Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 83 EsimeneEsimene ... 23637172737475 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 1655
  1. #1441

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei saa aru, kust sa View Stats leidsid. Võta vasakult Player > Choose New Player > Search Player. Kas sealt ka ei leia ?
    sain tööle.
    ei oska enam kirjeldada kuidas...
    Viimati muudetud brunn poolt : 27.06.13 at 16:22

  2. #1442

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
    03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
    03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
    03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
    Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas siin peakski näitama seda.

  3. #1443

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Krassy Vaata postitust
    Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
    03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
    03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
    03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
    Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas
    siin peakski näitama seda.
    kontrolli kas pokerstarsis on see linnuke ,et salvesta käsi, ja inglis keeles peab ka olema vist...

  4. #1444

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Käsi salvestab ja on inglise keeles. Kui vastavasse kausta lähen siis on ilusti failid õige kuupäeva ja kellaajaga olemas.
    C:\Users\------\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHistory\
    C:\Users\------\AppData\Local\PokerStars.EE\TournSummary\
    Sellised kaustad siis.

  5. #1445
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Krassy Vaata postitust
    Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
    03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
    03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
    03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
    03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
    Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas siin peakski näitama seda.
    Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

    Proovi nii:

    1. Sulge PT4
    2. Sulge Triobet
    3. Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
    4. Ava PT4
    5. Get Hands While Playing

    ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI

  6. #1446
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Siis selline asi. Kui kellegil on soovi mõne stati jaoks, mida ei ole PT4 defaultis - andku siin teada. Ma olen ise nokitsenud PT4-ega viimasel ajal palju ning saan aidata statte teha. Ükskõik mida vaja.

    Ise olen teinud näiteks HUSNG-de jaoks statte: Attack to Steal with Minraise, Fold to Non AI 3bet, Fold BB to Minraise jne. Need statid on HUSNG-des IMO tähtsad, kuna all-in move muudab päris palju ning annab parema ülevaate.

    Need on siis näited, et mida võiks tahta. Näiteks Full Ringis oleks hea statt: Check-Fold OOP when Not Making Cbet. Ma ei tea, kas see on defaultis olemas, aga stati mõte on, kui vastane on OOP ja ei tee cbeti ning kui tihti siis foldib. Või siis HUD-i lisada statid popupina:

    CBETTING BOARDS:

    • rainbow: X% of the time
    • monotone: X% of the time
    • paired: X% of the time
    • AXX: X% of the time
    • KXX: X% of the time
    • lower than 8: X% of the time


    CBETTING TURNS:

    • A: X% of the time
    • K: X% of the time
    • 4-flush: X% of the time
    • 4-straight: X% of the time
    • turn pairs: X% of the time


    Või siis: fold to bet, if checked back 3 flush board, and 4 flush came: X% of the time

    Samuti võin aidata koostada «My Reports» tabidel erinevaid võimalusi jooksutada.

    Näide: HUSNG-s tegin tüüpilise fishi statid (donkab, cbetib vähe, stealib vähe, 3betib vähe) ning saad siis kogu ROI%. Mul näites see -9.2% ehk fishid kaotavad mulle 9.2% ROI-d millest tuleb siis 4% raket maha lahutada ehk ca. 5% eelis on üle fishi. Samasuguse raporti saab jooksutada regularide vastu.

    Ühesõnaga PT4-as saab kõike teha ning ma võin aidata, aga seda tingimusel, et ma annan ainult juhtnöörid ning kui ise tehakse mõni huvitav raport/stat, siis pakutakse ka seda vastu.

    EDIT:

    Ma olen aastatega avastanud, et HUD on vajalik abimees, kui seda õigesti kasutada ja kui hoida HUDis nii vähe infot kui võimalik ja niipalju, kui vajalik. Samas kuvada ainult hädavajalikku infot. Näiteks ma arvan, et 4-bet stat on suht ebaoluline statistika. Seda peaks mängija ise tunnetama. Kui sa oled tight 3bettor, siis naljalt keegi sind 4bettima ei tule ja 4bet on nii või naa tervitatav. Kui sa aga oled light 3bettor, siis 4bette saad ikka tihedamini, kui muidu. Seega seda ja tunnetad ise ära.

    HUD-is peaks alati kuvama ka rohkem just seda infot, kus olukordades sa oled teinekord "lost" ja on vaja infot. Näiteks: kas cbettida monotoon boardi või mitte? Selleks peaks jooksutama eelnevalt läbi My Reports üldpopulatsiooni statid, võrdlema seda erinevate boardidega ,et saada teada keskmine reageerimine antud boardil ning siis kuvama seda infot vajadusel ka HUD-is.

    See on minu arvamus ja seepärast ka mässan custom stattidega.

  7. #1447
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Ranka sa oled tõesti ONE OF A KIND!! :* armsa ja õpetliku posti eest.

    in b4 keegi quoteb mu posti selle pildiga.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 28.06.13 at 21:27

  8. #1448

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

    Proovi nii:

    1. Sulge PT4
    2. Sulge Triobet
    3. Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
    4. Ava PT4
    5. Get Hands While Playing

    ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI

    Lahendas probleemi igatahes triobetis :)
    Kõigepealt tuli selline error: https://www.pokertracker.com/guides/...-while-playing
    siis tegin õpetuse järgi ja funkab...

    Tänud

  9. #1449
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Krassy Vaata postitust
    Lahendas probleemi igatahes triobetis :)
    Kõigepealt tuli selline error: https://www.pokertracker.com/guides/...-while-playing
    siis tegin õpetuse järgi ja funkab...

    Tänud
    Väga hea. Viga seisnes siis vigases GameHistory.dat failis, mis ummistas trackeri.

  10. #1450
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

    Proovi nii:

    1. Sulge PT4
    2. Sulge Triobet
    3. Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
    4. Ava PT4
    5. Get Hands While Playing

    ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI
    sama asi peaks olema doubleclick microgaming peal ja "clear database now"

  11. #1451
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kuidas pt4 saab deactivateda HUDi laudade kaupa, nagu HEMil oli see table manager vm?

  12. #1452
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
    Kuidas pt4 saab deactivateda HUDi laudade kaupa, nagu HEMil oli see table manager vm?
    Igas lauas on PT4 ikoon. Kliki sellel ja vali menüüst «Disable HUD»

  13. #1453

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    täna jälle ei tööta mul pt4
    ei loe käsi, esimese käe nagu loeb ära ja rohkem mitte.
    hud on ka jumala sassis omadega näitab vanu statte ja ei asu omal kohal...
    kustutasin kõik game historyd värgid ära aga ei midagi.
    mänin pokerstarsis

  14. #1454
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas brunn Vaata postitust
    täna jälle ei tööta mul pt4
    ei loe käsi, esimese käe nagu loeb ära ja rohkem mitte.
    hud on ka jumala sassis omadega näitab vanu statte ja ei asu omal kohal...
    kustutasin kõik game historyd värgid ära aga ei midagi.
    mänin pokerstarsis
    väga kahtlane, kas eile töötas ilusti? kõik on sama? sama arvuti, installinud pole midagi etc?
    kui varem ka olnud, kas mingit patternit ei teki, et miks just nüüd ei tööta?

  15. #1455

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    väga kahtlane, kas eile töötas ilusti? kõik on sama? sama arvuti, installinud pole midagi etc?
    kui varem ka olnud, kas mingit patternit ei teki, et miks just nüüd ei tööta?
    on jh kahtlane, pea läheb halliks juba vaikselt.
    ainuke asi mida ma muutsin oli hudi profiil ( lisasin paar asja hudi ja sättisin värve ja kõik)
    3 kätt loeb ära ja siis kõik.
    ei tea kas reinstall võiks aidata :S

  16. #1456
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas brunn Vaata postitust
    on jh kahtlane, pea läheb halliks juba vaikselt.
    ainuke asi mida ma muutsin oli hudi profiil ( lisasin paar asja hudi ja sättisin värve ja kõik)
    3 kätt loeb ära ja siis kõik.
    ei tea kas reinstall võiks aidata :S
    reinstall jäta viimaseks asjaks

    ei taha uskuda, et iseenesest asi katki läheks.

    1) restarti oled proovinud arvutile?
    2) 3 kätt loeb ära, kas auto impordi restartimisel loeb jälle 3 kätt?
    3) kas 3 kätt on suvalt öeldud, või ongi alati täpselt 3 kätt?
    4) kas failid tõstab ta arhiivi ära, või jätab PS kataloogi alles?
    5) kas auto importimise statisticu all näitab erroreid ka?

    variant oleks käsitsi PT baasi külge minna ja vaadata kas käed baasi jõuavad, et siis saaks teada, kust otsast asi kinni on, input või output

  17. #1457

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    reinstall jäta viimaseks asjaks

    ei taha uskuda, et iseenesest asi katki läheks.

    1) restarti oled proovinud arvutile?
    2) 3 kätt loeb ära, kas auto impordi restartimisel loeb jälle 3 kätt?
    3) kas 3 kätt on suvalt öeldud, või ongi alati täpselt 3 kätt?
    4) kas failid tõstab ta arhiivi ära, või jätab PS kataloogi alles? pokerstarsi handshistory kaust on tühi.
    5) kas auto importimise statisticu all näitab erroreid ka?

    variant oleks käsitsi PT baasi külge minna ja vaadata kas käed baasi jõuavad, et siis saaks teada, kust otsast asi kinni on, input või output
    1. restart ei aita
    2. impordi restartimisel hakkas uuesti lugema
    3. esialgu tundus et 3 alati, aga tundub et see töötab lihtsalt mingi lühikese aja.
    4.ei saa väga küsimusest aru :( aga tänased käed on jh juba processed folderis
    5. jh on mingid errorid:
    05:17:11 pm: Error: Pacific Poker: Unable to launch auto-import for site: Pacific Poker. Reason: 888 auto-importer needs to be configured.
    aga see ei tohiks segada ju sest ma ei mängi nendes saitides.
    pokerstarsi hands history folder on tühi. ei kujuta ette kas see on halb või hea

    pokerstarsi kohta on sellised kirjad :
    05:17:11 pm: PokerStars: Found 0 files to monitor.
    05:17:12 pm: PokerStars: Importing observed hands from table 'Panopaea III'
    05:17:12 pm: PokerStars: Importing observed hands from table 'Platzeck IV'
    05:17:12 pm: PokerStars: Importing observed hands from table 'Thuban V'
    05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819677951) from Panopaea III
    05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819694082) from Platzeck IV
    05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819721909) from Platzeck IV
    05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819728171) from Platzeck IV
    05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819891102) from Platzeck IV
    05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819903910) from Platzeck IV
    05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819912622) from Platzeck IV
    05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819928767) from Platzeck IV
    05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819613321) from Thuban V
    05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819621355) from Thuban V
    05:17:13 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819642941) from Thuban V
    Viimati muudetud brunn poolt : 01.07.13 at 17:25

  18. #1458

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    praeguse seisuga on asi nii:
    käsi loeb aga HUD ei tööta kui lauda vahetan
    panen käte lugemisele resa, siis hakkab hud tööle...
    aga jama on nii krt
    ühtegi seadet pole muutnud, see on kõige naljakam.

  19. #1459
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    ma ise PT ei kasuta, aga üritan su probleemile lahenduse leida


    no logi järgi tundub selgelt, et pole sinu kala vaid PT kala:
    05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819677951) from Panopaea III

    pane googlesse : "Hand observed but not imported pokertracker" ja seal kümneid vasteid selle probleemi kohta

    ma paar esimest vaatasin läbi, aga mingit head solutionit ei leidnud, vaata esimene leht läbi, äkki leiad midagi.
    mul hetkel aega pole siin vaadata, pärast kui tagasi tulen, siis vaatan ise ka neid, kui sa ise lahendust ei leidnud.

  20. #1460

    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    praegu asi töötab ilusti. Tundub tõesti, et asi polnud minus, sest ma pole midagi muutnud ja nüüd kõik ok.
    igatahes suur tänu, et viitsisid aidata!
    üritan järgmine kord ise rohkem googeldada.


    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ma ise PT ei kasuta, aga üritan su probleemile lahenduse leida


    no logi järgi tundub selgelt, et pole sinu kala vaid PT kala:
    05:17:12 pm: PokerStars: Hand observed but not imported (#100819677951) from Panopaea III

    pane googlesse : "Hand observed but not imported pokertracker" ja seal kümneid vasteid selle probleemi kohta

    ma paar esimest vaatasin läbi, aga mingit head solutionit ei leidnud, vaata esimene leht läbi, äkki leiad midagi.
    mul hetkel aega pole siin vaadata, pärast kui tagasi tulen, siis vaatan ise ka neid, kui sa ise lahendust ei leidnud.

Lehekülg 73, kokku 83 EsimeneEsimene ... 23637172737475 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES