Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 83 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1655
  1. #1

    PT3 *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***




    POKERTRACKER 4 KIIRINFO

    • 60 päeva tasuta prooviaeg.
    • VÄIKESTE PANUSTEGA VERSIOON: Maksab $59.99 ja mõeldud mängijatele, kes mängivad rahamängudes panustega kuni $0.25/$0.50 (Fixed Limitis $0.5/$1.00).
    • TÄISVERSIOON: Maksab $99.99 ja puuduvad panuste limiidi.
    • OMAHA VERSIOON: Hinnad ja tingimused on samad, mis Hold'em versioonil (loe ülemist kahte punkti)
    • KOMBO VERSIOON: Toetab nii Hold'em kui Omaha mänge. Väikeste panuste versioon maksab $99.99 (sääst $19,99) ja täisversioon $159.99 (sääst $39.99)
    • Makse eest saab tasuta kreeditkaardiga (Visa, Mastercard), Paypal, NETELLER ja palju muud.

    POKERTRACKER TASUTA KUI KA MUUD VERSIOONID SAAD ALLA LAADIDA SIIT.

    Detailne ülevaate PokerTracker 4 tootest SIIN.

    Originaalpostitus:
    ( Click to show/hide )
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

  2. #2

    Re: POKER TRAKER 3


  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    Jah, loe/vaata algatuseks BuildUp link läbi.

    Ja kõige algul mina soovitan lauda kuvada, 4 standard statti: VPIP/PFR/AF ja HANDS

    Kui nendega olen ära harjunud ja oskad neid kasutada siis hakka juurde lisama neid statte, mida sul tundub vaja minevat (fold to BB, fold to cbet jne). Ja statte lisa kogu aeg miski 2-3 statti kaupa, mitte rohkem.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    Vastasin sulle ka PM-iga aga vastan ka siin uuesti.

    PT3 ei toeta Primat (s.h) ka TrioBet'i. Samuti ei tööta PT3 HUD veel ongames.

    PT3 toetab järgmisi pokkeritube: http://www.pokertracker.com/products/PT3/supported.php

    EDIT: hahahaha :) See kellele vastasin, ju märkas, et PM-i saatsin ja kustutas ära kommentaari :P Aga pole hullu, las jääb see alles :D

  5. #5
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: POKER TRAKER 3

    Sorry my bad :D ei ole kõik nii lambad nagu mina

    Tarmo

  6. #6

    Re: POKER TRAKER 3

    thnx ranka mul on seal praegu liiga palju statte , aga ma teen nüüd täpselt nii nagu itlesid: algul 4 põhi statti ja siis lisan omal valikul.
    veelkord tänud :D

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    võta heaks :)

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: POKER TRAKER 3

    Mul plaanis Toweris mängima hakata, aga nagu ma aru saan, siis PT3 Towerit (veel) ei toeta või ma eksin?

    Alternatiiv siis Holdem Manager?

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Mul plaanis Toweris mängima hakata, aga nagu ma aru saan, siis PT3 Towerit (veel) ei toeta või ma eksin?

    Alternatiiv siis Holdem Manager?
    Ise kasutan HEM Toweris aga samuti ennem kasutasin PT2, mis toimis edukalt. PT3 seega peaks ka toimima, kui just miniview seadsitamisel mingeid probleeme ei teki.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Ise kasutan HEM Toweris aga samuti ennem kasutasin PT2, mis toimis edukalt. PT3 seega peaks ka toimima, kui just miniview seadsitamisel mingeid probleeme ei teki.
    PT3 kodulehel oleva info põhjal PT3 käsi impordib aga kahjuks HUD ei tööta.

    http://www.pokertracker.com/products/PT3/supported.php

    Ring Games Only:

    * OnGame Network / PokerRoom
    (tracker only, hud coming soon!)


    See info on olnud seal juba viimased 5 kuud :S

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    See info on olnud seal juba viimased 5 kuud :S
    Seda sama vaatasin minagi, et arendus on kuidagi seisma jäänud. Õnneks tegin arvutile format c: ja saan paar kuud veel trialiga läbi ajada.

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKER TRAKER 3

    See info seal PT3 lehel on tõesti vana ja minuteada toimib ka PT3 Ongames juba edukalt koos HUDiga.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    See info seal PT3 lehel on tõesti vana ja minuteada toimib ka PT3 Ongames juba edukalt koos HUDiga.
    ma ei tahaks eriti uskuda, et PT3 kodulehel hoitakse vana infot, eriti veel nii tähtsat informatsiooni.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    Sõber, kes praktiseeris OnGames PT3-ega ütles, et PT3 toetab OnGame. Impordib käsi ja kuvab ka statistikat lauas.

    Seega PT3 kodulehel olev informatsioon on aegunud.

  15. #15

    Re: POKER TRAKER 3

    Kinnitan ka, et PT3 funkab koos HUDiga täitsa korralikult OnGame-is.

    Mul on aga PT3-ga seoses üks küsimus. Tundub, et enamik siin kasutavad HEM-i, kuid kokkupuuteid PT3 või vähemalt PT2-ga on kindlasti. Probleem selles, et rahanumbrid mu pokkerikontol ja PT3-s ei klapi. Deponeerisin 400$ ja pokkerisoft väidab, et mul nüüd 466$, kuid PT3 ütleb, et hoopis 491$ (winnings) peaks olema. Seega...milles asi? Olen mänginud ainult cashi ja kõik käed ka Trackerisse tõmmanud. Kas PT3 arvutab makstud rake-i ka sinna juurde? See poleks loogiline, aga samas reiginumber (34$) on lähedane küll sellele vahele (25$).

    Ise suutsin sellise teooria välja mõelda - tuleb tunnistada, et olen mõned korrad laua vihaga :-\ kinni pannud, kui vastase AI kaarte näen ja endal 0 outi (OnGame-is näitab kohe kaarte, kui AI minnakse). Kas selliseid käsi OnGame minu historysse siis ei salvesta/ei jõua salvestada? Ma arvasin, et sellest ei olene midagi, et lauaakna sulgen. Igatahes see võiks selgitada paarikümnetaalast vahet...On kellegil sellega mingeid kokkupuuteid olnud endal või oskab mu oletust kinnitada/ümber lükata?

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Kinnitan ka, et PT3 funkab koos HUDiga täitsa korralikult OnGame-is.

    Mul on aga PT3-ga seoses üks küsimus. Tundub, et enamik siin kasutavad HEM-i, kuid kokkupuuteid PT3 või vähemalt PT2-ga on kindlasti. Probleem selles, et rahanumbrid mu pokkerikontol ja PT3-s ei klapi. Deponeerisin 400$ ja pokkerisoft väidab, et mul nüüd 466$, kuid PT3 ütleb, et hoopis 491$ (winnings) peaks olema. Seega...milles asi? Olen mänginud ainult cashi ja kõik käed ka Trackerisse tõmmanud. Kas PT3 arvutab makstud rake-i ka sinna juurde? See poleks loogiline, aga samas reiginumber (34$) on lähedane küll sellele vahele (25$).

    Ise suutsin sellise teooria välja mõelda - tuleb tunnistada, et olen mõned korrad laua vihaga :-\ kinni pannud, kui vastase AI kaarte näen ja endal 0 outi (OnGame-is näitab kohe kaarte, kui AI minnakse). Kas selliseid käsi OnGame minu historysse siis ei salvesta/ei jõua salvestada? Ma arvasin, et sellest ei olene midagi, et lauaakna sulgen. Igatahes see võiks selgitada paarikümnetaalast vahet...On kellegil sellega mingeid kokkupuuteid olnud endal või oskab mu oletust kinnitada/ümber lükata?
    mul on isegi starsis nii paar kätt sisse toomata jäänud.

  17. #17

    Re: POKER TRAKER 3

    Käsi loetakse trackerisse ikka pärast käe lõppu, kui laua varem kinni paned, siis ei loeta

  18. #18
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POKER TRAKER 3

    Ongames ei tohi kunagi softi kinni panna vahetult peale mängimist, siis kindlasti paljud käed lähevad kaotsi. Soovitan kuni 5 minutit hoida lobbyt veel aktiivsena

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Ongames ei tohi kunagi softi kinni panna vahetult peale mängimist, siis kindlasti paljud käed lähevad kaotsi. Soovitan kuni 5 minutit hoida lobbyt veel aktiivsena
    this

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKER TRAKER 3

    PT3 ja HEM võrdlus (esmamuljed)

    Üldine:
    Nii esimene päev siis PT3 seltsis veedetud. Tõsi, kaua ei saanud mängida, kuna õel oli sünnipäev ja külalisi vooris edasi tagasi ning pidin ka kainet autojuhti mängima, samuti seadistasin PT3-me HUD-i ning tutvusin progega.

    Igastahes hommiku poolikul exportisin HEM-ist käed ning importisin need PT3-me. Kokku PT3 importis 1,379,272 kätt ning selleks kulus 4 tundi, 41 minutit ja 55 sekundit (81.5 kätt sekundis). Importimise kiirusega olen igati rahul. Samuti ei ole HEM-il importimise kohta midagi öelda aga kui ma ei eksi, siis millioni käe importimiseks kulus HEM-il üks uneaega - miski 7-8 tundi.

    Käed imporditud ja hakkasin HUD'i seadistama. HUD-i seadistamine on lihtne ja isegi lihtsam, kui HEM-is! HEM-is HUD'i ja POPUP stattide seadistamine on pandud erinevatesse kohtadesse ja seega on rohkem clickimist. Trackeril jällegi kõik koos. I like it.

    Samuti disain meeldib rohkem - selline modernsemad tabid, samuti värvilahendus on mõnusam. HEM-il kuidagi vanamoeline, tuhm hall. Kindlasti PT3 tabid on NUTS võrreldes HEM-iga. Position TAB, Winnings TAB, Hands TAB. HEM'is saab ka seda teha aga siis läbi reportide ja ikka ei ole kõike silme ees. Ise HEM'is tundsin puudust sellest ,et tahaks panna peale positsioonid ja siis näha, et mis positsioonilt, mis kaardid kõige rohkem võivavad ja kaotavad - kahjuks seda konkreetselt teha ei saa. Et vaatan, kuidas UTG-l, UTG+1-l kaardid toimivad. PT3-es on võetud vana PT2 lahendus ja see on kindlasti väga hea.

    Pildid ka tabi-de lahendusest:
    Position:
    [img width=750 height=689]http://arion.pri.ee/images/PT3/positions.jpg[/img]

    Samuti meeldib mulle PT3 graafik, mis kindlasti beadib HEM graafikut. Ja eriti meeldib mulle, et PT3 graafikus ei ole EV joont ja tõesti loodan, et seda ei hakka ka kunagi olema!

    [img width=750 height=643]http://arion.pri.ee/images/PT3/graafik.jpg[/img]

    Nuts on ka vasakulpool asuv mängijate nimekiri, millega saad vastava mängija üles otsida sekundiga. HEM-is kahjuks pead tegema päris mitu clicki, et soovitud info saada. Mäletan oma kogemustest, et alguses ei jaganud lahti, kuidas vastaste kohta infot saada.

    Pilt:
    [img width=750 height=628]http://arion.pri.ee/images/PT3/general.jpg[/img]

    Samuti on väga hea "Summary" tab, kus saab dataminetud mängijate kotha võtta välja infot. Et kes on su baasis kõige suurem kaotaja, võitja jne. HEM-is ma sellist võimalust kahjuks ei leidnud ;(

    Seega "üldises" sektsioonis saab HEM pähe. Lähme nüüd edasi.

    Seadistamine:
    Kindlasti võidab selle sektsiooni ka PT3! Sest automimportimiseks ma ei pidanud mitte midagi confima! Absoluutselt mitte midagi! Downloadisin PT3, installisin ära (isegi install on lihtsam) ning peale installi võisin hakata Starsis importima. Kui isegi on vaja confida, siis on kõik väga loogilises kohas - importimise seadistamine on Importimise lahtri all, mitte kuskil üleval ääres. Samuti ei pea kümnes kohas foldereid, hero nimesid ja muud jama paika panema.

    Samuti stattide seadistamine on PT3-el lihtsam. Süsteem on sama aga peale PT3-es ise seadistamise on ka lauas väike "PT3" ikoon, mille peale vajutades ilmub "Configure Stats" ja avaneb kohe uus aknake, kus saad asju paika panna. Väga hea lahendus IMO.

    Siin võidab ka PT3!

    Statistika kuvamine, filtrid, sorteermine jms.
    Siin jääb juba PT3 kõvasti alla! Võib-olla ma ei tunne veel PT3-me hästi ja seega ei oska seadistaga aga praegusel hetkel HEM on parem. Kõige enne kui sa muudad laua suurust, siis ei muutu kuidagi stattide suurused laua suurusega, mis on ülimalt halb aga õnneks elab üle. Stattide koha pealt ei saa vinguda - on osasid statte puudu aga samas on ka üle. Näiteks ei suutnud ma leida "squeeze" statti aga selle eest leidsin huvitava stati nimea - "Fold to Blind Reraise" ehk siis fold to resteal. POPUP-idega ei suutnud veel asju jamama hakata ning siin ei oska süna sekka öelda aga paistab, et sellist featuret ei ole nagu HEM-is, et igale statile saad oma popupi teha. Maybe on aga ma pole veel leidnud. Siis PT3 popup menüü meeldib mulle rohkem, kui HEM-i menüü ning minule endale tundus, et seda on lihtsam seadistada.

    Kõige suuremaks PT3 miinusteks on HUD-i filtrite puudus! HEM-is kasutasin filtreid - Kuva ainult selle limiidi kohta käsi ning mis on uuemad, kui kuu aega. PT3-es esimene pool on olemas aga natuke bugine. Kui panen linnukese, et kuva ainult sellest limiidist filtreid, siis ta pot limiti ja no-limiti käsi kuvab eraldi. See tähendab, et 400NL-is ei kuva 400PL käsi ja vastupidi. Väga häiriv! Teist filtrit, et paneks miski päevade arvu peale, seda pole üldse ja see on ülivajalik filter! Sest näiteks, kui ma mängisin 5 kuud tagasi 100NL-i mehega 1000 kätt koos ja nüüd ta tuleb 400NL siis HUD hakkab mulle kuvama viie kuu vanust infot. Kuna mängija on üles liikunud isis kindlasti on ta oma stiili muutnud ja 11/9 nitist võib olla saanud 20/17 LAG.

    Täna lasti välja uus PT3 versioon (hiljem räägin verisoonist täpsemalt), kus saab nyyd last XXX hands panna aga see ei tahtnud kuidagi töötada ja ei viitsinud rohkem testida ka ;( Aga ikkagi see ei ole see, mul on vaja seda ajlist filtrit.

    400NL juures see filter ei olegi nii tähtis, kuna tunnen regulare peast ning uute nägude vastu mängin nats "ettevaatlikumalt" ja seega pole probleemi. Aga väikestes limiitides, kus rahvast rohkem, too filter PEAB töötama!

    Niisama möla:
    PT3-es ei ole ka Table Manager'i, mis minule oli väga vajalik, et leida üles halb laud ning sealt ära kaduda. Seda table manageri oli vaja siis, kui mängid "cascade" moodis, et kõik lauad korraga ei paista. Tiles on suva, lased average VPIP laual kuvada ning kiirelt silmadega iga 10 minuti tagant üle - ei ole probleemi.

    PT3 kordagi ei crashinud, seega räige bugi junn ta ka ei ole. Smauti PT3 impordib Starsis observed hande. Seal miski limiiti peal, polegi aru saanud aga vähemalt importis ja jube sheff, kui istud lauda ning ootad big blindi on juba statid olemas.

    Kokkuvõte:
    Üldiselt PT3-ega olen praegu täiesti rahul. Rõhutan PRAEGU, sest see on esmamulje ning täna õhtul proovin teha pikema sessiooni ja siis näha, kuidas reaalselt toimib - kas on suuri buge või mitte. Praeguse infot koha pealt tagasi HEM-i ei lähe.

    Uus versioon:
    Täna tuli välja PT3-el uus Beta Versioon. PokerTracker v3.00 beta23, mille saab downloadida aadressilt: http://www.pokertracker.com/products...-v3.00.b23.exe (too on ilma PostGreSql ehk update patch) ja PostGreSql-iga: http://www.pokertracker.com/products....b23.pgsql.exe

    Ei hakka ümber tõlkima aga uus versioon eriti midagi "tähtsat" ei sislada peale suurte bug fixide ning last XXXX hands, mis mul ei töötanud. Info leiad siit: http://www.pokertracker.com/forums/v...st=0&sk=t&sd=a

    Samuti küsiti käsi MicroGamingu jaoks ja saatsin neile (õigemini uploadisin netti ja andsin lingi) ~34k dataminetud FR, 6max ja HU käsi ning loodan, et sellest on abi ning PT3 hakkaks lähitulevikus MG-d toetama.

    EDIT: Vabandan kirjavigade ja lause ehituse pärast aga lasin lihtsalt jutti nii kuidas tuli :) Ehk kunagi, kui olen rohkem PT3 tetinud teen parema ja korralikuma kokkuvõtte.

    Samuti mõelge korra lugeda seda teksti nii, et Te ei tea pokkerist mitte midagi (näiteks lasete oma vanaema lugeda). Siis mõelge, et kas ta saaks selles teksti mõttest aru või mitte :) Mul on tunne, et 90% tekstist jääks talle mõistmatuks.

Lehekülg 1, kokku 83 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES