> clear

    seda mõtled?

    //või siis samamoodi configure hud > stats > valid tüübi (player name, PFR, VPIP vms) > properties > background?
    Ma arvan küll, et seda, sealt peaks HUD-i backgroundi läbipaistvaks saama? See must üldine background/kast mis neid state ümbritseb :)
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 03.04.12 at 23:55

  3. #1263
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    sealt peaks saama jah. ma ise pole sealt midagi kruttinud. proovi ise järgi. :)

  4. #1264
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Keegi viitsiks seletada, kuidas PT 3-s selle musta solid tausta HUD-il saaks kuidagi kasvõi poolläbipaistvaks? Mingi hetk sain seda kuskilt nagu slideriga muuta aga nüüd enam mitte.
    Jätkuvalt otsin lahendust.

  5. #1265
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mina sain niii ,,et kui avan "Configure HUD " siis kohe esimese sektsiooni all paremas nurgas on "Translucency " ja sealt näpid kas solid v clear ..
    A sellega muutub kõik kas läbipaistvamaks v siis paistmatuks ..

  6. #1266
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Seda Translucency sliderit olen vedanud igatepidi aga enam ei muuda see midagi- alguses muutis. Kas see võib sellest olla, et mul on mitu profiili?
    Teine küss veel. Kuidas hud-i asukoha saaks alati ühe koha peale salvestada, kui toal puudub default seat location? Enetis.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 04.04.12 at 14:41

  7. #1267

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul impordib praegu käsi PT3st PT4.Tundub,et läheb meeletu aeg.Oskab keegi öelda,kas samal ajal saab PT3e mängimise ajal kasutada.

  8. #1268
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Mul impordib praegu käsi PT3st PT4.Tundub,et läheb meeletu aeg.Oskab keegi öelda,kas samal ajal saab PT3e mängimise ajal kasutada.
    Ei tea kas tohib mängida aga mul läks 2 miljoni käe importimiseks 24 tundi, siis jooksis kokku. PT4 crashas esimesed paar korda ja jätsin asja sinna paika.

  9. #1269

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tänud.Mul kahe tunniga 200k 3 miljonist ära importinud.Proovin mängida ja eks näeb,mis saab.Mängisin ja statid lauda tulid.
    Viimati muudetud viki poolt : 07.04.12 at 17:09

  10. #1270

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei tea kas tohib mängida aga mul läks 2 miljoni käe importimiseks 24 tundi, siis jooksis kokku. PT4 crashas esimesed paar korda ja jätsin asja sinna paika.
    Mul jooksis ka PT4 algul pidevalt kokku,aga tegin Housekeepingu ja Rebuild Cache ja nüüd tundub töötavat.Võrreldes PT3ga tulevad graafikud justkui aeglasemalt.Mängida pole praegu eriti aega olnud aga mingi 15 minutit proovisin ja statid tulid lauda ilusti.

  11. #1271
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kuidas ühte konkreetset turnat trackerist eemaldada? Mängisin OOs punktide eest aga proge on veendunud, et panin 2700 taala magama ning ei hittinud.

  12. #1272

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Kuidas ühte konkreetset turnat trackerist eemaldada? Mängisin OOs punktide eest aga proge on veendunud, et panin 2700 taala magama ning ei hittinud.
    Üleval on Database ja sealt Database Management.Siis valid Purge ja otsid turna ülesse.

  13. #1273
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    pidin tegema formati sain kõik puhtaks löödud kõik käed jne.
    Nüüd installisin trackeri aga hudi ei tule alla ja nagu ei loe käsi ka.
    Tuvastab nagu laua nime aga ei hakka käsi lugema .
    Pokerstars configuration-i alt ütleb punase kirjaga okerstars does not appear installed.:.
    hand history directory panin sinna kus tavaliselt aga mitte midagi .
    Laua nagu tuvastab ära ,aga käsi ei loe.
    Import staatuse alla tuleb kui impordin mõned käed juurde ,et :Unrecognized file format.:

    Ehk keegi oskab midagi soovitada?. (olen mingi 5h jamand:( ).
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 20.04.12 at 19:11

  14. #1274

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Sai uus läppar soetatud ja nüüd HH impordiga küsimus. Tõstsin folderi "Processed" uude läpparisse PT3 kausta vana asemele ja vajutasin Begin Auto Import. Kas 4real see programm hakkabki paari handi kaupa kogu historyt sisse importima? Kas mingit kiiremat lahendust asjale ei ole, hetkel tundub et 100k handi import võtab oma 3h aega (?)

  15. #1275
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    PT3 arvab, et ma olen back from future ja aastal 2101 olen kenasti kasumis ehk siis mingi 200 turniiri olen saja aasta pärast lasknud, saab kuskilt neid kuupäevasid parandada?

  16. #1276
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    Sai uus läppar soetatud ja nüüd HH impordiga küsimus. Tõstsin folderi "Processed" uude läpparisse PT3 kausta vana asemele ja vajutasin Begin Auto Import. Kas 4real see programm hakkabki paari handi kaupa kogu historyt sisse importima? Kas mingit kiiremat lahendust asjale ei ole, hetkel tundub et 100k handi import võtab oma 3h aega (?)
    imo ca 100kätt/h peaks importima ..ja no sa seda kausta lampi asendama küll ei oleks pidanud .. manual impordist oleks piisanud kuna enivei käed lähevad Postsql-i ja processed kausta tõstmisega sa ei saavuta midagi

  17. #1277

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    imo ca 100kätt/h peaks importima ..ja no sa seda kausta lampi asendama küll ei oleks pidanud .. manual impordist oleks piisanud kuna enivei käed lähevad Postsql-i ja processed kausta tõstmisega sa ei saavuta midagi
    Jep proovisin ka ise peale postitamist Manual Importi ja tegi ilusti asja ära.

  18. #1278

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Oskab keegi nõu anda, kuidas saan Muchos Pokeri HU käed trackerisse? Ei impordi automaatselt ja kui manuaalselt panen, siis viskab errori - invalid limit. Muchoses mängin siis Merges.

  19. #1279

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Lihtsalt infoks,et proovisin peale mitut kuud PT4ja.Peale update tundub,et asi on palju paremaks läinud.Graafikud tulevad ülikiirelt,kui midagi vaadata tahad.Lauda tulevad ka kõik andmed ilusti.

  20. #1280
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Oskab keegi nõu anda, kuidas saan Muchos Pokeri HU käed trackerisse? Ei impordi automaatselt ja kui manuaalselt panen, siis viskab errori - invalid limit. Muchoses mängin siis Merges.
    mul oli sarnane mure starsiga kui elus esimest korda trackeri peale panin, pärast pikka jebimist, jh, ikkagi asi selles et kõik asjad peavad ühtima, mapp kuhu käed lähevad ja kust tracker neid võtab

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES